Ne – Vítkovice 3:6 (kon.) | Panthers – Jičín 7:8 (kon.) | Ostrava – Bohemians 4:2 (kon.)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
4:2 (2:1, 0:0, 2:1)
FbŠ Bohemians
Neděle 04.03.2018, 15:00ČEZ Extraliga žen • 22. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (16:46:14)

Je dobojováno! Ostravanky potvrdily roli favoritek a berou všechny body! Výhra se ale nerodila snadno, Bohemka totiž osm minut před koncem srovnala, ovšem domácí florbalistky za necelou minutu už zase vedly. Domácí celek tak končí základní část na čtvrté pozici, Bohemka je o jednu příčku horší.

59:24
    Bohemka to zkouší v šesti, hostující svatyně tak zůstává prázdná, hostující florbalistky už kombinují poblíž Tomšové.

59:09
    Oddechový čas pro domácí.

58:59
    Kristína Hudáková dělala kličku do forhendu, na poslední chvíli ji balónek utekl, domácí hráčka nakonec nemohla zakončovat!

58:32
    Domácí hráčky drží balónek už asi půl minuty za vlastní brankou, soupeřky napadají, k míčku se však dostat nemohou.

57:22
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Domácí přidávají důležitou čtvrtou branku a odskakují na rozdíl dvou gólů! O další přesný zásah se postarala MARKÉTA VRLÍKOVÁ! Asistence: Pavla Kajfoszová.

56:31
    Jurečková teď dokázala využít špatné rozehrávky soupeřek a získala balónek, Ostravanky nikam zbytečně nespěchají.

55:04
    Do konce třetí dvacetiminutovky zbývá necelých pět minut, Bohemka teď drží balónek na útočné polovině a snaží se o vyrovnávací branku.

53:51
    Spousta ostrých zákroků na obou stranách palubovky, rozhodčí zatím znovu nevylučují, u míčku domácí florbalistky.

52:32
    Neuběhla ani minuta, ANDREA PASTUŠKOVÁ vrací domácím hráčkám jednobrankové vedení! Ostravanky po inkasované brance ožily a opět vedou! Asistence: Nela Kapcová.

51:45
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Hostující florbalistky přeci jen dramatizují tento zápas, začínáme od začátku! ANDREA SATÝNKOVÁ byla na konci celé akce, dokázala překonat Tomšovou a srovnala! Asistence: Anna Marie Divišová.

51:32
    Bohemka jednoznačně přidala a hraje se převážně před Tomšovou. Závěr utkání tak slibuje pořádné drama, o vítězi rozhodnuto ještě není.

50:44
    No vida, najednou mohlo být srovnáno! Nguyenová se prezentovala individuální akcí, poté vystřelila. Balónek zazvonil na brankovou konstrukci!

49:14
    I nadále se domácím vůbec nedaří na útočné polovině, více práce má v posledních minutách hry brankářka Tomšová.

47:37
    Hostující florbalistky už hrají zase v plném počtu, tato početní výhoda se domácím hráčkám ale vůbec nevydařila.

46:49
    Bohemka už hraje v pěti hráčkách, domácí florbalistky si dlouze přihrávají, vážnější příležitosti však nepřicházejí.

Štěpán Slovák

Branky a nahrávky: 1. Kapcová (Pastušková), 11. Vrlíková (Rybičková), 53. Pastušková (Kapcová), 58. Vrlíková (Kajfoszová) – 5. Poláková (Loudová), 52. Satýnková (Divišová)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Tomšová (Dupčáková) – Rybičková, Kotzurová, Patakyová, Jurečková, Grossová, Kajfoszová – Vrlíková, Šuranyiová, Pastušková – Lichnová, Káčová, Kapcová – K. Hudáková, P. Hudáková.
    FbŠ Bohemians: Omelková (Kreisingerová) – Nguyenová, Císařová, Nová, Loudová, Andrlová, Divišová, Hnátová – Cukrová, Reischlová, Poláková – Kalecká, Zlámalová, Satýnková – Bočanová.

Rozhodčí: Petřík, Podlesný