Fehérvár – Znojmo 4:2 (kon.)
Fehérvár AV19
4:2 (2:0, 0:2, 2:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Neděle 04.03.2018, 14:30 • Ifjabb Ocskay Gábor Ice Hall • Erste Bank Young Stars League • Čtvrtfinále

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30 a budeme z něj přinášet jen důležité informace.

Hezké odpoledne, znojemští hokejoví junioři dnes vstupují do play-off mezinárodní Erste Bank Young Stars League (EBYSL). Soupeřem jim bude nejlepší tým soutěže, maďarský Fehérvár, který si znojemské hokejisty do čtvrtfinále zvolil při výběru soupeřů.

Po nadstavbové části patřilo Orlům šesté místo, Fehérvár jak již bylo zmíněno, okupoval samotné čelo tabulky.

Fehérvár AV19: Szeles (D. Horvath) – Vas, Erdely, Szabo, Halasi, Takacs, Nemeth, Antal, M. Horvath – Z. Kiss, Peter, Madacsi – P. Kiss, Vertes, Mihaly – Vincze, Kovacs, Buzas – Erdei, Almasi, Dezsi.

Rozhodčí: Wolf, Abonyi – Galsi, Árkovics.

00:01

06:59
    Fehérvár právě vstřelil branku!
    Domácí jdou do vedení, přesnou střelou se prosazuje ANDOR PETER. Asistence: Zsombor Kiss.

09:11
    Vyloučení v týmu Fehérvár AV19 (Horváth – 2 min., podražení).

11:11
    Domácí své oslabení zvládli a už jsou na ledě v plném počtu.

12:25
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Bulín – 2 min., vražení na hrazení).

14:25
    Také Orli se ubránili početní nevýhodě, Patrik Bulín je zpět na ledě.

15:28
    Chvíli po početní výhodě ale domácí přeci jen skórují a vedou už o dva góly. Úspěšným střelcem je ZOLTAN ERDEI. Asistence: Mark Almasi.

18:16
    Vyloučení v týmu Fehérvár AV19 (Takacs – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (J. Rudy – 2 min., vražení na hrazení).

19:53
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Štěpanovský – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

20:00

Domácí mají po první třetině dvougólový náskok a jejich převahu ukazuje i statistika střel na branku – v ní aktuálně vedou 14:4. Uvidíme, zda znojemský výběr dokáže odpovědět.

20:01

20:43
    Vyloučení v týmu Fehérvár AV19 (Mihaly – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Kosnar – 2 min., krosček).

21:53
    Znojmo zvládlo oslabení, nyní hrají obě mužstva ve stejném počtu hráčů.

23:04
    Vyloučení v týmu Fehérvár AV19 (Horvath – 2 min., podražení).

24:25
    Orli právě vstřelili branku!
    Znojmo se přibližuje na dostřel svého soupeře využitou přesilovkou, přesným střelcem je FILIP ROUBAL. Asistence: Daniel Piš, Juraj Rudy.

25:13
    A je vyrovnáno! Znojmo skóruje podruhé v rozmezí 48 vteřin, když se trefuje LUKÁŠ ZMEŠKAL. Asistence: Ondřej Svoboda.

40:00

Po čtyřiceti minutách najednou skóre vypadá úplně jinak. Domácí sice nadále mají střeleckou převahu (ve 2. třetině 20:10, celkem 34:14), ale góly v této části hry dávalo jen Znojmo. Nejprve snížil v přesilovce Roubal, následně vyrovnal Zmeškal. Třetí třetina tedy slibuje drama.

40:01

49:41
    Domácí si berou v polovině třetí části vedení zpět, poté co se prosazuje NATAN VERTES. Bez asistence.

58:42
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Kosnar – 2 min., podražení).

59:15
    Orli to zkouší v šesti bez brankáře.

59:50
    Domácí v samotném závěru stvrzují své vítězství trefou do prázdné branky Orlů. Autorem gólu je BOTOND ERDELY. Asistence: David Szabo, Zsombor Kiss.

Vyrovnaný duel nakonec pro sebe rozhodují domácí díky brance v polovině třetí třetiny. Ve čtvrtfinálové sérii tak vedou 1:0 na zápasy. Odveta je na programu ve čtvrtek 8. března od 19:30 ve Znojmě. (16:54:43)

Branky a nahrávky: 7. Peter (Z. Kiss), 16. Erdely (Almasi), 50. Vertes, 60. Erdely (D. Szabo, Z. Kiss) – 25. Roubal (Piš, J. Rudy), 26. Zmeškal (Svoboda)

HC LERAM Orli Znojmo: Kolupajev (Velička) – S. Rudy, Brabec, Štěpanovský, Hrubý, J. Rudy, Bazala – Kosnar, Růžička, P. Bulín – Piš, Roubal, Miščík – Svoboda, Zmeškal, Zelenkov – Ligocký, Konečný, Hladil.

Rozhodčí: Wolf, Abonyi – Galsi, Árkovics