Columbus – Detroit 3:2 (kon.) | Ottawa – Calgary 1:2 (kon.) | Dallas – Anaheim 2:1 (kon.)
Vancouver – Minnesota 2:5 (kon.) | Boston – Chicago 7:4 (kon.) | Buffalo – Vegas 1:2 (1:2 po s.n.)
Tampa – Montreal 3:2 (2:1 po s.n.) | Philadelphia – Winnipeg 2:1 (kon.) | Colorado – Arizona 5:2 (kon.)
Los Angeles – St. Louis 2:7 (kon.) | San Jose – Washington 0:2 (kon.)
Vancouver Canucks
2:5 (1:1, 1:2, 0:2)
Minnesota Wild
Sobota 10.03.2018, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

To by bylo z mé strany v tuto chvíli všechno. S konstatováním, že Minnesota vyhrála ve Vancouveru 5:2 se s vámi loučím. U textového přenosu ze zámořské NHL zase někdy na počtenou. (06:49:33)

Československá stopa v utkání:
    Bez československé účasti v zápase.

1.Matt Cullen (MIN) 1+1
    2. Michael Del Zotto (VAN) 1+0
    3. Eric Staal (MIN) 1:0
    Minnesota začala svůj dvojzápasový výlet do Kanady výhrou 5:2

Je dobojováno! Minnesota Wild si po tomto zápase připsala třetí výhru v řadě a zase o kousek se přiblížila postupu do play-off. Wild se v první třetině pouze rozehrávali, ale v dalších částech hry už dominovali a po zásluze tento zápas získali v poměru 5:2. Vancouver potvrdil svou nepříznivou formu, když si ve druhém zápase po sobě připsal druhou prohru.

Minnesota právě vstřelila branku!
    Hostující Wild opět udeřili, tentokrát MARCUS FOLIGNO, který si našel skvěle nahození od Olofssona a upravil tak konečné skóre na 5:2 pro hosty z Minnesoty. Asistence: Gustav Olofsson a Daniel Winnik.

59:35
    Vancouver se i přes čtvrtou inkasovanou branku snaží, ale jejich snaha není vyslyšena. Naopak do útoku míří opět hráči Minnesoty.
    59:17 Charlie COYLE - 2:4

59:17
    Je rozhodnuto! Minnesota dnes v tomto zápase zvítězí a získá důležité dva body do tabulky. CHARLIE COYLE si našel puk od svého spoluhráče a i přes skvěle dotírání protihráče dostal puk do domácí branky. Asistence: Matt Cullen.

58:27
    Minnesota získala pár sekund, ale opět se poté musí zapojit do bránění. U puku je Daniel Sedin, který je nebezpečný.

58:17
    Anders Nilsson zůstal na lavičce. Vancouver tedy sází všechno na jednu kartu a bude hrát v šesti hráčích.

58:17
    Oddechový čas pro domácí.

58:17
    Wild se brání pouze za cenu zakázaného vhazování. Hra se tedy bude stěhovat před hostující branku.

57:51
    Konec základní hrací doby se blíží. Necelé dvě minuty před koncem je i nadále blíž výhře Minnesota Wild.

57:23
    Zach Parise byl domácí obraně v této chvíli velmi nebezpečný, ale opět na poslední chvíli si Canucks dokázali poradit.

57:04
    Edler opět pouze nahodil puk do útočného pásma, ale Stecher následně puk zpět pro svůj tým nevybojoval.

56:32
    Rozhodčí přerušili hru skrze domácí ofsajd, který měl na svědomí jeden útočník ze třetí formace.

55:51
    Jenže Canucks získávají puk skvělým napadáním ve středním pásmu. Michael Del Zotto následně vypálil, ale jeho projektil byl hned zblokován.

55:30
    Matt Dumba si našel toto domácí nahození a konstruktivně rozehrál do středního pásma na volného spoluhráče.

55:17
    Poslední komerční přestávka v tomto utkání.

54:47
    Zach Parise si skvěle najel před branku na přihrávku Niederreitera. Jenže na poslední chvíli se do této přihrávky vložil domácí obránce.

