Los Angeles – Chicago 3:5 (kon.) | Boston – Montreal 2:1 (po pr.) | Pittsburgh – NY Islanders 3:2 (po pr.)
Arizona – Ottawa 2:1 (kon.) | Washington – Toronto 5:2 (kon.) | Edmonton – NY Rangers 2:3 (kon.)
Colorado – Nashville 3:4 (po pr.) | Florida – Philadelphia 4:1 (kon.) | Anaheim – Chicago 6:3 (kon.)

Nashville právě vstřelil branku!
    Nashville vítězí a prodlužuje svou vítěznou sérii! FILIP FORSBERG si vzal puk ve středním pásmu, projel s ním přes modrou čáru a střelou z ostrého úhlu překonal Varlamova střelou mezi betony! Asistence: Ryan Ellis, Viktor Arvidsson.
    58:54 Ryan ELLIS - 3:3

58:54
    Je vyrovnáno! Nashville se při hře bez brankáře usadil před brankou Colorada a dočkal se vyrovnání! Obrovský tlak vyústil v přihrávku na levý kruh a RYAN ELLIS našel mezírku mezi Varlamovem a tyčí! Asistence: P. K. Subban, Ryan Johansen.

58:30
    Rinne už je na střídačce a Nashville zkouší vyrovnat v šesti bruslařích!
    54:22 Mikko RANTANEN - 3:2

54:22
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Colorado využívá přesilovou hru a poprvé v utkání se ujímá vedení! Domácí se usadili v útočném pásmu. Nathan MacKinnon vyslal riskantní přihrávku na pravou stranu a MIKKO RANTANEN nedal Rinnemu šanci! Asistence: Nathan MacKinnon, Tyson Barrie.

53:43
    Colorado bude hrát přesilovou hru! Watson vyfasoval dvě minuty za podražení.
    44:38 Matt NIETO - 2:2

44:38
    Je znovu vyrovnáno! MATT NIETO projel s pukem ze středního pásma do útočného pásma a z ostrého úhlu prověřil hostujícího brankáře! Rinne puk vyrazil nad sebe a Fiala si jej nešťastně srazil do branky! Bez asistence.

39:37
    Zadorov neunesl souboj u střídačky domácího celku a dostává dvě minuty za hrubost!

35:40
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Gabriel Landeskog – 2 min., nedovolené bránění).
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Viktor Arvidsson – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).

32:22
    Mike Fisher dostal krásnou zpětnou přihrávku mezi kruhy! Hokejista Nashvillu si puk připravil ke střele zápěstím, jenže z mezikruží minul branku!

29:27
    A další přesilovka pro Colorado! Dvě minuty za podražení si vysloužil Viktor Arvidsson.
    28:08 Kyle TURRIS - 1:2

28:08
    Nashville tentokrát využívá přesilovou hru a ujímá se vedení! KYLE TURRIS obdržel v přesilovce přihrávku na levý kruh a střelou bez přípravy prostřelil Varlamova pod lapačkou!

27:37
    Další přesilovku si zahraje Nashville! Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Landeskog.

25:33
    Mikko Rantanen si mezi kruhy nabruslil na přihrávku zpoza branky, jenže v tísni kotouč nezasáhl zrovna ideálně a jeho pokus minul hostující klec!

22:12
    Bude se vylučovat! Colorado si zahraje další přesilovku. Dvě minuty za podražení dostává Kevin Fiala.

17:51
    Také Colorado si v závěru první třetiny zahraje přesilovou hru! Dvě minuty za krosček dostává Ekholm.

13:11
    A hostující brankář musel hasit další nebezpečí! Tentokrát se Rinne bleskově přemístil k levé tyči, kde zastavil bekhendové zakončení Kerfoota!
    12:57 Nikita ZADOROV - 1:1

12:57
    Je vyrovnáno! NIKITA ZADOROV naskočil z trestné lavice zpátky do hry, dostal přihrávku do úniku a dělovkou k tyči překonal bezmocného Rinneho! Asistence: Carl Söderberg, Anton Lindholm.

10:49
    Bude se vylučovat! První přesilovou hru dnešního utkání si zahraje Nashville. Dvě minuty za vysokou hůl dostává Nikita Zadorov.

08:02
    Blake Comeau si nabruslil na zpětnou přihrávku mezi kruhy a bez váhání zakončil! Jeho dělovka prosvištěla kolem pravé tyče!
    03:09 Austin WATSON - 0:1

03:09
    Nashville se hned v úvodu dnešního utkání ujímá vedení! Hosté zatlačili soupeře před jeho branku. AUSTIN WATSON si s pukem vybruslil do střelecké pozice a s pomocí teče jednoho z obránců dopravil puk za Varlamova! Asistence: Colton Sissons, Mattias Ekholm.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 13. Zadorov (Söderberg, A. Lindholm), 45. Nieto, 55. Rantanen (MacKinnon, Barrie) – 4. Watson (Sissons, Ekholm), 29. Turris, 59. Ellis (P. K. Subban, Johansen), 62. F. Forsberg (Ellis, Arvidsson)

Colorado Avalanche: Varlamov (S. Martin) – Zadorov, Barrie, Nemeth, Girard, A. Lindholm, Siemens – Rantanen, MacKinnon, Landeskog – C. Wilson, Kerfoot, Jost – Nieto, Söderberg, Comeau – G. Bourque, Toninato, Compher.
    Nashville Predators: Rinne (Saros) – P. K. Subban, Jemelin, Ellis, Ekholm, Irwin, Bitetto – Arvidsson, Johansen, F. Forsberg – Hartman, Turris, Fiala – Järnkrok, Bonino, Salomäki – Watson, Fisher, Sissons.