Kopřivnice – Šumperk 3:2 (kon.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 0:1 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Sokolov 1:5 (kon.)
Bílina – Jablonec n/N 6:5 (po pr.) | Kobra – Vrchlabí 7:2 (kon.) | Trutnov – Děčín 3:2 (1:0 po s.n.)
David Servis – Havlíčkův Brod 2:5 (kon.) | Klatovy – Žďár n/S 5:6 (0:2 po s.n.) | Nymburk – Kolín 1:0 (po pr.)
Tábor – Mor. Budějovice 1:3 (kon.)
HC ISMM Kopřivnice
3:2 (0:1, 2:0, 1:1) Stav série: 1:1
DRACI PARS ŠUMPERK
Pondělí 05.03.2018, 18:00Play-off 2. ligy, skupina Východ • Předkolo

Z mé strany je to už pro tohle utkání všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek dne. (20:24:00)

Utkání skončilo, domácí Kopřivnice vyhrála nad Šumperkem 3:2 a vyrovnala čtvrtfinálovou sérii na 1:1. Jako první se do vedení dostali hosté, když se v 15. minutě prosadil Kovařík. Ve druhé třetině se však podařilo Kopřivnici otočit skóre na 2:1. Nejprve srovnal Červenka a pak ještě překonal Lakosila Marek v oslabení. Ve třetí třetině hosté srovnali brankou Gewieseho a vše směřovalo do prodloužení. To se ale nakonec nekonalo, protože v 55. minutě se v přesilovce prosadil svým druhým gólem v utkání Miroslav Marek.

59:52
    Domácí dokázali vyhodit puk.

59:44
    Sedlákovi nesedla střela, netrefil branku.

59:30
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Pargač – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Vymazal – 2 min., hrubost).

59:30
    Hra je přerušena kvůli potyčce před brankou Kopřivnice.

59:16
    Hosté odvolali brankáře a hrají šest na čtyři!

59:16
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Tomášek – 2 min., podražení).

59:02
    Vymazal se dostal k volnému puku, ale vypálil nepřesně.

58:41
    Hostům se nepovedl přechod do útočného pásma. Píská se jim ofsajd.

57:58
    Puk skončil na kopřivnické střídačce, vhazovat se bude ve středním pásmu.

57:29
    Kovaříkova střela z levé strany skončila bezpečně u brankáře Kopřivnice Petra Hromady.

57:08
    Machovu střelu z pravého kruhu chytil Lakosil bez problému do lapačky. Vhazovat se bude po jeho levici.

56:30
    Kofroň zaútočil, zatímco jeho spoluhráči střídali. Jeho střelu chytil Lakosil svou lapačkou.

55:19
    Štěpánkova střela z mezikruží byla sražena do ochranné sítě.
    54:40 MAREK - 3:2

54:40
    Kopřivnice právě vstřelila branku!
    Domácí využívají přesilovou hru a jdou opět do vedení! Lakosilovi prošla za záda nenápadná střela MIROSLAVA MARKA od levého mantinelu. Asistence: Jiří Pargač, Martin Tomášek.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 21. Červenka (Vyčesaný, Tomášek), 39. Marek, 55. Marek (Pargač, Tomášek) – 15. Kovařík (Králík, Gewiese), 42. Gewiesse (Lehečka)

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Štěpánek, Heinzl, Stříž, Marek (A), Krutil, Bail, Fojtík, Merenda – Červenka, Pargač, Tomášek, Vyčesaný, Hrubý, Sluštík (C), Mach, Suchý, Bartošák (A), Pěnčík, Kofroň, Gola
    DRACI PARS ŠUMPERK: Lakosil (Svoboda) – Schejbal, Šťáva, Ďurkáč, Bažant, Gewiese, Řezáč, Sedlák (C) – Kovařík, Hroch, Lehečka, Vachutka, Müller, Králík, Skopal, Půhoný, Fischer, Vymazal (A), Cink (A), Ostřanský