54:21
    Edler si počkal než jeho spoluhráči vystřídají a poté poslal přesnou přihrávku na modrou čáru, kde byl volný Daniel Sedin.

54:02
    Canucks teď musí vsadit všechno na jednu kartu, jelikož na nic v tuto chvíli nemůžou čekat.

53:41
    Mikael Granlund se snažil svou přihrávkou najít volného Zuckera, ale jeho přihrávka byla zblokována.

53:27
    Alexander Edler vybojoval vhazování před Dubnykem, když jeho nahození hostující brankář pouze chytil do rukavice.

53:13
    Joel Eriksson Ek se vydal sám na pouť do útočného pásma, ale jeho napadání není vůbec účinné.

52:48
    Jake Virtanen byl v šanci, ale opět ve velkém úhlu. Devan Dubnyk si prostor u tyčky pohlídal a puk chytil a následně rychle rozehrál.

52:23
    Rozhodčí nikoho z hráčů nevyloučili, proto také hrajeme pět na pět. Canucks jsou tentokrát v tlaku.

52:12
    Rozhodčí mají opět práci, jelikož musí uklidnit hráče obou celků, kteří se pustili do menší výměny názorů u domácí branky.

52:03
    Dnešní utkání sleduje 17 918 diváků.

51:28
    Jared Spurgeon uspěl proti přesile a udržel puk v útočném pásmu. Co ovšem Wild v útočné třetině vymyslí, je zatím ve hvězdách.

50:57
    Vancouveru se čím dál víc krátí čas. Nepříznivý výsledek zatím nezmění ani Reid Boucher.

50:28
    Nečekaná střela jednoho z domácích orazítkovala tyč hostující branky. Vancouver byl poprvé v této třetiny blízko vyrovnávací brance.

50:13
    Další komerční přestávka v tomto utkání.

50:13
    Zápas se nám přehoupnul do poslední desetiminutovky, kterou začal Troy Stecher parádní skrytou střelou na Dubnyka.

49:47
    Ale ani Kosatky nedokáži udržet puk, nýbrž si vypracovat další slibnou útočnou akci, která by vedla k vyrovnání.

49:21
    I Dubnyk na druhé straně se s zdržováním hry nepáral a rychle rozehrál. Jenže akce Wild končí hned ve vlastním pásmu.

48:45
    Nino Niederreiter přihrál na Mikko Koiva, který bez přípravy vypálil. Nilsson byl připraven a hned poté rozehrál na volného spoluhráče.

48:15
    Minnesota je čím dál blíž k zisku vytoužených bodů z tohoto zápasu. Canucks i nadále nedokáží najít odpověď na jejich precizní hru ve svém pásmu.

47:48
    Darren Archibald se naopak nedostal před skvěle postaveného Erica Staala, který si tak splnil své obranné povinnosti.

47:25
    Po krátké pauze se nám hra opět rozjela. Wild jsou opět na puku, ale nedokáží se dostat do útočného pásma.

47:09
    Máme tady komerční přestávku.

46:54
    Jussi Jokinen se objevil sám před hostující brankou, ale neuspěl. Finská střela skončila vedle pravé tyčky.

46:25
    Anders Nilsson má ve třetí třetině opět víc práce než jeho sok na druhé straně. Devan Dubnyk může být prozatím v klidu.

46:00
    Tvrdá rána od Matta Dumby končí skvělým zablokováním jednoho z domácích obránců. Wild ovšem na puku stále jsou.

45:30
    Tyler Ennis objel branku a poté hledal před brankou Matta Cullena, Co chybělo, aby se Cullen zapsal podruhé do střeleckých statistik.

44:47
    Domácí tým začíná po ospalém začátku hrát aktivně. Wild se stáhli do svého pásma, kde budou odrážet jejich útoky.

44:24
    Zatím to nejde, Wild hraji s naprostým klidem a přehledem. Canucks mají na vyrovnání ještě 15 minut.

44:02
    Troy Stecher se opět dostal do zakončení, ale ani tato šance nepřináší vytoužený třetí gól.

43:42
    Dumba nahazoval před branku, kde byl Zucker. Druhý jmenovaný si ovšem k puku nedostal. Šanci teď má Vancouver.

