Manchester Utd. – Liverpool 2:1 (kon.) | Everton – Brighton 2:0 (kon.) | Huddersfield Town – Swansea 0:0 (kon.)
Newcastle – Southampton 3:0 (kon.) | West Brom – Leicester 1:4 (kon.) | West Ham – Burnley 0:3 (kon.)
Chelsea – Crystal Palace 2:1 (kon.)
West Ham United
0:3 (0:0)
Burnley FC
Sobota 10.03.2018, 16:00 • Olympijský stadion, Londýn • Anglická Premier League • 30. kolo

To už je z mé strany vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne! (18:13:55)
    Domácí kapitán Mark Noble takto vyháněl jednoho z narušitelů zápasu ze hřiště.

Statistiky zápasu:

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 6:2. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 13:7.

Fotbalisté Burnley vítězí 3:0 na hřišti West Hamu a ukazují, že boj o šesté místo ještě nevzdali. Mluvit se bude ale především o protestech fanoušků West Hamu proti majitelům klubu, které vypukly po úvodním gólu Ashleyho Barnese v 66. minutě. I to zřejmě ovlivnilo psychiku domácích hráčů, kteří pak už působili hodně odevzdaným dojmem.V podstatě hned po rozehrávce se tak prosadil střídající Chris Wood a stejný hráč ještě v 82. minutě potrestal hrubku brankáře Harta. Právě novozélandského útočníka budou fanoušci Burnley asi nejvíce oslavovat. Ke dvěma trefám si totiž připsal také nahrávku na gól Barnese.

90+2

90+1
    Rozhodčí nechce tento zápas nijak protahovat. Nastaví jen dvě minuty, přestože byl druhý poločas protesty fanoušků hodně narušen.
    Náhradníci Burnley mezi sebe pustili vystrašené děti. V hledišti to totiž bylo hodně divoké.

89
    Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Ashley Barnes, přichází Sam Vokes.

88
    Zatímco domácí fanoušci už nemají komu nadávat, jelikož se tribuna pro prominenty vyklidila, příznivci Burnley oslavují své hrdiny.

86
    Utkání se už spíše jen dohrává. Hosté si užívají svůj náskok, to Kladiváři působí odevzdaně.

84
    Majoritní vlastník West Hamu, David Sullivan, mizí za hromového bučení publika v útrobách stadionu. Tady to dnes bude asi ještě hodně divoké.
    82. Chris WOOD - 0:3

82
    Burnley právě vstřelilo branku!
    Domácí fanoušky teď ještě více naštval svou minelou Joe Hart! Gólman West Hamu totiž neudržel v rukavicích střelu Johanna Gudmundssona a CHRIS WOOD v pohodě dorazil vyražený balón do sítě – 0:3.

81
    Začala poslední desetiminutovka zápasu. Pod VIP tribunou se stále protestuje.

78
    Domácím se už asi hodně špatně soustředí na fotbal. Fotbalisté Burnley směřují za třemi body.

76
    Aaron Lennon tvrdě sestřelil Lanziniho. Dostává žlutou kartu.

76
    Utkání pokračuje. Snad se už dohraje bez dalších větších nepřístojností.
    Neskutečné věci se dějí v hledišti Olympijského stadionu, kde domácí fanoušci protestují proti vedení klubu.