PSG – Méty 5:0 (kon.) | Bordeaux – Angers 0:0 (kon.) | Dijon – Amiens 1:1 (kon.)
Lille – Montpellier 1:1 (kon.) | Nantes – Troyes 1:0 (kon.) | Rennes – Saint-Étienne 1:1 (kon.)
Girondins Bordeaux
0:0 (0:0)
Angers SCO
Sobota 10.03.2018, 20:00 • Matmut Atlantique, Bordeaux • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 29. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek sobotního večera a někdy příště opět na shledanou. (21:52:06)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 2:0. Střely mimo: 6:4. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 10:6.

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli o malinko aktivnějším týmem, ale svou největší šanci ve druhém poločase spálil Braithwaite. Hosté se dostali v dnešním utkání také do jediné vážnější šance, a to ve 26. minutě, když Fulgini neproměnil obrovskou šanci. Oba týmy si tak rozdělí do tabulky po jednom bodu za remízu 0:0.

90+3

90+2
    Míč však od rohového praporku skončil na opačné straně hřiště.

90+1
    Domácí budou zahrávat rohový kop.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

89
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Malcom, přichází Valentin Vada.

88
    Hosté drží míč na svých kopačkách, ale dopředu příliš nepospíchají.

87
    Sabaly dostal příliš nepřesný centr do vápna z levé strany a míč tak skončil pouze v zámezí.

85
    Tento rohový kop ale nenadělal domácím větší potíže.

85
    Hosté budou zahrávat rohový kop z pravé strany.

84
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Prince Oniangué, přichází Loic Puyo.

83
    Domácí jsou nyní velice aktivní směrem dopředu, ale na pevnou obranu soupeře si zatím nepřišli.

81
    Poundjé centrem z levé strany našel ve vápně pouze Pavloviče.

80
    Plašil napřáhl ke střele z velké dálky. Jeho pokus však zastavil na hranici vápna jeden z protihráčů.