K. Vary – Třinec 1:5 (kon.) | Jihlava – Zlín 2:6 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
1:5 (0:0, 0:2, 1:3)
HC Oceláři Třinec
Pátek 09.03.2018, 15:00 • KV Arena, Karlovy Vary • DHL Extraliga juniorů • O umístění

59:20
    Třinec právě vstřelil branku!
    Pátou brankou již definitivně potvrzují třinečtí junioři svou dominanci. RENÉ NAJSAR se po přihrávce prosadil přesně pod Bednářovu ruku. Asistence: Lukáš Kaukič, Daniel Plitko.

50:35
    Nedlouho po vhazování v obranném pásmu se podařilo zavěsit puk těsně pod horní tyč DANU PRZYBYLOVI. Asistence: Jonáš Peterek.

46:38
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Hotěk – 2 min., hákování).

42:19
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Po kombinaci v útočné třetině se podařilo energetikům poprvé skórovat. Díky JIŘÍMU JANATOVI, který po přihrávce přesně trefil prostor u vzdálenější tyče Loubalovi klece. Dává tak Energii ještě naději. Asistence: Jan Tlačil, Jan Bečka.

40:12
    Po dvanácti sekundách hry ve třetí třetině je tu další zvýšení skóre pro Třinec, zásluhou LUKÁŠE KAUKIČE, ten dostal přihrávku a svým blafákem zaskočil Bednáře. Asistence: David Kofroň.

39:32
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Hotěk – 2 min., vysoká hůl).

34:19
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Kala – 2 min., nedovolené bránění).

33:31
    Po přihrávce zpoza branky se zblízka trefil do odkryté části brány ADAM RAŠKA. Zvyšuje tak náskok Třince na dvě branky. Asistence: Jan Kalus, Timotej Marguš.

30:43
    Po třiceti minutách tu máme první gól zápasu, po sérii střel překonal Bednáře JONÁŠ PETEREK, ten se z úhlu trefil na beton domácího gólmana a otevřel tak brankové konto svého týmu. Asistence: Dan Przybyla, David Kofroň.

27:02
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Hrachovský – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost). Trest odpyká Molin.
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Bečka – 2 min., nedovolené bránění).

22:46
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Przybyla – 2 min., vysoká hůl).

17:30
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Vodička – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Kalus – 2 min., napadení + 2 min., hrubost).

16:22
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Bečka – 2 min., vysoká hůl).

08:10
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Přibyl – 2 min., nedovolené bránění).

04:59
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Radzienciak – 2 min., podražení).

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 43. Janata (Tlačil, Bečka) – 31. Peterek (Przybyla, Kofroň), 34. Raška (Kalus, Marguš), 41. Kaukič (Kofroň), 51. Przybyla (Peterek), 60. Najsar (Kaukič, Plitko)

HC Energie Karlovy Vary: Bednář (Grančarov) – Přibyl, Pajk, Brabec, Kala, Vodička – Horký, Tlačil, Salnikov, Pastyřík, Bečka, Hudečka, Janata, Hotěk, Habr, Procházka
    HC Oceláři Třinec: Loubal (Štěpánek) – Hrachovský, Krzak, Radzienciak, Marguš, Adámek, Bartko – Strakoš, Kaukič, Plitko, Mach, Puzoň, Kofroň, Przybyla, Peterek, Raška, Kalus, Papaj, Najsar, Molin

Rozhodčí: Petružálek – Coubal, Kokrment