Chabarovsk – Kazaň 4:1 (kon.) | Omsk – Ufa 5:3 (kon.) | Magnitogorsk – Jekatěrinburg 3:1 (kon.)
Čerepovec – Petrohrad 1:2 (po pr.) | Nižněkamsk – Čeljabinsk 2:3 (kon.) | N.Novgorod – Jaroslavl 2:3 (po pr.)
Soči – Jokerit 2:3 (po pr.) | Spartak Moskva – CSKA Moskva 1:3 (kon.)

Michal Jordán (CHA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:27
    Jiří Sekáč (KZN) 0+0,1 střela, čas na ledě 16:35 (13:22:49)

Amur využil domácího prostředí, v tomto zápase přehrál svého soupeře poměrem 4:1 a získává první výhru v sérii. Hosté měli několikrát přesilovou hru pět na tři, jenže ji nedokázali proměnil. Chabarovsk se mohl spolehnout na svého brankáře, Juha Metsola podal velmi dobrý výkon.

59:41
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou domácího celku.

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.
    58:24 Vjačeslav UŠENIN - 4:1

58:24
    Chabarovsk právě vstřelil branku!
    Domácí celek navyšuje své vedení, po pěkné samostatné akci se prosazuje střelou z křídla VJAČESLAV UŠENIN.

58:00
    Sledovat budeme hru čtyři na čtyři, zbývají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

58:00
    Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Stanislav Galijev – 2 min., držení hole).
    Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Alexandr Burmistrov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

57:24
    Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Jan Kolář – 2 min., podražení).

57:14

57:00
    Probíhá poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:51
    Juha Metsola kryje kotouč před svou brankou, bude se vhazovat.

56:23
    Atte Ohtamaa zavezl kotouč do útočného pásma, ale neměl komu přihrát.

56:14
    Polovina přesilovky je pryč.

55:50
    Anton Lander pokračuje v aktivní hře před brankou, Juha Metsola kryje střelu z mezikruží.

55:20
    Ak Bars hraje nyní přesilovku pět na čtyři.

54:51
    Maxim Kondratěv zblokoval střelecký pokus soupeře.

54:30
    Domácí celek se statečně brání, zatím to zvládá.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 26. Vl. Ušenin (Vj. Ušenin, Potěchin), 40. Kondratěv (J. Kolář), 41. Litovčenko (Kondratěv, T. Zohorna), 59. Vj. Ušenin – 5. Tkačov (Galijev, Klinkhammer)

Amur Chabarovsk: Metsola (Andrjuchov) – J. Kolář, Kondratěv, Turbin, Jordán, Aťušov, Chabarov, Karmaškov – Byvalcev, Litovčenko, O. Li – Rasskazov, T. Zohorna, Picard – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin, Potěchin – Golubev, Dědunov, Beljakov – Kacuba.
    Ak Bars Kazaň: Garipov (54. Šaryčenkov) – Manuchov, Ohtamaa, Markov, Ljamkin, Tokranov, Batyršin, Sidorov – Zaripov, Lukojanov, A. Potapov – Azevedo, Lander, Sekáč – Galijev, Klinkhammer, Tkačov – Svitov, Kosov, Burmistrov.

Rozhodčí: Azukovskij, Belov – Šalagin, Šišhlo

Diváci: 7 054