Guingamp – Nice 2:5 (kon.) | Lyon – Caen 1:0 (kon.) | Toulouse – Marseille 1:2 (kon.)
Toulouse FC
1:2 (1:1)
Olympique Marseille
Neděle 11.03.2018, 21:00 • Stadium Municipal, Toulouse • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 29. kolo
    79. Konstantinos MITROGLU - 1:2

79
    Marseille právě vstřelilo branku!
    Naprosto fantastické střídaní hostujícího trenéra! Dimitri Payet kulišácky přenechal míč na Mitroluga, ten mu poté poslal zpátky přihrávku do běhu na pravou stranu, odkud Payet znovu přízemně nacentroval na KONSTANTINOSE MITROGLUA a ten po minutě na hrací ploše dorazil míč do brány, který se ještě otřel o horní tyč! Asistence: Payet.
    19. Firmin Ndombe Mubele - 1:1

19
    Toulouse právě vstřelilo branku!
    Ovšem Toulouse z ničeho nic vyrovnává! První šance domácích a je to gól! Issiaga Sylla si navedl míč na levou stranu a následně přesnou přihrávkou do vápna našel na zadní tyči FIRMINA NDOMBE MUBELEHO, který zakončil do poloprázdné svatyně! Asistence: Issiaga Sylla.
    10. Lucas OCAMPOS - 0:1

10
    Centr mířil přesně na hlavu Luize Gustava, který ale míč netrefil úplně čistě a odrazil se tak směrem na zadní tyč, kde byl připravený LUCAS OCAMPOS a tvrdou střelou z bezprostřední blízkosti poslal po deseti minutách hry Marseille do vedení! Asistence: Luiz Gustavo.

Michal Raška

Branky: 19. Mubele (Sylla) – 10. Ocampos (Gustavo), 79. Mitroglu (Payet)

Karty:   50. Sylla (TOU), 86. Yago (TOU), ?. Lafont (TOU) – 43. Anguissa (OMA), 63. Amavi (OMA), 90+5. Payet (OMA)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 4:9. Střely mimo: 3:13. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 16:19.
    Toulouse FC: Lafont – Amian, Diop (C), Jullien (61. Yago), Sylla (89. Durmaz) – Somália, Cahuzac, Imbula – Mubele (68. Jean), Sanogo, Gradel.
    Náhradníci: Goicoechea – Blin, Durmaz, Jean, Moubandje, Toivonen, Yago.

Olympique Marseille: Mandanda – B. Sarr, Rami, Rolando, Sakaj – Anguissa (59. Amavi), Gustavo (C) – Maxime López, M. Sanson (72. Payet), Ocampos – Germain (78. Mitroglu).
    Náhradníci: Pelé – Abdennour, Amavi, Kamara, Mitroglu, N'Jie, Payet.

Rozhodčí: François Letexier – Cyril Mugnier, Mehdi Rahmouni