Schalke – Hertha 1:0 (kon.) | Frankfurt – Hannover 1:0 (kon.) | Augsburg – Hoffenheim 0:2 (kon.)
Hamburg – Mohuč 0:0 (kon.) | Wolfsburg – Leverkusen 1:2 (kon.) | RB Lipsko – Dortmund 1:1 (kon.)
RB Lipsko
1:1 (1:1)
Borussia Dortmund
Sobota 03.03.2018, 18:30 • Red Bull Arena (Leipzig) • Německá Bundesliga • 25. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:25:42)

Je konec. Šlágr 25. kola skončil nerozhodně 1:1.
    Už v 10. minutě se dostal Timo Werner do velké šance, ale Bürki předvedl skvělý zákrok. O šest minut později dali hosté první gól, ale ten neplatil kvůli ofsajdu. Jinak tomu nebylo ani ve 25. minutě, když Reus zakončil přesně k levé tyči, ale pomezní rozhodčí zvedl praporek. Ve 29. minutě už padl regulérní gól, který vstřelil Jean-Kévin Augustin, když Reus trestuhodně ztratil míč ve středu hrací plochy, následně se k němu dostal Keita, který poslal do úniku právě Augustina a ten zakončil přesně k pravé tyči. Nakonec se ale hosté dočkali ve 38. minutě vyrovnání, když Mahmoud Dahoud vymyslel fantastickou přihrávku středem hřištěm, po které běžel sám na bránu Marco Reus, ten si ještě obešel brankáře a uklidil míč do prázdné svatyně Lipska.
    Ve druhé půli byla hra trochu horší, ale přece jenom měl v 63. minutě na noze gólovku Michy Batshuayi, kterému ale míč proklouzl mezi nohama. Následně se hlavně domácí snažili zvrátit výsledek na sovu stranu,ale branku už nedali.

90+3

90+3
    Nyní se Bruma ocitl v ofsajdové pasti a ke střele se tak domácí nedostali.

90+3
    André Schürrle poslal centr do vápna z levé strany, ale ten skončil pouze v rukách Pétera Gulácsiho.

90+2
    Yussuf Poulsen to vzal na sebe a vypálil z nějakých pětadvaceti metrů, ovšem jeho pokus skončil pouze nad bránou Romana Bürkiho.

90+2
    Domácí se opět dostali dopředu a nyní jsou velmi blízko vápna.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Hostující hráč se dopustil faulu ve středu hrací plochy.

89
    Centr hostů z pravé strany pouze proletěl vápnem až na druhou stranu. Následně získal Dortmund autové vhazování.

88
    Střídání v týmu Borussia Dortmund: ze hřiště odchází Marco Reus, přichází Christian Pulisic.

88
    Domácí se dostali do velmi dobré šance po centru z levé strany od Lukase Klostermanna, ale nakonec pomezní rozhodčí zvedl praporek a signalizoval tak ofsajd.

87
    Nyní byl Michy Batshuayi zfaulován hostujícím hráčem ve středu hrací plochy.

86
    Bruma si skvěle zasekl míč ve vápně a následně poslal centr do vápna, ovšem ten skončil těsně vedle pravé tyče a žádný z domácích hráčů se nedostal do zakončení.

86
    Marcel Sabitzer si nezpracoval přihrávku na pravé straně a Borussia má autové vhazování.

85
    Bruma poslal centr do vápna, ale ten letěl přímo na hlavu hostujícího hráče, který odhlavičkoval míč do bezpečí.

84
    Bruma se snažil projít po pravé straně, ale jeho následný centr zblokoval Schürrle a Lipsko má rohový kop.

83
    Piszczek raději poslal domácího hráče k zemi, za což dostal žlutou kartu a Lipsko má přímý kop.