43:24
    Joel Eriksson Ek se nedohodnul se svým psoluhráčem a je z toho zakázané uvolnění. Vhazovat se bude opět před Dubnykem.

42:43
    Úvodní minuty třetí třetiny jsou velmi plynulé. Žádné zdržování, přerušení. Až teď.

42:07
    Jake Virtanen se v pádu pokusil o střelu, ale trefil pouze brusle Jasona Zuckera. Wild jdou opět k puku.

41:24
    Troy Stecher vyzkoušel pozornost Dubnyka, ale ten obstál ne jedničku z hvězdičkou. Puk vyrazil mimo brankoviště, kde si ho pod svou kontrolu vzal jeden z hostujících obránců.

40:59
    Wild zatím hrají velmi aktivně a nepouští Canucks z vlastní třetiny. Pokud Vancouver myslí na vyrovnání, musí zlepšit vlastní hru.

40:36
    Eric Staal je dost aktivní a věří si. Domácí obrana si neví rady s tímto útočníkem, který dnes vstřelil svůj 37. gól v sezóně.

40:11
    Vancouver bude muset v poslední části hry dotahovat, ale úvodní minuta jim zatím nevychází podle představ.

40:01

Další třetina začne přibližně v 5:59.
    Vancouver prohrává před poslední třetinou 2:3

Ve druhé části této hry jsme viděli dokonce tři branky. Nejprve se za hosty prosadil veterán Matt Cullen, který je po odchodu Jaromíra Jágra nejstarším hráčem v soutěži. Poté pět minut se nic nedělo, až poté udeřil další veterán. Tentokrát za domácí se trefil Jussi Jokinen. Gólovou tečku za druhou třetinou dal hostující Eric Staal, který poslal svůj tým do opětovného vedení.

Střely na branku: 19 – 28

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:35
    Puk míří do středního pásma, kde není nebezpečný ani pro jednu branku. Druhá třetina co nevidět skončí.

39:06
    Dumbova rána skončila na betonu od Nilssona. Tohle byl také parádní zákrok, který předvedl tento domácí brankář.

39:01
    Byla ohlášena poslední minuta druhé třetiny.

38:28
    Obrana Minnesoty se ubránila pouze za cenu zakázaného uvolnění, hra se tedy stěhuje před jejich brankáře.

38:23

37:46
    Přesilovka se chýlí ke svému konci. Ani třeti početní výhoda v tomto zápase nepřinese branku.

37:23
    Až Parise se dostal do zajímavé šance, ale branku svou střelou z otočky netrefil. Nilsson pouze kontroloval.

37:00
    I další útočná akce Wild končí předčasně před útočným pásmem. Obrana Canucks zatím v tomto oslabení hraje skvěle.

36:34
    Vancouver zahajuje toto další oslabení skvělým vyhozením přes všechny čáry až k brance Dubnyka.

36:23
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Henrik Sedin – 2 min., držení).

36:23
    Poslední komerční přestávka v této třetině.
    35:38 Eric STAAL - 2:3

35:38
    Hostující Wild míří čtyři minuty před koncem druhé třetiny do vedení. ERIC STAAL si skvěle najel na zadní tyč, kde ho ještě lepší přihrávkou našel Mikael Granlund. Anders Nilsson se natahoval po tomto puku marně. Asistence: Mikael Granlund a Jared Spurgeon.

35:10
    Pouze další domácí nahození do útočného pásma a další jejich střídání. Wild se toho snaží využít, ale zatím to nejde.

34:50
    Mikko Koivu si vyměnil puk s Parisem a vypálil. Jeho střele chyběly jenom centimetry. Nilsson může být zatím v klidu.

34:22
    Erik Gudbranson takovou obloučkem nahodil do útočného pásma a míří střídat. Puk se stěhuje na hokejky Wild.

34:01
    Druhá třetina se nám blíží ke svému konci. V této části hry jsme opět zatím viděli dvě branky, pokaždé na jedné straně.

33:34
    Matt Cullen adresoval dost špatnou přihrávku na svého spoluhráče. Coyle ovšem zabojoval a puk získal opět pro Wild.

