Anaheim – Chicago 6:3 (kon.) | New Jersey – Vegas 2:3 (kon.) | Carolina – Winnipeg 2:3 (kon.)
Minnesota – Detroit 4:1 (kon.) | San Jose – Columbus 2:4 (kon.)
Minnesota Wild
4:1 (0:1, 2:0, 2:0)
Detroit Red Wings
Pondělí 05.03.2018, 01:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

50:39
    Darren Helm zbytečně fauloval u pravé tyče brány Wild a vyfasoval dvě minuty za sekání. Početní výhoda pro domácí.

42:45
    Luke Kunin to teď provedl hodně špatně, když na levé straně obranného pásma svého týmu hrál u hrazení zbytečně ve vzduchu holí, od které se puk odrazil do ochranné sítě. Nemohlo následovat nic jiného, než dvě minuty za zdržování hry.

26:41
    David Booth byl po poskytnuté výhodě Wild a následné bitce vyloučen na dvě minuty za hákování. Přesilová hra Minnesoty.

26:41
    Nick Seeler a Luke Witkowski svedli v obranném pásmu Detroitu parádní bitku, když si vyměnili několik úderů, oba ale zůstali stát na nohou a rozdělili je rozhodčí. Pro oba pět minut za bitku.

17:25
    Anthony Mantha měl na pravém křídle loket příliš vysoko a po souboji u hrazení byl vyloučen na dvě minuty.

14:06
    Jason Zucker dostal dvě minuty za krosček, zatímco Darren Helm dvě minuty za hrubost. Hrát se bude čtyři na čtyři.

11:09
    Matt Dumba fauloval za vlastní bránou a po výhodě pro Detroit byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 28. E. Staal (Spurgeon, Suter), 31. Parise (M. Koivu, Niederreiter), 56. Zucker (Mikael Granlund, Suter), 57. Zucker (Dumba) – 4. Abdelkader (Ericsson, D. Larkin)

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Suter (A), Spurgeon, Brodin, Dumba, Seeler, Prosser – Zucker, E. Staal, Mikael Granlund – Parise (A), M. Koivu (C), Niederreiter – Winnik, J. Eriksson Ek, Kunin – Coyle, Cullen, Ennis. Hlavní trenér: Bruce Boudreau.
    Detroit Red Wings: Howard (Coreau) – DeKeyser, Jensen, Kronwall (A), Green, Ericsson, Daley – Nyquist, Zetterberg (C), Bertuzzi – Mantha, D. Larkin, Abdelkader (A) – Athanasiou, Nielsen, Helm – Witkowski, Glendening, Booth. Jeff Blashill.

Rozhodčí: Chris Lee, Pierre Lambert. Čároví: Kory Nagy, Brian Mach

Diváci: 19037