Jihlava – Olomouc | 3:0 (kon.) | | | Pardubice – Mountfield HK | 1:3 (kon.) | | | Kometa Brno – Litvínov | 4:0 (kon.) |
Plzeň – Zlín | 3:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Třinec | 3:2 (2:0 po s.n.) | | | Chomutov – Sparta | 4:2 (kon.) |
Vítkovice – Liberec | 3:2 (po pr.) |
Los Angeles – Chicago | 3:5 (kon.) | | | Boston – Montreal | 2:1 (po pr.) | | | Pittsburgh – NY Islanders | 3:2 (po pr.) |
Arizona – Ottawa | 2:1 (kon.) | | | Washington – Toronto | 5:2 (kon.) | | | Edmonton – NY Rangers | 2:3 (kon.) |
Colorado – Nashville | 3:4 (po pr.) | | | Florida – Philadelphia | 4:1 (kon.) | | | Anaheim – Chicago | 6:3 (kon.) |
New Jersey – Vegas | 2:3 (kon.) |
Bolzano – Znojmo | 4:3 (1:0 po s.n.) |
Salzburg – Mountfield HK | 6:0 (kon.) | | | Vsetín – Havířov | 2:3 (kon.) | | | Chomutov – Havlíčkův Brod | 0:2 (kon.) |
HC Litvínov – Třinec | 3:6 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Kometa Brno | 5:3 (kon.) | | | Přerov – Mountfield HK | 3:2 (kon.) |
Čeljabinsk – Nižněkamsk | 4:3 (po pr.) | | | Ufa – Omsk | 6:4 (kon.) | | | Jekatěrinburg – Magnitogorsk | 2:3 (kon.) |
CSKA Moskva – Spartak Moskva | 6:0 (kon.) | | | Jaroslavl – N.Novgorod | 2:1 (kon.) | | | Jokerit – Soči | 7:2 (kon.) |
Kazaň – Chabarovsk | 3:0 (kon.) | | | Petrohrad – Čerepovec | 4:3 (po pr.) |
Nitra – Košice | 3:1 (kon.) | | | Trenčín – Nové Zámky | 4:0 (kon.) | | | Žilina – Zvolen | 5:0 (kon.) |
Banská Bystrica – Detva | 7:2 (kon.) | | | Poprad – Lipt. Mikuláš | 3:2 (kon.) |
Telč – Hluboká n.V. | 11:5 (kon.) | | | Cheb – Čerti Ostrov | 8:7 (kon.) | | | Čáslav – Černošice | 2:3 (kon.) |
Veselí nLuž. – Humpolec | 4:2 (kon.) | | | Kroměříž – Uh.Ostroh | 8:5 (kon.) | | | Uh.Brod – Boskovice | 3:5 (kon.) |
HC Domažlice – Třemošná | 7:1 (kon.) | | | Třebechovice p. O. – HC Jičín | 1:3 (kon.) | | | Jaroměř – Nový Bydžov | 5:4 (kon.) |
Trutnov – Opočno | 2:3 (kon.) | | | Nová Paka – N. Město n. M. | 3:7 (kon.) | | | HC Vajgar – HC Vimperk | 2:1 (1:0 po s.n.) |
Soběslav – Pelhřimov B | 15:3 (kon.) | | | Česká Třebová – Litomyšl | 3:2 (kon.) | | | Choceň – Chotěboř | 5:3 (kon.) |
BK Havlíčkův Brod B – Chrudim | 6:5 (2:1 po s.n.) | | | Hlinsko – Moravská Třebová | 3:6 (kon.) | | | Mar.Lázně – Trstěnice | 0:0 (odl.) |
Gepardi Jablonec – Č. Lípa | 4:8 (kon.) |
Fehérvár – Znojmo | 4:2 (kon.) |
konec
Ak Bars Kazaň
3:0
(0:0, 2:0, 1:0)
Stav série: 1:0
Amur Chabarovsk
Petr Sumbal
Branky a nahrávky:
21. Azevedo (Lander, Sekáč), 31. Kosov (Burmistrov), 51. Galijev (Tkačov)
Rozhodčí: Birin, Ovčinikov – Bervenjov, Judin
Diváci:
Neproměněná penalta:
Ak Bars Kazaň:
Garipov (Šaryčenkov) – Jarullin, Markov (A), Tokranov, Batyršin (A), Ljamkin, Ohtamaa, Sidorov – Azevedo, Lander, Sekáč – Klinkhammer, Tkačov, Galijev – An. Popov, A. Potapov, Lukojanov – Burmistrov, Svitov (C), Kosov.
Náhradníci:
Trenér:
Amur Chabarovsk: Metsola (Andrjuchov) – J. Kolář (A), Kondratěv, Jordán, Turbin, Chabarov, Aťušov (C), Karmaškov – Picard, Rasskazov, T. Zohorna – Litovčenko, Byvalcev, O. Li – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin, Gorškov – Beljakov, Potěchin, Frolov (A) – Klopov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Amur Chabarovsk: Metsola (Andrjuchov) – J. Kolář (A), Kondratěv, Jordán, Turbin, Chabarov, Aťušov (C), Karmaškov – Picard, Rasskazov, T. Zohorna – Litovčenko, Byvalcev, O. Li – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin, Gorškov – Beljakov, Potěchin, Frolov (A) – Klopov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Birin, Ovčinikov – Bervenjov, Judin
Diváci:
Kazaň | 4 | 1 | Chabarovsk |
#1 | Neděle 04.03.2018 • 15:00 |
Kazaň - Chabarovsk 3:0 | |
#2 | Pondělí 05.03.2018 • 17:00 |
Kazaň - Chabarovsk 3:2 | |
#3 | Středa 07.03.2018 • 10:30 |
Chabarovsk - Kazaň 4:1 | |
#4 | Čtvrtek 08.03.2018 • 08:00 |
Chabarovsk - Kazaň 1:3 | |
#5 | Sobota 10.03.2018 • 15:00 |
Kazaň - Chabarovsk 2:1 |
Jiří Sekáč (KZN) 0+1, 5 střel, čas na ledě 14:22
Jan Kolář (CHA) 0+0, 0 střel, čas na ledě 19:39
Michal Jordán (CHA) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:34
Tomáš Zohorna (CHA) +0+, 0 střel, čas na ledě 18:05
Střely na bránu: 49:17
Trestné minuty: 10:14
Využití přesilovek: 0/7:0/5
Góly v oslabení: 0:0
Hity: 24:19
Vyhrané vhazování: 38:22