HC MUNI – Paneuropa 5:1 (kon.)
HC MUNI
5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
Paneuropa Kings Bratislava
Pátek 09.03.2018, 19:00 • Hokejové haly dětí a mládeže, Brno • European University Hockey League

To je z mojí strany pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a budu se těšit u některého z nadcházejících utkání. Přeji pohodové prožití pátečního večera, na shledanou! (20:59:44)

Utkání končí vítězstvím domácí Masarykovy univerzity v přesvědčivém poměru 5:1. Brněnští hráči si vypracovali slibné skóre již během první třetiny a výsledek následně ještě posílili ve svůj prospěch. Do čtvrtfinále play-off tak budou vstupovat ze čtvrtého místa tabulky.

59:18
    Po bitce dostávají Martin Křesala (Masaryčka) a Peter Záviš (Paneuropa) trest na 2+10 minut.

58:35
    Oddechový čas pro hosty.

58:35
    Vyloučení v týmu HC Masaryk University (Adam Grman – 2 min., hákování).

58:05
    Masárna právě vstřelila branku!
    JIŘÍ ČTVRTNÍČEK ujel do samostatného úniku a pohlednou forhendovou kličkou potvrdil vynikající výkon svého celku. Asistence: Peter Bustin.

57:45
    Kolotoč nahrávek v rámci přesilové hry zužitkoval čtvrtou brankou JAN VAVERKA, jenž se uvolnil mezi dvěma těsně stojícími obránci. Asistence: Michal Maršálek, Ondřej Urban.

57:04
    Hosté se osvobozují vysokým obloučkem, který se doklouzal až k Tichonově holi.

56:41
    Brněnský tým se zatím nedokázal na delší dobu usídlit poblíž gólmana Paneuropy.

55:58
    Vyloučení v týmu Paneuropa Kings Bratislava (Richard Mašlanka – 2 min., podražení).

55:50
    Hostující hokejisté bojují o udržení kotouče za vlastní brankou, kde aktuálně na rozdíl od Masaryčky jednoznačně dominuje.

55:25
    Brňané zatlačili Bratislavu k Bohušovi, odkud se dostávají pouze s obrovskými obtížemi.

54:50
    Paneuropa zpomaluje tempo hry a hráči si hledají nejlepší cestu přes půlicí čáru.

54:17
    Tichon se rychle přesunul brankovištěm a schoval ránu do rukavice. Vynikající reakce brněnského gólmana.

52:07
    Dlouhá přihrávka na ofenzivní modrou se Kings nevyplatila. Masarykova univerzita byla v potřebném prostoru o pár okamžiků dříve.

51:22
    Přetahovaná o puk v rohu hřiště vyzněla lépe pro hosty. Dostávají se tak do spolupráce v útočných místech.

50:22
    Tichon sledoval kutálející se kotouč, který zpomalil a přenechal spoluhráčům k rozběhnutí hry.

Daniel Kinc

Tadeáš Mima

Branky a nahrávky: 5. Vlašín (Florek), 9. Florek (Grman, Račický), 22. Florek (Vlašín), 58. Vaverka (Maršálek, Urban), 59. Čtvrtníček (Bustin) – 30. Čechovič (Mašlanka)

HC MUNI: Tichon (Golasowski) – Polesný, Šidák, Kučera, Grman, Křesala, Grygera, Pernický, Maršálek – Čtvrtníček, Pěška, Bustin, Račický, Vlašín, Florek, Vaverka, Brzobohatý, Vomočil, Biolek, Matov, Urban
    Paneuropa Kings Bratislava: Bohuš (Orlík) – Kučera, Tarabík, Záviš, Naumov, Pribula, Šotek, Ketner – Takáč, Halabrín, Mašlanka, Čechovič, Bilik, Podgorski, Hrbáčik, Kundrát, Mikeš