Vsetín – Warriors Brno 3:4 (po pr.) | Kometa Brno – Jihlava 4:2 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
3:4 (2:1, 1:0, 0:2 - 0:1)
HCM Warriors Brno
Středa 07.03.2018, 17:45 • Zimní stadion Na Lapači • ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina E

62:08
    Warrior Brno právě vstřelili branku!
    A brněnský kapitán MARTIN SNÁŠEL trestné střílení střelou mezi betony proměňuje, a rozhoduje tak o vítězství a bonusovém bodu pro Warrior. Asistence: Bez asistence.

62:08
    Snášel se dostal do brejku, ve kterém jej stíhal Houser. Vsetínský obránce si podle hlavního sudího počínal při bránění ve střele nedovoleně a je nařízeno trestné střílení.

58:35
    Neuběhla ani minuta a na Lapači je srovnáno. Na pravé straně kluziště stál v téměř nulovém úhlu JIŘÍ MRKVICA, který nastřelil Málkovu masku, od níž se kotouč odrazil až za brankovou čáru. Asistence: Luboš Fojt, David Lambert.

57:29
    Dvě a půl minuty před koncem třetí třetiny tu máme kontaktní branku. Sviták prohrál souboj o kotouč u střídačky hostujícího celku, načež poslal Hykl dlouhou přihrávku na JIŘÍHO MRKVICU. Ten se prohnal po pravém křídle, odkud se trefil pod horní tyčku. Asistence: Ondřej Hykl.

49:53
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Kočí – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

44:39
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Kočí – 2 min., hákování).

38:55
    Vyloučení v týmu HCM Warrior Brno (Snášel – 2 min., podražení).

34:59
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Do přečíslení dva na jednoho se dostal Calaba s BORISEM BABELIAKEM, který to na pravém křídle vzal na sebe a kotouč s přehledem poslal do pravého horního rohu. Asistence: Vojtěch Vrána.

31:49
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Zeman – 2 min., nedovolené bránění).

31:16
    Vyloučení v týmu HCM Warrior Brno (Mahdal – 2 min., krosček).

26:40
    Vyloučení v týmu HCM Warrior Brno (Mrkvica – 2 min., podražení).

22:55
    Vyloučení v týmu HCM Warrior Brno (Orsech – 2 min., sekání).

19:59
    Ve středním pásmu se kotouče chopili hosté a v přečíslení se vydali na branku. Mrkvica nejprve svou střelou trefil Málka do masky, od které se puk odrazil na LUKÁŠE MARČÍKA, jenž uklidil kotouč do odkryté brány a zároveň se sirénou snižuje na rozdíl jedné branky. Asistence: Jiří Mrkvica.

17:08
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Veselý – 2 min., držení).

16:02
    Babeliak nahrál skrz brankoviště zcela volnému Calabovi, před kterým byla prázdná branka. Druhý jmenovaný však kotouč nezachytil, a tak tuto šanci promarnil.

14:59
    Vyloučení v týmu HCM Warrior Brno (Ludvík – 2 min., podražení).

14:21
    Vyloučení v týmu HCM Warrior Brno (Hrstka – 2 min., nedovolené bránění).

08:27
    Vyloučení v týmu HCM Warrior Brno (Fojt – 2 min., krosček).

05:38
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Sviták – 2 min., faul kolenem).

04:46
    Již ve středním pásmu si vybudoval dobrou pozici pro brejk JAN PŮČEK. Únik následně využil pro druhou vsetínskou branku, když poslal kotouč bekhendem od levé tyčky do vzdálenějšího horního rohu. Asistence: Václav Kočí.

03:58
    Valaši se dostávají do vedení! Domácí vyhráli vhazování v útočném pásmu a zpoza branky se dostal kotouč do mezikruží na TOMÁŠE ZEMÁNKA, který jej poslal do pravého horního rohu. Asistence: Sára Čajanová.

Helena Hegeďová

Branky a nahrávky: 4. Zemánek (Čajanová), 5. Půček (Kočí), 35. Babeliak (Vrána) – 20. Marčík (Mrkvica), 58. Mrkvica (Hykl), 59. Mrkvica (Fojt, Lambert), 63. Snášel (TS)

VHK ROBE Vsetín: Málek (Křenek) – Houser, Velikovský, Zeman, Kunst, Sviták – Bednařík, Dědek, Kuchařík, Babeliak, Kočí, Calaba, Urban Veselý, Zemánek, Vrána, Půček, Čajanová.
    HCM Warriors Brno: Atanasiadis (Šebo) – Fojt, Mrkvica, Pavič, Kopřiva, Hykl, Ludvík, Mahdal, Lambert – Kubíček, Hrstka, Marčík, Orsech, Snášel, Novotný, Heinrich.

Rozhodčí: Fiala – Lederer, Bartek