PSG – Méty 5:0 (kon.) | Bordeaux – Angers 0:0 (kon.) | Dijon – Amiens 1:1 (kon.)
Lille – Montpellier 1:1 (kon.) | Nantes – Troyes 1:0 (kon.) | Rennes – Saint-Étienne 1:1 (kon.)
Dijon FCO
1:1 (0:1)
Amiens SC
Sobota 10.03.2018, 20:00 • Stade Gaston Gérard, Dijon • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 29. kolo

Je dobojováno! Po velmi zajímavé a aktivní druhé půli se skóre mezi oběma celky srovnalo na konečných 1:1. Dijon by si za svou snahu zasloužil možná i více, než jen samotný jeden bod, nicméně nedokázal využít své produktivity. Oproti tomu Amiens navázalo na vedení z prvního poločasu pevnou obranou, která dělala soupeři velké problémy, pro hosty je každý bod velmi cenný, a tak se ani konečné remíze příliš nebrání. Oba týmy zůstaly v tabulce na svých původních místech a i nadále platí, že je minimálně dolní poloviny tabulky velmi vyrovnaná. (21:59:57)

90+4

90+3
    Rohový kop pro Dijon FCO. Tohle je pravděpodobně jedna z posledních šancí. Bohužel pro domácí, Slitiho centr jen naprázdno prolétl pokutovým územím za postranní čáru.

90+2
    Autové vhazování na středu hřiště, Sliti chtěl sice založit útočnou akci, avšak vzhledem k okolnostem musel přihrávat dozadu.

90+1
    El Hajjam si zpracoval nakopávaný balón, posléze se opřel o Wesleyho Saida a spadl k zemi. Sudí teď odpískal hodně přísný faul domácích.

90
    Hlavní rozhodčí přidá navrch čtyři minuty.

88
    Po Gurtnerově dlouhém výkopu od brány následuje útočný faul Konatého na obránce Yambera.

87
    Do konce utkání již zbývá méně než pět minut řádného hracího času, míč je na kopačkách hostí.

85
    Marié šel příliš pozdě do skluzového souboje o míč s El Hajjamem a místo balónu nakonec natvrdo zasáhl svého soupeře. I on tedy vidí od hlavního rozhodčí kartu žluté barvy.

84
    Amiens SC se při svém útoku vystavuje ofsajdové pasti.

83
    Djilobodji nutně potřeboval nenechat soupeře dostat se do protiútoku, a tak musel nekompromisně stáhnout Konatého k zemi. Za tento počin vidí žluté napomenutí.

82
    Dijon drží svého soupeře pod tlakem.

80
    Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Frédéric Sammaritano, přichází Benjamin Jeannot.

80
    Monconduit dostal z pravého křídla nabito na střeli z hranice velkého vápna, rána levačkou míří vysoko nad bránu.

79
    Rohový kop Amiens ubránilo bez větších potíží a také se vydává dopředu, na druhé straně úspěšně zasahuje Reynet.

78
    Said se výborně obtočil kolem Zungy a okamžitě pelášil na bránu, jeho zakončení z hranice šestnáctky srazil jeden z hostí na roh.

77
    Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Gaël Kakuta, přichází Lacina Traoré.

76
    Červení pokračují ve své ofenzivní aktivitě a nadále tvoří rozruch před gólmanem Gurtnerem.