Prostějov – KP Brno 3:0 (kon.) | Olymp Praha – Šternberk 3:0 (kon.) | TJ Ostrava – Liberec 3:1 (kon.)
TJ Ostrava
3
25 26 22 25
VK Dukla Liberec
1
18 24 25 20
Čtvrtek 08.03.2018, 18:00 • Hala míčových sportů, Ostrava • Uniqa extraliga žen • 26. kolo

0:0
    To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (20:14:32)

0:0
    Utkání je u konce a důležitý duel vyhrávají volejbalistky Ostravy. Ty dnes ukázaly velkou vůli, v každém setu zvládly smazat ztrátu a byť třetí set i přes velký obrat nezískaly, nenechaly se tím rozhodit a v následné sadě zápas ukončily. Výhrou 3:1 na sety se Ostrava dostala na třetí místo se 48 body, Liberec klesl na místo čtvrté, má o bod méně.

25:20
    Čtvrtý set skončil.

25:20
    Zápas je u konce, liberecké hráčky poslaly rychlou kombinaci do autu, Ostrava vyhrává čtvrtý set 25:20 a zápas 3:1 na sety.

24:20
    Jsou tu mečboly, ty přichází po technickém obloučku.

23:20
    A stále to platí, Liberec zakontroval povedeným útokem do růžku.

23:19
    Další nechytatelná rána Kojdové, Ostrava potřebuje už pouhé dva body.

22:19
    Makauskaiteová posílá servis do autu.

22:18
    Zablokovaný útok Liberce, na domácí straně propuká radost z dalšího bodu.

21:18
    Kojdová si počkala na přihrávku na levý kůl a ráznou smečí do zadní části pole přidala jednadvacátý bod domácích hráček.

20:18
    Odkrytý střed pole byl pro domácí jako magnet a hráčky toho dokázaly využít.

19:18
    Píská se proti domácím, přetahovaná pokračuje.

19:17
    Prudká rána Diatkové dává bod Ostravě, po úspěšném útoku jde sama podávat.

18:17
    Nachmilnerová byla v síti, už je to zase pouze o bod.

18:16
    Je sníženo, Zemanová útok po lajně nezvládla vybrat.

18:15
    No tohle bylo hodně těsné, ale rozhodčí ukazuje, že útok hostujících hráček skončil v autu.

17:15
    Hezká výměna z obou stran, z bodu se raduje domácí tým. A následuje oddechový čas pro Liberec.