33:10

32:41
    Opět v šanci Gagner, tentokrát po přihrávce Jokinena. Jenže první jmenovaný byl ve velkém úhlu, takže jeho střela nebyla přesná.

32:10
    Sam Gagner číhal před hostující brankou, ale nedokázal střelu usměrnit do hostující branky.

31:43
    Wild se ubránili a vyhodili až k Nilssonovi. Oslabení Minnesoty míří střídat, na led míří druhá formace oslabení.

31:23
    Canucks také nehrají přesilovku špatně, ale chybí to nejvíc potřebné. To jsou střely na hostující branku.

31:10
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Charlie Coyle – 2 min., sekání).

31:10
    Po komerční přestávce si svou první přesilovku zahrají také domácí hráči.

30:47

30:33
    Přesilovka se blíží ke svému konci. Zdá se, že gól v této přesilovce nepadne. Budeme pokračovat za stavu 2:2.

30:08
    Až v této chvíli se domácí dostávají na střídačku a na led míří čerstvé nohy, aby toto oslabení dokončili.

29:49
    Wild i nadále drží pásmo, obránci Canucks už skoro tahají nohy za sebou. Jednoduše potřebují střídat.

29:26
    Granlund je v této přesilovce dost aktivní. Dokonce zastiňuje i Erica Staala, který se drží za domácí brankou.

29:06
    Canucks se nedokážou dostat k puku, aby ho vyhodili mimo své pásmo. Mikael Granlund dokázal vypálit, ale Erik Gudbranson jeho střelecký pokus zablokoval.

28:56
    Wild hned v úvodu této početní výhody dokázali dvakrát vystřelit. Obě střely Nilsson vykryl, tu druhou radši schoval v lapačce.

28:47
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Bo Horvat – 2 min., vysoká hůl).

28:47
    Máme tady první vyloučení v tomto zápase.
    27:51 Jussi JOKINEN - 2:2

27:51
    Vancouver právě vstřelil branku!
    A máme opět vyrovnáno! Erik Gudbranson vypálil na vzdálenější tyč. Dubnyk tento puk vyrazil před sebe, kde byl připravený JUSSI JOKINEN. Tomuto zkušenému forvardovi nedělalo problém zasunout puk do branky. Asistence: Erik Gudbranson a Daniel Sedin.

27:21
    Za chvíli budeme mít za sebou polovinu tohoto zápasu a stále hrajeme bez vyloučení. To je hodně pozoruhodné.

26:55
    Jake Virtanen se dostal před hostujícího brankáře, ale by dost blízko. Dubnyk vystrčil hokejku a puk mu vypíchnul.

26:43
    První komerční přestávka ve druhé třetině.

26:43
    Andres Nilsson vytáhnul fantastický zákrok proti střele Matta Cullena. Všichni v aréně si mysleli, že je to gól, ale rozhodčí ukázal na lapčku Nilssona.

26:18
    Matt Dumba si na obránce skvěle počínal a parádní kličkou se zbavil dvou protihráčů. Wild drží svého soupeře v šachu.

25:47
    Troy Stecher přihrával svému spoluhráči, ale tuto přihrávku vystihnul skvělý Jonas Brodin, který zamířil opět do útoku.

25:04
    Jason Zucker si s pukem najel za domácí branku, ale tam jeho pouť také končí. Domácí obrana se ovšem osvobozuje pouze za cenu zakázaného uvolnění.

24:36
    Jussi Jokinen hledal zadovkou někoho z bratrů Sedinů, ale našel pouze hokejku dalšího Seveřana. Bohužel pro něj to byl Mikael Granlund.

24:13
    Minnesota zatím hraje ve druhé periodě s naprostým přehledem, nepouští svého soupeře do výraznějších šancí.

23:41
    Vancouver tedy má co dohánět. Troy Stecher se snažil vyrovnat, ale jeho střela jednoduše neměla nárok.
    22:46 Matt CULLEN - 1:2

22:46
    Minnesota jde poprvé v tomto zápase do vedení. MATT CULLEN prokázal, že ještě nepatři do starého železa. Ve středním pásmu nabral rychlost, dokázal si zpracovat přihrávku od svého kolegy a skvělou kličkou zasunul puk za záda domácího brankáře. Asistence: Tyler Ennis, Charlie Coyle.

