Los Angeles – Chicago 3:5 (kon.) | Boston – Montreal 2:1 (po pr.) | Pittsburgh – NY Islanders 3:2 (po pr.)
Arizona – Ottawa 2:1 (kon.) | Washington – Toronto 5:2 (kon.) | Edmonton – NY Rangers 2:3 (kon.)
Colorado – Nashville 3:4 (po pr.) | Florida – Philadelphia 4:1 (kon.) | Anaheim – Chicago 6:3 (kon.)
New Jersey – Vegas 2:3 (kon.)
Colorado Avalanche
3:4 (1:1, 0:1, 2:1 - 0:1)
Nashville Predators
Neděle 04.03.2018, 21:00 • Pepsi Center, Denver • NHL

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc! (23:49:25)

1. Ryan Ellis (NSH) 1+2
    2. Filip Forsberg (NSH) 1+0
    3. Mikko Rantanen (COL) 1+0

Střely na branku: 25 – 30

Je konec! Nashville po minutě prodloužení rozhodl o svém triumfu! Colorado sice mělo příležitost, jenže Gabriel Landeskog si v mezikruží neporadil se zpracováním. Na druhé straně se ke střele dostal Filip Forsberg a překvapivě rozhodl! Nashville tak protáhl svou vítěznou sérii už na osm zápasu!

61:07 Filip FORSBERG - 3:4

61:07
    Nashville právě vstřelil branku!
    Nashville vítězí a prodlužuje svou vítěznou sérii! FILIP FORSBERG si vzal puk ve středním pásmu, projel s ním přes modrou čáru a střelou z ostrého úhlu překonal Varlamova střelou mezi betony! Asistence: Ryan Ellis, Viktor Arvidsson.

60:33
    Gabriel Landeskog mohl zakončovat po přihrávce mezi kruhy, jenže kotouč mu na poslední chvíli přeskočil přes čepel. Hosté měli štěstí.

60:10
    Nashville uspěl na úvodním vhazování prodloužení. Arvidsson projel s pukem do útočného pásma, jenže tam o něj rychle přišel.

60:01

Střely na branku: 25 – 29

Šedesát minut hokeje nám o vítězi dnešního střetnutí nerozhodlo! Colorado sice během třetí třetiny otočilo vývoj střetnutí, jenže v jejím závěru se Nashville rozhodl pro hru bez brankáře a Ryan Ellis vyrovnal na 3:3! O vítězi tak rozhodne prodloužení nebo samostatné nájezdy.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:12
    P. K. Subban ještě zkoušel strhnout vítězství na stranu Nashvillu. Jeho střelu zápěstím ukryl Varlamov mezi betony. Vhazuje se po jeho levici.
    58:54 Ryan ELLIS - 3:3

58:54
    Je vyrovnáno! Nashville se při hře bez brankáře usadil před brankou Colorada a dočkal se vyrovnání! Obrovský tlak vyústil v přihrávku na levý kruh a RYAN ELLIS našel mezírku mezi Varlamovem a tyčí! Asistence: P. K. Subban, Ryan Johansen.

58:30
    Rinne už je na střídačce a Nashville zkouší vyrovnat v šesti bruslařích!

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 13. Zadorov (Söderberg, A. Lindholm), 45. Nieto, 55. Rantanen (MacKinnon, Barrie) – 4. Watson (Sissons, Ekholm), 29. Turris, 59. Ellis (P. K. Subban, Johansen), 62. F. Forsberg (Ellis, Arvidsson)

Colorado Avalanche: Varlamov (S. Martin) – Zadorov, Barrie, Nemeth, Girard, A. Lindholm, Siemens – Rantanen, MacKinnon, Landeskog – C. Wilson, Kerfoot, Jost – Nieto, Söderberg, Comeau – G. Bourque, Toninato, Compher.
    Nashville Predators: Rinne (Saros) – P. K. Subban, Jemelin, Ellis, Ekholm, Irwin, Bitetto – Arvidsson, Johansen, F. Forsberg – Hartman, Turris, Fiala – Järnkrok, Bonino, Salomäki – Watson, Fisher, Sissons.