NY Islanders – Montreal 3:6 (kon.) | Florida – Buffalo 4:1 (kon.) | Carolina – New Jersey 3:1 (kon.)
Winnipeg – Detroit 4:3 (kon.) | Calgary – NY Rangers 1:3 (kon.) | Colorado – Minnesota 7:1 (kon.)
Vancouver – Nashville 3:4 (po pr.) | Vegas – Ottawa 4:5 (kon.) | Anaheim – Columbus 4:2 (kon.)
Tampa – Philadelphia 7:6 (2:0 po s.n.) | Dallas – St. Louis 3:2 (po pr.) | Los Angeles – Chicago 3:5 (kon.)
Boston – Montreal 2:1 (po pr.) | Pittsburgh – NY Islanders 3:2 (po pr.)
Winnipeg Jets
4:3 (2:1, 2:1, 0:1)
Detroit Red Wings
Sobota 03.03.2018, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

Československá stopa v utkání:
    j Martin Frk (Detroit) 0+0, 0 střel, čas na ledě 03:55 (04:46:55)

1. Patrik Laine (Winnipeg) 2+0
    2. Josh Morrissey (Winnipeg) 0+2
    3. Dustin Byfuglien (Winnipeg) 1+0

Dnešní duel je minulostí! Domácí si do třetí třetiny přenesli vedení o dvě branky, což jim na výhru v dnešním duelu bohatě stačilo. Jedinou branku třetí třetiny vstřelil Trevor Daley, když propálil skrumáž těl přes sebou.

59:50
    Wheeler míjí odkrytou klec, ale tohle již Jets patrně udrží!

59:34
    Zetterbergova rána se otřela o brankovou konstrukci a zamířila mimo.

59:26
    Icing domácích.

59:20
    Hosté bez brankáře.

58:53
    Joel Armia ještě prověřil Howarda, kotouč se nachází u branky Howarda, tedy tam, kde jej Detroit potřebuje nejméně.

58:40
    Scheifele se dostal do situace jeden na jednoho, ale Howard jeho záměr zlikvidoval.

57:50
    Ehlers si počkal na příjezd spoluhráčů a až ve chvíli, kdy měl dostatek spoluhráčů před sebou, vyhodil puk z obranné třetiny.

57:25
    Jensen si vzal kotouč i vlastní branky, projel s ním až před Hellebuycka, ale někdo z obránců jeho pokus sráží mimo.

57:10
    Dustin Byfuglien nahodil puk ze středního pásma a donutil tak brankáře hostí k zákroku a přerušení hry.

56:39
    Green dostal puk do útočné třetiny, ale pas před branku byl zblokován mimo prostor branky.

55:52
    Domácí se dostali do přečíslení, ale zakončení této šance bylo prachbídné a kotouč zamířil nad branku Red Wings.

55:32
    A opět začíná kolotoč okolo Hellebuycka a jeho branky.

54:58
    A málem mohlo být rozhodnuto. Mark Scheifele si prohodil obránce, vypálil a nechybělo mnoho a kotouč by zapadl přesně k tyči.

54:32
    EHlers prosvištěl přes hřiště, přjel modrou čáru a kotouč odevzdal.

53:53
    Hellebuyck zasáhl proti střel od modré čáry, kterou absolutně neviděl, ale podržel svůj tým dobrým postavením.

Kryštof Severa

Branky a nahrávky: 14. Laine, 14. Chiarot (Little, Roslovic), 27. Byfuglien (Morrissey, Armia), 33. Laine (Ehlers, Morrissey) – 13. Kronwall (Zetterberg, Nyquist), 28. Mantha (Nyquist), 46. Daley (Kronwall, Bertuzzi)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Morrissey, Byfuglien, D. Kulikov, T. Myers, Chiarot, Morrow – Connor, Scheifele, Wheeler – Perreault, Little, Roslovic – Ehlers, Stastny, Laine – Copp, Hendricks, Armia.
    Detroit Red Wings: Howard (Coreau) – Daley, Kronwall, Green, DeKeyser, Jensen, Ouellet – Mantha, Zetterberg, Nyquist – Bertuzzi, D. Larkin, Athanasiou – Helm, Nielsen, Abdelkader – Frk, Glendening, Witkowski.