22:19
    Gustav Olofsson adresoval přihrávku na Ennise, ale ten byl zablokován špatným postavením rozhodčí. Puk tedy míří na hokejky Canucks.

22:10
    Anders Nilsson nevěděl, kde má puk po střele Matta Cullena. Po chvilce ho našel a ukryl ho do své výstroje.

21:46
    Bo Horvat opět ukázal, že je to tvrdý hráč. Tento domácí útočník si připsal další tvrdý hit před hostující brankou.

21:13
    Mikael Granlund bojoval proti přesile a také uspěl, ale vzápětí přišel velmi jednoduše o puk. To se může vymstít.

20:48
    Ovšem jejich akce nekončí nějak dobře. Naopak se musí vrátit do svých obranných pozic, jelikož Kosatky útočí.

20:01
    Úvodní vhazování ve druhé třetině dopadlo lépe pro hosty, kterým připadá první útok v nové části hry.

20:01

Další třetina začne přibližně v 5:05.
    Po úvodních dvaceti minutách je stav nerozhodný

Je za námi úvodní perioda tohoto střetnutí. Začátek zápasu byl fantastický, hned v 53. sekundě se dokázal prosadit domácí del Zotto. Jenže vedení Kosatek bylo krátké. Zach Parise vyrovnal v čase 1:42. Poté se nic dlouho nedělo, až přišla šance Gagnera, kterému branku neuznali. První třetina byla dozajista skvělou pozvánkou na další třetinu, která začne za necelých patnáct minut.

Střely na branku: 11 – 14

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

19:36
    Ani Wild se nedokázali prosadit. První třetiny tedy skončí nerozhodným výsledek 1:1.

19:16
    Canucks jsou rozhodnuti udržet puk do konce třetiny v útočném pásmu, ale po chvilkové kombinaci o kotouč přišli.

19:01
    Poslední minuta první třetiny.

18:33
    Tyler Ennis si splnil své obranné povinnosti a odebral puk svému soupeři ve svém pásmu.

18:03
    Alex Biega získal puk, přihrál Nicu Dowdovi a ten dostal puk opět k brance Dubnyka. Obrana Wild dobře zafungovala toto nebezpečí zlikvidovala.

17:33
    Jonas Brodin s Dumbou dostali puk do útočného pásma. Tam se ke kotouči dostal Matt Cullen, který svou střelou nepřekonal domácího brankáře.

17:04
    Bo Horvat nahazoval za hostující branku, ale to bylo všechno co tento útočník předvedl. Dumba získal puk a vyváží ho zpět do středního pásma.

16:36
    Na druhou branku si tedy budeme muset počkat, jelikož rozhodčí tuto branku neuznal. Gagner stál při kontaktu s pukem v brankovišti a navíc puk dostal do branky takovým lehkým kopnutím.

16:36
    Sam Gagner překonal Devana Dubnyka, ale rozhodčí tento gól ještě neuznal. Navíc se hlavní rozhodčí jde poradit k videu.

16:15
    Nino Niederreiter si nepohlídal své postavení při přechodu do útočného pásma a je pískán ofsajd.

15:50
    Eric Staal vypálil od modré čáry z první, ale domácí branku Nilssona netrefil. Tento brankář se pouze po tomto puku podíval.

15:16
    I přes slabší založení akce se domácí dostali do pásma, ale tam nezůstali na dlouho. Wild v první třetině po inkasované brance výborně brání.

14:50
    Canucks drží puk na svých hokejkách a nikde výrazně nespěchá. Jejich založení akce postrádá tempo.

14:25
    Wild drží puk na dostřel domácí branky. Nilsson musí být připraven na eventuální ohrožení jeho branky ze strany Minnesoty.

14:07
    Poslední komerční přestávka této třetiny.

14:07
    Charlie Coyle byl blízko k druhé hostující brance, ale nedokázal puk poslat do odkryté branky. Nilsson toho využil a rychle puk schoval pod svou lapačku.

