Anaheim – Chicago 6:3 (kon.) | New Jersey – Vegas 2:3 (kon.) | Carolina – Winnipeg 2:3 (kon.)
Minnesota – Detroit 4:1 (kon.) | San Jose – Columbus 2:4 (kon.)
San Jose Sharks
2:4 (0:2, 1:1, 1:1)
Columbus Blue Jackets
Pondělí 05.03.2018, 03:00 • SAP Center, San Jose • NHL

46:25
    Teď si přesilovku pro změnu zahraje Columbus, protože Kevin Labanc sekal Wennberga. Hosté zatím tolik šancí v početních výhodách dnes neměli.

42:09
    Velká příležitost pro domácí, jak něco udělat s výsledkem. Dvě minuty za podražení od rozhodčího dostává obránce Ian Cole. Celkově to je čtvrtá početní výhoda Sharks.

27:26
    Jenže Pozor. Kotouč nakonec skončil za mantinelem, vyhodil ho tam Joakim Ryan. Právě tento hokejista dostává dvě minuty za zdržování hry. Takže první přesilovka pro Columbus.

15:07
    Už potřetí bude muset některý z hostujících hokejistů na trestnou lavici. Tentokrát se jedná o Zacha Werenskiho, jenž hákoval Boedkera. Takže další přesilovka Žraloků.

11:09
    Modrokabátníci moc dlouho v plném počtu nezůstali. Jack Johnson si půjde sednout na dvě minuty za nedovolené bránění, takže je tu další přesilovka pro San Jose.

07:08
    Uvidíme první přesilovou hru zápasu. Zahrají si ji San Jose Sharks, protože hostující Nick Foligno dostává od rozhodčích menší trest za hákování. Uvidíme, jak Sharks s početní výhodou naloží.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 39. Donskoi (DeMelo, E. Kane), 51. E. Kane (Pavelski) – 10. N. Foligno (Calvert, J. Johnson), 19. Milano (Jenner, Bjorkstrand), 26. Panarin (Cole, Atkinson), 60. Panarin (Dubois)

San Jose Sharks: M. Jones (26. Dell) – J. Ryan, Burns, Vlasic, Braun, Dillon, DeMelo – E. Kane, Pavelski (C), Donskoi – Hertl, Couture, Bødker – Meier, Tierney, Labanc – Goodrow, M. Karlsson, Fehr.
    Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – Werenski, S. Jones, J. Johnson, R. Murray, Cole, D. Savard – Panarin, Dubois, Atkinson – Vanek, Dubinsky, N. Foligno (C) – Jenner, Letestu, Calvert – Milano, Bjorkstrand, Wennberg.

Rozhodčí: L'Ecuyer, Charron – Knorr, Murchison

Diváci: 17 211