Fehérvár – Znojmo 4:2 (kon.)
Fehérvár AV19
4:2 (2:0, 0:2, 2:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Neděle 04.03.2018, 14:30 • Ifjabb Ocskay Gábor Ice Hall • Erste Bank Young Stars League • Čtvrtfinále

Vyrovnaný duel nakonec pro sebe rozhodují domácí díky brance v polovině třetí třetiny. Ve čtvrtfinálové sérii tak vedou 1:0 na zápasy. Odveta je na programu ve čtvrtek 8. března od 19:30 ve Znojmě. (16:54:43)

59:50
    Fehérvár právě vstřelil branku!
    Domácí v samotném závěru stvrzují své vítězství trefou do prázdné branky Orlů. Autorem gólu je BOTOND ERDELY. Asistence: David Szabo, Zsombor Kiss.

59:15
    Orli to zkouší v šesti bez brankáře.

58:42
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Kosnar – 2 min., podražení).

49:41
    Domácí si berou v polovině třetí části vedení zpět, poté co se prosazuje NATAN VERTES. Bez asistence.

40:01

Po čtyřiceti minutách najednou skóre vypadá úplně jinak. Domácí sice nadále mají střeleckou převahu (ve 2. třetině 20:10, celkem 34:14), ale góly v této části hry dávalo jen Znojmo. Nejprve snížil v přesilovce Roubal, následně vyrovnal Zmeškal. Třetí třetina tedy slibuje drama.

40:00

25:13
    Orli právě vstřelili branku!
    A je vyrovnáno! Znojmo skóruje podruhé v rozmezí 48 vteřin, když se trefuje LUKÁŠ ZMEŠKAL. Asistence: Ondřej Svoboda.

24:25
    Znojmo se přibližuje na dostřel svého soupeře využitou přesilovkou, přesným střelcem je FILIP ROUBAL. Asistence: Daniel Piš, Juraj Rudy.

23:04
    Vyloučení v týmu Fehérvár AV19 (Horvath – 2 min., podražení).

21:53
    Znojmo zvládlo oslabení, nyní hrají obě mužstva ve stejném počtu hráčů.

20:43
    Vyloučení v týmu Fehérvár AV19 (Mihaly – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Kosnar – 2 min., krosček).

20:01

Domácí mají po první třetině dvougólový náskok a jejich převahu ukazuje i statistika střel na branku – v ní aktuálně vedou 14:4. Uvidíme, zda znojemský výběr dokáže odpovědět.

20:00

19:53
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Štěpanovský – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

Branky a nahrávky: 7. Peter (Z. Kiss), 16. Erdely (Almasi), 50. Vertes, 60. Erdely (D. Szabo, Z. Kiss) – 25. Roubal (Piš, J. Rudy), 26. Zmeškal (Svoboda)

Fehérvár AV19: Szeles (D. Horvath) – Vas, Erdely, Szabo, Halasi, Takacs, Nemeth, Antal, M. Horvath – Z. Kiss, Peter, Madacsi – P. Kiss, Vertes, Mihaly – Vincze, Kovacs, Buzas – Erdei, Almasi, Dezsi.
    HC LERAM Orli Znojmo: Kolupajev (Velička) – S. Rudy, Brabec, Štěpanovský, Hrubý, J. Rudy, Bazala – Kosnar, Růžička, P. Bulín – Piš, Roubal, Miščík – Svoboda, Zmeškal, Zelenkov – Ligocký, Konečný, Hladil.

Rozhodčí: Wolf, Abonyi – Galsi, Árkovics