AC Sparta Praha
1:1 (0:0)
FC Zbrojovka Brno
Neděle 04.03.2018, 18:00 • Generali Arena, Praha-Bubeneč • HET liga • 19. kolo

Po bezbrankovém prvním poločase hosty nečekaně posunul do vedení tečovanou střelou Martin Juhar. Spartě se podařilo vyrovnat po hodině hry, zásluhou hlavičky Ondřeje Zahustela.

Nedlouho poté byl vyloučen Lukáš Kryštůfek, Sparta ale výrazného náporu v závěrečných dvaceti minutách využít nedokázala a ještě se musela strachovat i o bod, když Sedlák v devadesáté minutě zahodil čistou gólovou šanci na životní trefu. (19:55:05)

Další překvapení jarního programu HET ligy se zrodilo na pražské Letné, kde si Sparta dělí body s brněnskou Zbrojovkou po remíze 1:1!

90+4

90+4
    Kanga přihrál Zahustelovi na paty, míč doskákal až za brankovou čáru a v úvodu poslední minuty nastavení bude Melichárek rozehrávat od své branky.

90+2
    Další nadějně vyhlížející možnost hosté nedokázali zdárně dotáhnout k zakončení a po rychlém přechodu do otevřené obrany Plavšić střelou od rohu pokutového území ohrozil pouze protější rohový praporek.

90+2
    Sedlák v souboji s Vatajelem vybojoval autové vhazování u středové čáry, hosté mohou uklidnit hru pro další desítky sekund.

90+1
    Rozhodčí Pechanec oddaluje závěr zápasu o čtyři nastavené minuty.

90
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Martin Juhar, přichází Lukáš Vraštil.

90
    Obrovský šok na Letné, Zbrojovka mohla rozhodnout! Po odkopu z vlastního pokutového území se míče zmocnil Bazeljuk, ten jej do volného prostoru posunul Janu Sedlákovi, který v životní šanci běžel osamocen vstříc Nițovi, rumunský brankář ale dokázal stoprocentní šanci Sedláka zneškodnit!

88
    Zbrojovce se daří držet míč na útočné polovině, až takřka po minutě hry se balónu zmocnili v přesile hrající sparťané.

87
    Dnešnímu zápasu na Letné přihlíží 7 513 diváků.

86
    Tentokrát zahrozili hosté, Bazeljuk se protáhl kolem Costy, Juhar svým přetaženým centrem našel Acostu, ten ale míč neudržel.

85
    Sparťané jsou v dalším náporu, neujal se ale ani jeden ze dvou centrů Plavšiće během několika sekund.

84
    Ben Chaimův centr Pavlík před Kadlecem odklízí za brněnskou branku.
    83. Lafata utekl a odcentroval na Kadlece, ten zblízka netrefil bránu

83
    Další obrovská šance Sparty! Lafata se netradičně protáhl s míčem kolem soupeře u postranní čáry a vyzval ke gólovému zakončení Václava Kadlece, ten v pádu zblízka branku míjí!

81
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Miloš Kratochvíl, přichází Jan Sedlák.
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Rio Mavuba, přichází Srdjan Plavšić.
    80. Vatajelu střelou z přímého volného kopu pořádně protáhl Melichárka

80
    Vatajelu se pokusil zaskočit Melichárka střelou místo očekávaného centru z další standardní situace, brněnský brankář ale byl u své tyče včas.