K. Vary – Třinec 1:5 (kon.) | Jihlava – Zlín 2:6 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
1:5 (0:0, 0:2, 1:3)
HC Oceláři Třinec
Pátek 09.03.2018, 15:00 • KV Arena, Karlovy Vary • DHL Extraliga juniorů • O umístění

V poslední třetině se podařilo vstřelit branku i domácím, bylo to však na úkor dalších 3 inkasovaných. V 41. minutě se prosadil Kaukič, tomu se podařilo po dvanácti sekundách hry přelstít Bednáře svým blafákem. Dvě minuty poté skóroval kapitán Energie Janata, ten se trefil na vzdálenější tyč a zaskočil tak Loubala. Druhou branku Třince v této dvacetiminutovce byl Przybyla, ten přesně zavěsil pod horní tyč a zvýšil náskok hostů. Střelcem posledního gólu byl 40 sekund před koncem utkání Najsar. Děkuji, že jste sledovali dnešní onlajn a u dalších se na vás budu těšit Jakub Mahr. (18:33:21)

59:20
    Třinec právě vstřelil branku!
    Pátou brankou již definitivně potvrzují třinečtí junioři svou dominanci. RENÉ NAJSAR se po přihrávce prosadil přesně pod Bednářovu ruku. Asistence: Lukáš Kaukič, Daniel Plitko.

57:50
    Oba celky střídají a tak jsou na ledě dvě odpočaté pětky.

56:43
    Vodička zkoušel na Loubala stahovačku, hostující gólman se ale stihl včas přemístit a tak zastavil tak tuto šanci.

55:57
    Třinec se zkoušel prosadit z velkého úhlu, Bednáře ale nepřekvapil a tak byl puk vyražen za bránu.

54:52
    Puk mají ve vlastní třetině domácí, přesto jsou dobře bránění Třincem a tak mají problém s vyvezením kotouče pryč.

54:00
    Energie se s pukem přesouvá do útočného pásma.

52:48
    Krátce po vhazování byla hra po rychlé střele znovu pozastavena kvůli dalšímu Bednářovu zákroku.

50:35
    Nedlouho po vhazování v obranném pásmu se podařilo zavěsit puk těsně pod horní tyč DANU PRZYBYLOVI. Asistence: Jonáš Peterek.

50:27
    Hrachovský pálil od modré, Bednář byl ale i na tuto střelu připraven a tak si připisuje další zákrok.

49:58
    Kaukič se pokoušel překonat Bednáře svým blafákem, bohužel pro něj však neúspěšně.

48:52
    Bečkova střela byla vyražena Loubalovým betonem.

47:46
    Již druhé úspěšné vyhození domácího celku, ho posouvá k dalšímu ubráněnému oslabení.

46:38
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Hotěk – 2 min., hákování).

45:56
    Energetici se snaží osvobodit z obranného pásma, což se jim ale zatím nedaří.

45:00
    Po zakázaném uvolnění hostů se hra přesouvá do útočné třetiny domácích.

43:53
    Po vhazování v útočném pásmu se ujímají puku domácí a snaží se vytvořit gólové příležitosti.

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 43. Janata (Tlačil, Bečka) – 31. Peterek (Przybyla, Kofroň), 34. Raška (Kalus, Marguš), 41. Kaukič (Kofroň), 51. Przybyla (Peterek), 60. Najsar (Kaukič, Plitko)

HC Energie Karlovy Vary: Bednář (Grančarov) – Přibyl, Pajk, Brabec, Kala, Vodička – Horký, Tlačil, Salnikov, Pastyřík, Bečka, Hudečka, Janata, Hotěk, Habr, Procházka
    HC Oceláři Třinec: Loubal (Štěpánek) – Hrachovský, Krzak, Radzienciak, Marguš, Adámek, Bartko – Strakoš, Kaukič, Plitko, Mach, Puzoň, Kofroň, Przybyla, Peterek, Raška, Kalus, Papaj, Najsar, Molin

Rozhodčí: Petružálek – Coubal, Kokrment