Chodov – Liberec 12:7 (kon.) | Mladá Boleslav – Znojmo 13:4 (kon.) | Vítkovice – Bulldogs 5:1 (kon.)
Česká Lípa – Sparta 4:11 (kon.) | Florbal Ústí – Bohemians 2:8 (kon.) | Střešovice – Ostrava 4:11 (kon.)
Pardubice – Otrokovice 0:6 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
12:7 (6:4, 1:1, 5:2)
FBC Liberec
Neděle 04.03.2018, 17:00Livesport Superliga • 26. kolo

Celkem devatenáct branek padlo v utkání mezi Chodovem a Libercem. Třetí třetinu celek domácích jednoznačně ovládl a nedal Liberci žádnou šanci. Hosté dlouhou dobu hráli vyrovnané utkání, ale úvod závěrečné třetiny prostě nevyšel. (18:59:25)

59:00
    Běží poslední minuta třetí třetiny.

58:35
    Liberec právě vstřelil branku!
    Hráči jaksi nemají dost. Po Salátové přihrávce pálil nekompromisně z pravé strany PAVEL HŮZA. Asistence: Petr Salát.

58:01
    Chodov právě vstřelil branku!
    Na rozdíl šesti branek upravuje skóre MAREK MATEJČÍK, který se prosadil v před brankovém prostoru. Asistence: Tom Ondrušek.

57:05
    Hosté ještě upravují stav utkání. Po nabídce Radka Valeše propálil domácího brankáře LUKÁŠ VESELÝ. Asistence: Radek Valeš.

55:51
    Salát to zkusil z pravé strany individuálně, ale levý růžek o pár centimetrů přestřelil.

55:19
    Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Miloš Tyl – 2 minuty, Bránění ve hře).

54:29
    Po rychlé akci našel Marek Matejčík před brankou TOMA ONDRUŠKA, který již třetí trefou v dnešním zápase kompletuje hattrick. Asistence: Marek Matejčík.

54:21
    Chodovští už se nikam nehrnou. Náskok pěti branek je zřejmě dostačující.

52:44

52:00
    V oslabení šel hráč domácích sám na Vaníčka, který rychlým položením anuloval pokus Chodova.

51:23
    Na střed útočné poloviny stáhl Valeš hru na sebe a následně prostrčil míček na levé křídlo, odkud hráč Liberce střelou z nápřahu přestřelil branku.

50:44
    Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Martin Koutný – 2 minuty, Bránění ve hře).

50:36
    Na druhé straně se po dlouhé době zapojil do hry také Frühbauer, který zneškodnil střelu Valeše z levé strany.

50:00
    Velká pohoda na straně domácích. Tyl bez problémů vyvezl míček z levého rohu a předal jej na obránce.

49:33
    Chodov bude po Kroupově přestupku rozehrávat z pravého rohu.

48:29
    Těžké chvíle pro hosty. Těm úvod třetí třetiny ale vůbec nevychází a z dvoubrankové ztráty nyní Liberec prohrává o pět branek. Desátou branku Chodova vstřelil MICHAL STRACHOTA. Asistence: David Bouša.

48:06
    Tohle už se bude Liberci otáčet velmi těžko. Po přihrávce Marka Vávry na levou stranu pálil do odkryté části branky MILOŠ TYL, který dává svou druhou branku. Asistence: Marek Vávra.

Lukáš Ureš

Branky a nahrávky: 5. Koutný (Kašovský), 6. Koutný (Tyl), 8. Ondrušek (Sýkora), 12. Koutný (Vávra), 14. Mikeš (Ondrušek), 16. Ondrušek (Matejčík), 25. Tyl (Vávra), 41. Pražan (Ondrušek), 49. Tyl (Vávra), 49. Strachota (Bouša), 55. Ondrušek (Matejčík), 59. Matejčík (Ondrušek) – 2. Kroupa, 6. Marek (Hrůza), 14. Šoltys (Baudisch), 18. Valeš (Veselý), 29. Marek (Veselý), 58. Veselý (Valeš), 59. Hůza (Salát)

FAT PIPE Florbal Chodov: Frühbauer (Šantora) – Pražan, Fiala, Sýkora, Kotlas, Bouša, Podhráský, Kašovský – Žák, Mikeš, Tyl – Vávra, Vávra, Ondrušek – Koutný, Matejčík, Strachota – Plíhal.
    FBC Liberec: Janota (21. Vaníček) – Bitman, Veselý, Strobach – Böhm, Hrůza, Kroupa – Valeš, Salát, Hůza – Marek, Böhm, Baudisch – Ferdan, Šoltys, Kořínek – Balatka.

Rozhodčí: Jiří Müller a Matouš Novosad