Rakovník – Plzeň 1:2 (kon.) | Hr. Králové – Kovo Praha 3:1 (kon.) | Most – Ústí n/L 4:0 (kon.)

44:06
    Necelou minutu před koncem si domácí drží míček na svých holích a v poklidu dohrávají dávno rozhodnuté utkání.

43:33
    Staněk vystřelil od levého mantinelu, Mikl se ale nenechal rozhodit.

42:39
    Kovář parádní ranou z úhlu nastřelil spojnici tyčky a břevna!

41:56
    Domácím nevyšla rozehrávka, míček skončil na zakázaném uvolnění. Pardubicím zbývají tři minuty, aby si připsaly alespoň čestný zásah.

41:23
    Nadvakrát dorážel Postulka, ani jednou ale nenašel mezírku mezi Chmelíkovými betony.

40:38
    Pala pálil z velkého úhlu, Chmelíka ale nepřekvapil.

39:57
    Z dálky to zkusil Förstl, míček ale poslal jen do ochranné sítě.

38:33
    Pardubice se snaží alespoň o čestný úspěch, zatím se ovšem nemohou dostal ke střelbě ze zajímavých pozic.

38:17
    Postulka byl zcela sám na pravé straně, trestuhodně ale netrefil branku.

37:08
    Kauckého střela na branku neprošla, s míčkem hrají hosté.

36:18
    Do míčku se opřel Filip, mířil ale o kousek nad.

36:03
    Březina vyslal tvrdou ránu z levé strany, kterou Mikl jen vyrazil před sebe.

35:46
    Filipův pokus zpoza obránce nemohl Mikla překvapit.

34:36
    Domácí už se nepouštějí do riskantních akcí a všechny se kombinace si pečlivě připravují.

33:49
    Dulavova střela byla hodně nepřesná, míček prolétl vysoko nad brankou.

33:16
    Do střely Filipa si stoupl Danko a pokus protihráče srazil do rohu hřiště.

32:52

31:52
    Po střele Moravce poskakoval míček po ramenou brankáře a následně i po brankové čáře, do branky se ale nedostal!

David Mencl

Branky a nahrávky: 4. Fejfar (Zvonek), 4. Wróbel (J. Kruček), 9. Wróbel (M. Kruček, Fejfar), 15. J. Kruček (Šperl, Wróbel), 17. Zvonek (Pala, Fejfar), 30. Wróbel (J. Kruček)

HC Kert Park Praha: Mikl (Mroviec) – Blaško, Kaucký, Durava, Nýdl, Rozenberg, Šperl, Dejneka – Javorka, J. Kruček, M. Kruček, Kovář, Postulka, Zvonek, Wróbel, Fejfar, Pala, Danko
    HBC Pardubice: Stárek (16. Chmelík) – Filip, Krejčí, Mokříž, Novotný, Mašík, Bucek – Česák, Vlasák, Březina, Förstl, Urbanec, Moravec, Staněk, Urban, Štefka

Rozhodčí: Pečený, Danylec