13:42
    První třetina se nám pomalu, ale jistě blíží do svého závěru. Máme před sebou necelých šest minut a stále na časomíře svítí výsledek 1:1

13:17
    Nic Dowd adresoval velmi těžkou přihrávku na modrou čáru, kterou si obránce nedokázal zpracovat. Canucks přicházejí aspoň v tuto chvíli o útočné pásmo.

13:11
    Devan Dubnyk pro jistotu nechal puk ve své výstroji, hra je přerušena. Následuje vhazování před jeho brankou.

12:51
    Nino Niederreiter je v první třetině prostě všude. Jak v útoku, tak v obraně. Tenhle hráč zatím hraje opravdu parádně.

12:17
    Sam Gagner prodloužil nahození svého celku do útočného pásma, zároveň také puk tečoval směrem na hostující branku. Dubnyk připraven.

11:46
    Darren Archibald ztratil puk na modré čáře, Wild se opět dostává k puku a bude se snažit dostat k Nilssonovi.

11:13
    Alexander Edler nahodil puk z pravé strany na hostující branku. Dubnyk byl u tyčky připravil a vyrazil puk mimo své brankoviště.

10:42
    Jsme v polovině první třetiny a stále hrajeme bez větších přestupků. Oba týmy se snaží hrát čistě, což je určitě dobře.

10:37
    Na řadu přichází další komerční přestávka.

10:15
    Střela od Virtanena byla nebezpečně tečována. Dubnyk ovšem nemusel zasahovat, jelikož jeho obrana tento pokus zablokovala.

10:02
    Anders Nilsson musel být opět v pernamenci, ale se vším si tento brankář dokázal poradit.

09:46
    Hra je opět přerušena, tentokrát zakázaným uvolněním Vancouveru. Vhazovat se tedy bude před Nilssonem.

09:31
    Troy Stecher se snažil protlačit puk za Dubnyka, ale ten se zapřel a zůstal stát na místě. Po odpískání vznikla menší roztržka mezi hráči, kterou musel řešit až rozhodčí.

09:10
    Až v tuto chvíli se Canucks dokázali osvobodit a můžou jít vystřídat. Jenže musí rychle, protože Wild se opět řítí na jejich branku.

08:37
    Koivu nahazoval před branku, ale tam nikdo z jeho hráčů se nenacházel. Přesto Wild drží pásmo a i nadále kombinuje.

08:14
    Nino Niederreiter je v tomto zápase hodně aktivní, tentokrát zaměstnal Nilssona střelou z mezikruží. Vhazovat se bude před brankářem Kosatek.

07:44
    Jake Virtanen viděl volný prostor na levém kruhu, kde si také najel a vypálil. Jeho dělovku Dubnyk vyrazil nad branku.

07:13
    Na řadě je Minnesota, která se snaží něco vytvořit v útočném pásmu. Bohužel pro tento tým obrana Canucks funguje parádně.

06:43
    Střelecký pokus Canucks byl zablokován a puk se dostal do středního pásma, kde si ho vzal pod svá křídla jeden útočník z Wild.

06:32
    Po přestávce se opět pokračuje. Rychlá domácí akce končí v lapačce Dubnyka, který puk radši nechá pro sebe.

06:26
    Máme tady první komerční přestávku v první třetině.

06:26
    Marcus Foligno se dostal do zajímavé příležitosti, ale nedokázal vyzrát na Andrese Nilssona.

05:56
    Derrick Pouliot s Biegou všechno vyřešil a puk poté konstruktivně rozehrál, ale jejich akce končí hned vzápětí ve středním pásmu.

05:14
    Mikko Koivu objel domácí branku, kde poté vracel puk před Nilssona. Ennis na tento pas nedosáhnul. Domácí brankář může být zatím v pohodě.

04:51
    To se jim ovšem nedaří a musí se opět vrátit do defenzívy, protože Canucks se snaží rychle přejít do útočné fáze.

04:32
    Vhazování v obranném pásmu Canucks dopadlo lépe pro hosty, kteří se budou snažit udržet výhodu pásma.

04:23
    Nino Niederreiter to zkoušel na domácího brankáře dokonce dvakrát, ale ani jednou neuspěl. Anders Nilsson podržel svůj tým parádním zákrokem.

