Boston – Detroit 6:5 (po pr.) | New Jersey – Montreal 6:4 (kon.) | NY Rangers – Winnipeg 0:3 (kon.)
Columbus – Vegas 4:1 (kon.) | Tampa – Florida 5:4 (po pr.) | Nashville – Dallas 2:0 (kon.)
Minnesota – Carolina 6:2 (kon.) | Chicago – Colorado 2:1 (po pr.) | Anaheim – Washington 4:0 (kon.)
New York Rangers
0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
Winnipeg Jets
Středa 07.03.2018, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

Tohle je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný začátek nového dne. (03:44:59)

Bodyčeky 18 – 20

Je dobojováno! V třetí třetině si počínal hostující celek velmi zkušeně a dokráčel si pro vítězství, které půl minuty před koncem zpečetil gólem do prázdné brány kdo jiný než Patrik Laine, který tak zkompletoval svůj hattrick.

59:26 Patrik LAINE - 0:3

59:26
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    PATRIK LAINE má hattrick! Hned po vhazování zamířil na prázdnou bránu, kterou s přehledem trefil! Je čtvrtý hattrick v kariéře pro finského útočníka. Asistence: Wheeler

59:24
    Odpískán dotyk střídačky. Vhazuje se ve středním pásmu.

59:00
    Poslední minuta poslední třetiny.

58:30
    Hráči Winnipegu odráží výpady modrých nájezdníků a vypadá to, že si dokráčí pro tři body z tohoto utkání.

57:30
    Domácí to zkouší v šesti!

56:40
    Ehlers nadvakrát střílel přes obránce, jelikož první pokus byl zblokován. Ten druhý už byl úspěšnější, ale domácího brankáře nezaskočil.

55:20
    Nebezpečně nyní puk proskočil brankovištěm hostí, poté se kotouč odebral směrem ven z pásma a Winnipeg může na chvíli vydechnout.

55:12
    Statistika střel na bránu se začíná pomalu srovnávat. Domácím chybí už jen jedná střela k tomu, aby se dostali na třicet zakončení, a dorovnali tak svého dnešního soupeře.

54:35
    Hosté už se dívají po časomíře a šetří cenné vteřinky.

53:45
    Něco málo přes pět minut do konce základní hrací doby a vidíme velmi vyrovnanou hru.

52:22
    Hostům se podařilo dostat do útočného pásma a se pokusit o nějaké zajímavější zakončení, tento záměr jim ale překazil napadající hráč Rangers, který sebral na modré čáře Chiarotovi puk.

51:42
    A znova Mason, na kterého se to v posledních minutách sype ze všech stran. Uvidíme, jak dlouho se mu podaří tomuto náporu odolávat.

Michal Hladký

Branky a nahrávky: 20. Laine (Stastny, Byfuglien), 32. Laine (Chiarot, Morrow), 60. Laine (Wheeler)

New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – Gilmour, Skjei, Pionk, M. Staal, DeAngelo, O'Gara – Bučněvič, Desharnais, Kreider – Naměstnikov, Zuccarello, Vesey – Fast, K. Hayes, Spooner – C. McLeod, Carey, Holland.
    Winnipeg Jets: S. Mason (Hellebuyck) – Byfuglien, Morrissey, T. Myers, D. Kulikov, Chiarot, Enström, Morrow – Wheeler, Scheifele, Connor – Roslovic, Little, Perreault – Laine, Stastny, Ehlers – Armia, Hendricks, Copp.

Rozhodčí: Schlenker, McCauley – Murray, Driscoll