Boston – Philadelphia 3:2 (kon.) | New Jersey – Winnipeg 2:3 (kon.) | Columbus – Colorado 5:4 (po pr.)
Ottawa – Buffalo 3:4 (1:2 po s.n.) | Detroit – Vegas 0:4 (kon.) | Tampa – NY Rangers 5:3 (kon.)
Florida – Montreal 5:0 (kon.) | Nashville – Anaheim 4:2 (kon.) | Chicago – Carolina 2:3 (kon.)
Edmonton – NY Islanders 2:1 (2:1 po s.n.) | Los Angeles – Washington 3:1 (kon.) | San Jose – St. Louis 2:0 (kon.)
Florida Panthers
5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
Montreal Canadiens
Pátek 09.03.2018, 01:30 • BB&T Center, Sunrise • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů! (04:27:38)

Československá stopa
    Radim Vrbata (Florida) – 0 + 0, 0 střel, 13:48 čas na ledě.

1. Roberto Luongo (Florida) – 40 zákroků, 100% úspěšnost.
    2. Keith Yandle (Florida) – 0 + 3
    3. Jonathan Huberdeau (Florida) – 1 + 0

A je konec! Ve třetí třetině jsme viděli také 2 góly, když se nejprve prosadil Dadonov a v 55. minutě završil zmar hostů gólem v oslabení Trocheck. O osudu zápasu rozhodly 2 rychlé góly ve druhé třetině, na které Canadiens nedokázali reagovat. Hosté sice přestříleli domácí tým, ale Luonga se jim nepodařilo překonat ani jednou. Důležité 2 body tak bere Florida.
    Střely po třetí třetině: Domácí – 32, Hosté – 40.

59:10
    Habs ještě napadají rozehrávku Floridy,ale domácí hráči i posouvají kotouč po mantinelu.

58:40
    Kotouč mají převážně domácí a zápas už se pouze dohrává.

57:47
    Pokud se Canadiens nepodaří vstřelit gól, bude to 13. zápas z posledních 100 kdy nedokázali překonat brankáře soupeře!

56:10
    Jeff Petry se dostal do další šance, ale Luongo se znovu zaskvěl!

54:56
    Florida právě vstřelila branku!
    Florida střílí další parádní gól a tentokrát dokonce v oslabení! Yandle se dostal k puku ve vlastní třetině, napálil ho mantinel pryč, ve středním pásmu přesprintoval obránce VINCENT TROCHECK, a ujížděl sám na brankáře! Svůj unik zakončil střelou mezi betony a mohl slavit. Asistence: Keith Yandle

54:44
    Libor Suchánek nyní posílá Jonathana Huberdeaua znovu sedět, protože se dotkl kotouče a měl stále jednu brusli v boxu pro vyloučení!

54:44
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Jonathan Huberdeau – 2 min., nedovolené bránění).

54:20
    Colton Sceviour získal kotouč po nepřesné nahrávce a Florida se konečně osvobozuje.

53:50
    Nikita Ščerbak vypálil po pěkné nahrávce od mantinelu, Roberto Luongo se stihl přesunout a vykopl kotouč!

53:30
    Jeff Petry znovu vypálil od modré, ale ani tentokrát Luonga nepřekonal.

53:10
    Habs kombinují ve třetině, ale zatím to k větší šanci nevedlo.

52:50
    Petry vypálil od modré a Luongo vyrazil jeho kotouč před sebe, následně se k dorážce dostal jak Gallagher tak Galchenyuk, ale ani jeden z nich nebyl úspěšný.

52:42
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Jonathan Huberdeau – 2 min.).

52:40
    Jacob de La Rose dostal skvělou nahrávku na druhou tyč, ale z jedničky netrefil branku!

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 17. Huberdeau (Trocheck, Dadonov), 22. Bjugstad (Barkov), 23. Haley (MacKenzie), 42. Dadonov (Yandle, Barkov), 55. Trocheck (Yandle)

Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Ekblad, Yandle, Pysyk, Matheson, Petrovic, Weegar – Bjugstad, Barkov, Dadonov – Vrbata, Trocheck, Huberdeau – Mamin, McCann, J. McGinn – Sceviour, MacKenzie, Haley.
    Montreal Canadiens: Ch. Lindgren (Fucale) – Reilly, Petry, Alzner, Juulsen, Valijev, Jo. Benn – Galchenyuk, Drouin, Lehkonen – Ščerbak, Gallagher, Byron – J. de La Rose, A. Shaw, Deslauriers – Froese, Carr, L. Shaw.

Rozhodčí: St. Pierre, Sutherland – Suchanek, Nansen