Jihlava – Olomouc 3:0 (kon.) | Pardubice – Mountfield HK 1:3 (kon.) | Kometa Brno – Litvínov 4:0 (kon.)
Plzeň – Zlín 3:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Třinec 3:2 (2:0 po s.n.) | Chomutov – Sparta 4:2 (kon.)
    Radan LENC - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým BK Mladá Boleslav.
    Rozhodující gól vstřelil RADAN LENC.

59:13
    V posledních sekundách mají Oceláři obrovský tlak před mladoboleslavskou brankou. Z mezikruží vyslal prudkou střelu na Jana Růžičku Vladimír Dravecký, mladoboleslavský jedenadvacetiletý odchovanec ale předvedl pohotový zákrok a přerušil hru.
    58:04 Dominik PACOVSKÝ - 2:2

58:04
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Ve ŠKOENERGO Aréně moc diváků není, ale nyní propukla veliká radost. DOMINIK PACOVSKÝ využil velký mladoboleslavský tlak a z pravého kruhu překonal Šimona Hrubce. Je tedy vyrovnáno. Asistence: Radan Lenc, Jakub Klepiš.

57:03
    Vhazuje se v útočném pásmu Mladé Boleslavi. Ta hraje power play a zkusí uspět při hře šest na pět.

56:45
    Domácí protestují, gólu měl předcházet ofsajd, Jan Hanzlík i Jakub Klepiš jsou značně rozhořčení. Ale rozhodčí si stojí za svým, gól platí.
    56:45 Martin RŮŽIČKA - 1:2

56:45
    Třinec právě vstřelil branku!
    Velice aktivní MARTIN RŮŽIČKA přeci jen svého jmenovce překonal, když dostal prostor v levém kruhu a zakončil do odkryté brány. Asistence: Erik Hrňa.

55:48
    Oddechový čas pro hosty.

54:56
    Mladá Boleslav jde do tří. Menší trest za hákování dostal Jakub Klepiš (MBL).

53:29
    Oldrich Kotvan (MBL) dostal za podražení dvouminutový trest. Aktuálně by tak Středočeši měli hrát ještě 14 sekund čtyři na tři, poté se počet hráčů na ledě srovná na 4 na 4.

53:14
    Dvouminutový trest za zlomenou hůl nahrazení dostal Bohumil Jank (TRI).

51:43
    Oddechový čas pro domácí.

51:43
    Bruslaři by měli hrát 102 sekund pět na tři. Dvouminutový trest za faul vysokou holí obdržel Tomáš Marcinko (TRI).

51:25
    Za vysokou hůl byl na dvě minuty vyloučen Vladimír Svačina (TRI).

48:03
    Utkání sleduje 1 226 diváků.

47:54
    Třinec hrál v šesti. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká po skončení komerční přestávky Martin Růžička (TRI).

45:22
    Neskutečná smůla Jakuba Valského v situaci dva na jednoho. Po dobře mířené přihrávce, trefil Valský pouze Šimona Hrubce.

44:53
    Radan Lenc se u levé tyče dostal k odražené střele, ale puk jen škrtl o tyč.

36:13
    Za podražení dostal dvě minuty Jan Hanzlík (MBL), když se ještě vulgárně pustil boleslavský kapitán do rozhodčího, přidal mu dalších deset minut jako osobní trest za nesportovní chování. Menší trest odpyká Vojtěch Němec.

31:42
    Hlavní rozhodčí vyloučil na 2+10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku Bohumila Janka (TRI). Menší trest odpyká Ondřej Kovařčík.
    28:57 Jiří POLANSKÝ - 1:1

28:57
    Po velkém kolapsu mladoboleslavské obrany si Oceláři v podstatě pohráli s Janem Růžičkou, kterého vyšachovali a následně zakončil do prázdné brány JIŘÍ POLANSKÝ. Asistence: Martin Adamský.

25:06
    Hosté se dostali do rychlého přečíslení, Martin Růžička si bleskově najel k pravé tyči boleslavské brány, kde vystřelil, jenže perfektním zákrokem jej vychytal znovu jeho jmenovec Jan Růžička. Zklamaný Martin Růžička pak bouchl hokejkou o plexisklo.

22:32
    Oceláři za boleslavskou brankou faulovali. Za držení byl vykázán na dvě minuty Daniel Rákos (TRI). Mladá Boleslav si tak poprvé v zápase vyzkouší hru v početní převaze.
    20:29 Jakub ORSAVA - 1:0

20:29
    Po pohledném protiútoku se domácí dostávají do vedení. Přímo před gólmana si najel JAKUB ORSAVA, zvedl kotouč a namířil jej pod břevno. Asistence: Jakub Valský, Lukáš Žejdl.

19:50
    Boleslavští absolutně nezvládli uhlídat rychlého Vladimíra Svačinu, kteří se zničehonic objevil před Janem Růžičkou. Střílejícího třineckého útočníka ale nakonec natlačili do brány, hra byla přerušena.

19:29
    Bruslaři jeli dva na jednoho, jenže ani tentokrát nedokázal Lukáš Žejdl vystřelit ideálně. Trefil se přímo do připraveného Šimona Hrubce.

14:27
    Na dvě minuty byl vyloučen za nedovolené bránění Lukáš Žejdl (MBL).

11:32
    Třinečtí trefili břevno mladoboleslavské branky.

09:16
    Hosté si zahrají přesilovou hru. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal David Němeček (MBL).

00:47
    Po Hanzlíkově střele se dostal k puku úplně osamocený Jakub Orsava, na kterého zívala prázdná brána, jenže zkušený extřinecký útočník trefil nohu bránícího hráče.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 21. Orsava (Valský, Žejdl), 59. Pacovský (Lenc, Klepiš), rozh. náj. Lenc – 29. Polanský (Adamský), 57. Martin Růžička (Hrňa)