Chabarovsk – Kazaň 4:1 (kon.) | Omsk – Ufa 5:3 (kon.) | Magnitogorsk – Jekatěrinburg 3:1 (kon.)
Čerepovec – Petrohrad 1:2 (po pr.) | Nižněkamsk – Čeljabinsk 2:3 (kon.) | N.Novgorod – Jaroslavl 2:3 (po pr.)
Soči – Jokerit 2:3 (po pr.) | Spartak Moskva – CSKA Moskva 1:3 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
2:3 (1:1, 0:1, 1:0 - 0:1) Stav série: 0:4
Lokomotiv Jaroslavl
Středa 07.03.2018, 17:00 • KRK Nagornyj, Nižnij Novgorod • Play-off KHL • Play-off

Střely na bránu 35:35 (11:9, 10:4, 8:16 – 6:6).
    Vyhraná vhazování 32:44.

Česká stopa
    Tomáš Kundrátek (NNO) 2 střely na bránu, čas na ledě 27:16
    Jakub Nakládal (JAR) 5 střel na bránu, čas na ledě 24:37 (20:26:53)

Torpedo Nižnij Novgorod tedy v této sérii neuhrálo ani zápas, když všechny čtyři prohrálo o gól, venku dvakrát 1:2 a doma dvakrát 2:3 po prodloužení. Z postupu se raduje i Jakub Nakládal, naopak pro Tomáše Kundrátka klubová sezóna končí.
    Děkuji za pozornost při dnešním hokejovém maratónu a přeji hezký zbytek večera!

Tentokrát je vše v pořádku, na druhý pokus postupový gól Jaroslavle platí!

Bude se přezkoumávat jako při minulém gólu čtvrt hodiny? Už teď sudí sledují video přes pět minut.

Pozor, ale ještě i tento gól se bude zkoumat na videu! To je dnes opravdu bláznivý zápas. Teď domácí pro změnu reklamují postavení útočícího Georgije Ivanova v brankovišti.

74:44
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Teď už o regulérnosti branky nemůže být pochyb, Lokomotiv dosvištěl do čtvrtfinále KHL jako TGV!
    ARŤOM ILJENKO se prosadil v souboji s Šuleninem před brankovištěm, objel klec a zasunul dříve, než stačil Galimov přemístit betony.
    Bez asistence.

73:04
    Brandon Kozun si nabruslil do oblouku a vypálil švihem, ani teď Galimov nekapituloval.

72:00

71:35
    Mozer vyváží puk až za bránu Lokomotivu a vzápětí domácí vyhazují podruhé.

70:32
    Nakládal vyskočil a skvěle na modré čáře chytil vyhozený kotouč. Přesilovková kombinace pokračuje, Jaroslavl potřebuje vsítit postupový gól.

70:07
    Galimov vestoje chytá Nakládalovu střelu zápěstím.

70:00
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Fjodor Beljakov – 2 min., vyhození puku).

69:51
    Volný kotouč zkoušel poslat na bránu hostující Apalkov, vzápětí z protiútoku zahrozil Sabolič, ani z jednoho pokusu nic nebylo a vhazovat se bude ve středním pásmu.

68:35
    Před dotírajícím Mozerem schoval puk do lapačky Alexej Murygin.

68:10
    Po chybném přerušení hry ze strany rozhodčích se vhazuje ve středovém kruhu.

67:51
    Hra je rozkouskovaná a nervozita by se dala krájet.

66:35
    Makarenko zakončil svůj průnik bekhendem do horního růžku, hostující brankář vytěsnil puk ramenem.

65:45
    Kotouč už je dobrou minutu zašlápnutý u mantinelu, odkud se ho snaží vydolovat po třech hráčích na každé straně. Až teď rozhodčí pískají.

Karel Jedlička

Branky a nahrávky: 11. Paršin (Šulenin), 46. Sergijenko – 19. Jelesin, 24. Kronwall (Kontiola, Kozun), 75. Iljenko

Torpedo Nižnij Novgorod: Lisutin (24. S. Galimov) – Sergijenko, Kundrátek, Barancev, Beljakov, Kinrade, Šulenin, Kurbatov – Gračov, S. Kosticyn (C), Paršin – Žukov, Dugin, Daugavinš – Sabolič, Galuzin, Makarenko – Verjajev, Mozer, I. Zacharčuk – Urakov.
    Lokomotiv Jaroslavl: Murygin (Sudnicin) – Kronwall, Nakládal, Ljubuškin, Jelesin, Čerepanov, Koledov, Lekomcev – Talbot, Kontiola, Kozun – Mosaljov, Loktionov, Averin – Apalkov, Kraskovskij, Korškov – Kadějkin, Ivanov, Iljenko – Polunin.

Rozhodčí: Lavrenťjev, Naumov – Kučava, Novikov