NY Islanders – Montreal 3:6 (kon.) | Florida – Buffalo 4:1 (kon.) | Carolina – New Jersey 3:1 (kon.)
Winnipeg – Detroit 4:3 (kon.) | Calgary – NY Rangers 1:3 (kon.) | Colorado – Minnesota 7:1 (kon.)
Vancouver – Nashville 3:4 (po pr.) | Vegas – Ottawa 4:5 (kon.) | Anaheim – Columbus 4:2 (kon.)
Tampa – Philadelphia 7:6 (2:0 po s.n.) | Dallas – St. Louis 3:2 (po pr.) | Los Angeles – Chicago 3:5 (kon.)
Boston – Montreal 2:1 (po pr.) | Pittsburgh – NY Islanders 3:2 (po pr.)

Jakub Voráček (tým) 1+1, 4 střely, čas na ledě 22:08
    Radko Gudas (tým) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:14 (22:11:35)

1. Steven Stamkos (TBL) 2+3
    2. Victor Hedman (TBL) 2+2
    3. Ivan Provorov (PHI) 1+2

Tak a je konec této neskutečné bitvy! Tomuto utkání by určitě nejvíce slušela remíza. Oba týmy předváděli své maximum a fanoušci byli svědky toho nejhezčího hokeje! V prodloužení měla velkou šanci urvat vítězství hostující Philadelphia, když hrála dvě minuty přesilovku 3 na 2! Domácí brankář ale svůj celek neskutečně podržel a převedl úžasné zákroky! Nájezdy rozhodl zřejmě nejlepší hráč na ledě Steven Stamkos! To je z dnešního neuvěřitelného utkání vše, přeji dobrou noc!

V samostatných nájezdech zvítězil tým Tampa Bay Lightning.
    Autorem vítězné branky je STEVEN STAMKOS.

3. série
    2:0
    Steven Stamkos potvrdil, že dneska mu to prostě šlo a ROZHODUJE DNEŠNÍ ZÁPAS!

2. série
    1:0
    Nolan Patrick už jeden gól dneska dal, ale teď úspěšný nebyl ! Andrej Vasilevskij předvedl dobrý zákrok!

2. série
    1:0
    Brayden Point a jeho pokus, ten dokázal naprosto zmást Mrázka a je první, kdo proměňuje svůj pokus! Tampa jde do vedení!

1. série
    0:0
    Sean COUTURIER neproměňuje.

1. série
    0:0
    První je na řadě Tampa, Cory Conacher mířil mezi betony, ale Mrázek zasáhl!

Samostatné nájezdy začínají.

A je konec prodloužení, ani to nám vítěze neurčilo a budeme svědky samostatných nájezdů ! To je ale bitva. Uvidíme, kdo bude ten šťastnější.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:55
    Poslední sekundy utkání.

64:25
    Skvělým zákrokem se prezentoval i Petr Mrázek! Ten zasáhl svým betonem a nedovolil další branku!

64:00
    Tampa přežila oslabení a hrne se do útoku, zatím se ji v prodloužení nepovedlo vystřelit.

63:44
    Andrej Vasilevskij znovu zasáhl a schoval kotouč do své lapačky.

63:38

Marek Jašek

Branky a nahrávky: 9. Stamkos (Hedman, Kučerov), 26. Hedman (Stamkos, Kučerov), 33. Girardi (Stamkos, Hedman), 45. J. T. Miller (Gourde, B. Point), 48. Stamkos (Kučerov, Killorn), 51. Hedman (Stamkos), rozh. náj. Stamkos – 8. Patrick (Giroux, Voráček), 15. Voráček (Patrick), 19. Hägg (Laughton, Provorov), 37. Lehterä (Weal, Filppula), 42. Provorov (Filppula), 58. Giroux (Couturier, Provorov)