Jihlava – Olomouc 3:0 (kon.) | Pardubice – Mountfield HK 1:3 (kon.) | Kometa Brno – Litvínov 4:0 (kon.)
Plzeň – Zlín 3:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Třinec 3:2 (2:0 po s.n.) | Chomutov – Sparta 4:2 (kon.)

Vítkovice právě vstřelily branku!
    Domácí vyhodil, za pukem se pustil MAREK HRBAS, který bránícímu hráči udělal kličku a poslal puk přímo do branky – 3:2. Bez asistence.

59:30
    Will je zpět v brance, Výtisk je vyloučen na dvě minuty za hákování a navíc vyfasoval osobní desetiminutový trest a trest do konce utkání. Vše bylo připraveno na vhazování u Bartošáka, ale další desítku teď dostává hostující Bakoš za nesportovní chování.

59:25
    Will se tedy najezdí, znovu je odvolán na střídačku.

59:12
    Will je zpět v brance.

59:12
    Obrovský závar u domácí branky, ale hosté jej nedokázali zužitkovat, Bartošák má puk pod kontrolou.

58:54
    Will je na střídačce!!

57:10
    Vítkovičtí jdou do čtyř, trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Tybor.

55:16
    Dnešní utkání sleduje 7 083 diváků.

51:09
    Stránský se ocitl u liberecké branky, nepodařilo se mu ale zasunout kotouč k tyči.

48:04
    Po vhazování, které se ani napotřetí nepovedlo, usedají na trestnou lavici domácí Szturc a hostující Jašek, oba za sekání. Hraje se 4 na 4.

39:54
    Hezká kombinace u Bartošáka, na jejím konci ale Filippi zprava nastřelil tyč!!

38:55
    Od kruhu to zkusil Baranka, puk se zastavil před brankovou čárou, ale nikdo z vítkovických si nestačil včas všimnout této výborné šance, liberečtí však neváhali a odpálil puk do bezpečí.

37:19
    Roman nahrál přímo před branku na Tybora, ten v rozhodujícím okamžiku upadl!

37:02
    Za krosček je vyloučen hostující Šmíd.

33:10
    Vítkovičtí se mohli dostat do přečíslení dva na jednoho, Kurovský ale nechal kotouč před kruhem, a tak se Szturc přihrávky nedočkal.

32:17
    Za držení je vyloučen domácí Lev. Hosté mají přesilovku.

31:07
    Po další strkanici před brankou Liberce jsou vyloučeni na 2+2 minuty domácí Bartovič a hostující Jánošík. Na trestných lavicích tak začíná být těsno. Hraje se stále v pěti na obou stranách.

30:12
    Za domácí je vyloučen Bartošák, za kterého dvouminutový trest odpyká Tybor, zároveň je vyloučen Květoň na 2+2 minuty za hrubost. Na straně Liberce je vyloučen na dvě minuty Vlach za hrubost, a na 2+2 minuty pak Lakatoš, také za hrubost. Hraje se v pěti na obou stranách.

26:56
    Lev se mohl dostat do úniku, ale Pyrochta chybu libereckých napravil včas.

26:47
    Na trestnou lavici odjíždí domácí Szturc, který se provinil držením.

23:49
    Za držení je potrestán liberecký Jánošík.

23:46
    Vítkovičtí vtrhli před Willovu klec, po pokusu Deje zazvonila branková konstrukce.
    21:53 Roman SZTURC - 2:2

21:53
    Je vyrovnáno!! ROMAN SZTURC se dostal k puku, na nikoho nečekal a vyrazil sám proti Willovi, puk líznul gólmanovu lapačku a dostal se do branky – 2:2. Bez asistence.

14:42
    Bližňák to s důrazem trochu přehnal, bude vyloučen za hru vysokou holí.
    11:33 Martin BAKOŠ - 1:2

11:33
    Liberec právě vstřelil branku!
    Hosté také využívají přesilovou hru, MARTIN BAKOŠ viděl Bartošáka ležícího v brance, najel si do lepší pozice k tyči a poslal puk do její horní části – 1:2. Asistence: Tomáš Filippi, Michal Bulíř.

10:18
    Vítkovičtí se dostali do přečíslení dva na jednoho, Lev ale místo nahrávky Zdráhalovi vystřelil sám, a minul.

10:08
    Za sekání je potrestán domácí Bartovič.
    09:12 Rostislav OLESZ - 1:1

09:12
    Je vyrovnáno!! Domácí využívají přesilovou hru, Dej poslal puk na modrou k Hrbasovi, který napálil kotouč směrem na branku, ROSTISLAV OLESZ jej tečovat za Willova záda – 1:1. Asistence: Marek Hrbas, Rostislav Dej.

08:58
    Od kruhu vystřelil jeden z domácích hráčů, puk se od Willa odrazil nalevo k Romanovi, ale Will byl se stačil zorientovat.

07:18
    Roman při průniku do pásma dostal holí do obličeje, za hru vysokou holí je potrestán hostující Jašek.
    01:41 Michal BULÍŘ - 0:1

01:41
    Jánošík zavezl puk do pásma, přihrál dozadu na najíždějícího MICHALA BULÍŘE, který střelou nad lapačku otevírá dnešní skóre – 0:1. Asistence: Adam Jánošík, Marek Kvapil.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 10. Olesz (Hrbas, Dej), 22. Szturc, 62. Hrbas – 2. Bulíř (Jánošík, M. Kvapil), 12. Bakoš (Filippi, Bulíř)

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolejš) – Klok, Sloboda (A), Hrbas, Baranka, Výtisk (A), Trška – Olesz (C), Lev, Dej – D. Květoň, O. Roman, Tybor – Bartovič, Mahbod, Szturc – Kurovský, Š. Stránský, P. Zdráhal – T. Jáchym.
    Bílí Tygři Liberec: Will (Janus) – Pyrochta, Ševc (C), Šmíd (A), Maier, Jánošík, Derner – Lakatoš, P. Jelínek (A), L. Krenželok – Bulíř, Filippi, M. Kvapil – Bakoš, Redenbach, Ordoš – Jašek, Bližňák, J. Vlach.

Rozhodčí: Hradil, Kubičík – Ganger, Hanzlík

Diváci: 7 083