Jihlava – Olomouc | 3:0 (kon.) | | | Pardubice – Mountfield HK | 1:3 (kon.) | | | Kometa Brno – Litvínov | 4:0 (kon.) |
Plzeň – Zlín | 3:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Třinec | 3:2 (2:0 po s.n.) | | | Chomutov – Sparta | 4:2 (kon.) |
Vítkovice – Liberec | 3:2 (po pr.) |
Los Angeles – Chicago | 3:5 (kon.) | | | Boston – Montreal | 2:1 (po pr.) | | | Pittsburgh – NY Islanders | 3:2 (po pr.) |
Arizona – Ottawa | 2:1 (kon.) | | | Washington – Toronto | 5:2 (kon.) | | | Edmonton – NY Rangers | 2:3 (kon.) |
Colorado – Nashville | 3:4 (po pr.) | | | Florida – Philadelphia | 4:1 (kon.) | | | Anaheim – Chicago | 6:3 (kon.) |
New Jersey – Vegas | 2:3 (kon.) |
Bolzano – Znojmo | 4:3 (1:0 po s.n.) |
Salzburg – Mountfield HK | 6:0 (kon.) | | | Vsetín – Havířov | 2:3 (kon.) | | | Chomutov – Havlíčkův Brod | 0:2 (kon.) |
HC Litvínov – Třinec | 3:6 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Kometa Brno | 5:3 (kon.) | | | Přerov – Mountfield HK | 3:2 (kon.) |
Čeljabinsk – Nižněkamsk | 4:3 (po pr.) | | | Ufa – Omsk | 6:4 (kon.) | | | Jekatěrinburg – Magnitogorsk | 2:3 (kon.) |
CSKA Moskva – Spartak Moskva | 6:0 (kon.) | | | Jaroslavl – N.Novgorod | 2:1 (kon.) | | | Jokerit – Soči | 7:2 (kon.) |
Kazaň – Chabarovsk | 3:0 (kon.) | | | Petrohrad – Čerepovec | 4:3 (po pr.) |
Nitra – Košice | 3:1 (kon.) | | | Trenčín – Nové Zámky | 4:0 (kon.) | | | Žilina – Zvolen | 5:0 (kon.) |
Banská Bystrica – Detva | 7:2 (kon.) | | | Poprad – Lipt. Mikuláš | 3:2 (kon.) |
Telč – Hluboká n.V. | 11:5 (kon.) | | | Cheb – Čerti Ostrov | 8:7 (kon.) | | | Čáslav – Černošice | 2:3 (kon.) |
Veselí nLuž. – Humpolec | 4:2 (kon.) | | | Kroměříž – Uh.Ostroh | 8:5 (kon.) | | | Uh.Brod – Boskovice | 3:5 (kon.) |
HC Domažlice – Třemošná | 7:1 (kon.) | | | Třebechovice p. O. – HC Jičín | 1:3 (kon.) | | | Jaroměř – Nový Bydžov | 5:4 (kon.) |
Trutnov – Opočno | 2:3 (kon.) | | | Nová Paka – N. Město n. M. | 3:7 (kon.) | | | HC Vajgar – HC Vimperk | 2:1 (1:0 po s.n.) |
Soběslav – Pelhřimov B | 15:3 (kon.) | | | Česká Třebová – Litomyšl | 3:2 (kon.) | | | Choceň – Chotěboř | 5:3 (kon.) |
BK Havlíčkův Brod B – Chrudim | 6:5 (2:1 po s.n.) | | | Hlinsko – Moravská Třebová | 3:6 (kon.) | | | Mar.Lázně – Trstěnice | 0:0 (odl.) |
Gepardi Jablonec – Č. Lípa | 4:8 (kon.) |
Fehérvár – Znojmo | 4:2 (kon.) |
po prodl.
SKA Petrohrad
4:3
(1:0, 0:2, 2:1 - 1:0)
Stav série: 1:0
Severstal Čerepovec
Vojtěch Balon
Branky a nahrávky:
13. Kovalčuk (Šipačov, P. Thoresen), 48. Vojnov (Kablukov, Širokov), 57. Šipačov (Kovalčuk), 68. Dacjuk (N. Gusev, A. Bělov) – 27. Kagarlickij (P. Černov), 36. Geraskin (Trubačjov), 60. Jašin (Kagarlickij, P. Černov)
Rozhodčí: Gamalej, Kulakov – Gorděnko, Sysujev
Diváci: 12330
Neproměněná penalta:
SKA Petrohrad:
Koskinen (Šesťorkin) – Vojnov, Gavrikov, Hersley, J. Jakovlev, Zub, A. Bělov, Galeňuk, Rykov – Kovalčuk, Šipačov, P. Thoresen – S. Plotnikov, Dacjuk, N. Gusev – Barabanov, Koskiranta, Širokov – V. Tichonov, Ketov, Kablukov.
Náhradníci:
Trenér:
Severstal Čerepovec: J. Hudáček (Artamkin) – Kornějev, Jevsejenkov, Masuhr, Stasenko, Višněvskij, Kalašnikov, Verjovkin – Jašin, Kagarlickij, P. Černov – Vovčenko, Trubačjov, Geraskin – Karlin, Rybin, Ugarov – Mereskin, Monachov, Stránský.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Severstal Čerepovec: J. Hudáček (Artamkin) – Kornějev, Jevsejenkov, Masuhr, Stasenko, Višněvskij, Kalašnikov, Verjovkin – Jašin, Kagarlickij, P. Černov – Vovčenko, Trubačjov, Geraskin – Karlin, Rybin, Ugarov – Mereskin, Monachov, Stránský.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gamalej, Kulakov – Gorděnko, Sysujev
Diváci: 12330
Petrohrad | 4 | 0 | Čerepovec |
#1 | Neděle 04.03.2018 • 15:00 |
Petrohrad - Čerepovec 4:3 po prodl. | |
#2 | Pondělí 05.03.2018 • 17:30 |
Petrohrad - Čerepovec 7:4 | |
#3 | Středa 07.03.2018 • 17:00 |
Čerepovec - Petrohrad 1:2 po prodl. | |
#4 | Čtvrtek 08.03.2018 • 15:00 |
Čerepovec - Petrohrad 0:2 |
Július Hudáček (CER): 42 zák., 4 góly, úsp. 91,3 %
Matěj Stránský (CER): 0+0, 0 střel, čas na ledě 12:00
Je rozhodnuto a nepostaral se o to nikdo jiný, než PAVEL DACJUK! Zkušený kouzelník si za Hudáčkovou svatyní zpracoval přihrávku od Guseva a poté bekhendovou střelou z otočky zaskočil čerepoveckého gólmana. Asistence: Nikita Gusev a Anton Bělov.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku prodloužení.