04:01
    Puk se drží ve středním pásmu, ani jeden tým si v této části hry nedokáže vypracovat další zajímavou šanci.

03:31
    Až Gustav Olofsson získává puk pro svůj tým a pokusí se ho vyvézt do středního pásma. To se také daří, Minnesota střídá.

03:07
    Jake Virtanen překombinoval svou akci za brankou, ale i přesto Vancouver drží svého soka v jeho pásmu.

02:54
    Střely jednoho z domácích hráčů končí vysoko nad brankou. Vhazovat se bude ve obranném pásmu Wild, jelikož puk se dotknul ochranné sítě.

02:35
    Ennis se snažil dostat za svým nahozením za domácí branku, ale na modré čáře byl skvěle zablokován.

01:56
    Zápas začal v opravdovém tempou. Po dvou minutách tady máme dvě branky. Uvidíme, jak se tento zápas vyvine dál.
    01:42 Zach PARISE - 1:1

01:42
    Vedení domácích nevydrželo dlouho, jelikož se za hostující Wild prosadil kuriózním způsobem ZACH PARISE. Minnesota tedy vyrovnává a začínáme od začátku. Asistence: Nino Niederreiter a Matt Dumba.
    00:53 Michael Del Zotto - 1:0

00:53
    Druhá vážnější akce domácích a máme tady úvodní branku tohoto utkání. MICHAEL DEL ZOTTO si nahodil puk na Dubnyka, který pouze vyrazil před sebe. Poté tento domácí obrance objel branku a zasunul puk za záda toho brankáře.

00:17
    Minnesota se dokázala ubránit, ale pouze za cenu zakázaného uvolnění. Vhazovat se bude před Devanem Dubnykem.

00:01
    Domácí tým vyhrál úvodní vhazování a bude jim patřit první útočná akce v tomto zápase.

00:01

Forma
    Kdo si do tohoto zápasu přinesl formu? Například Jason Zucker nasbíral 14 bodů (6+8), Mikael Granlund 12 bodů (4+8) za osm zápasů. Na straně domácích můžeme hovořit o Danielu Sedinovi. Ten má za 12 zápasů 14 bodů (8+6).

Vancouver Canucks: A. Nilsson (Markström) – Edler, Gudbranson, Del Zotto, Stecher, D. Pouliot, Biega – Leipsic, Horvat, Gagner – D. Sedin (A), H. Sedin (C), J. Jokinen – D. Archibald, B. Sutter (A), Motte – Boucher, Dowd, Virtanen.

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Suter (A), Spurgeon, Brodin, Dumba, Olofsson, Prosser – Zucker, E. Staal, Mikael Granlund – Parise (A), M. Koivu (C), Coyle – Niederreiter, J. Eriksson Ek, Ennis – Winnik, Cullen, M. Foligno.

Rozhodčí: Pochmara, Brenk – Knorr, Nowak.
    Hráči Canucks se před zápasem připravovali všelijak. Na fotbalových trávnících by se určitě neztratili.

Ještě jednou vás vítám u tohoto textového přenosu a zároveň přeji dobré sobotní ráno. Zápas mezi Canucks a Wild začne za malou chvíli. Všem čtenářům či fanouškům přeji příjemnou zábavu.

Vancouver – Minnesota 5:4

Narozdíl od domácích, tak Minnesota je průběžně čtvrtá a je stále v boji o play-off. Závěrečné zápasy na Západě budou opravdu dost zajímavé, jelikož čtvrtou Minnesotu dělí od osmých Králů z LA pouhé čtyři body, na deváté Colorado je to o bod více. Wild čeká back-to-back zápas. Nejprve se utká ve Vancouveru a hned další den se střetne na venkovním hřišti s Edmontonem. Zdá se, že hráči Minnesoty jsou ve formě. Posledních pět zápasů přineslo tři výhry.

Minnesota – St. Louis 8:3

Domácí tým už nemůže pomýšlet na postup do play-off, jelikož se nachází na předposledním místě západní konference se ziskem 59 bodů. Horší už je jenom Arizona, která má o šest bodů méně. Ani jejich poslední forma nehovoří v jejich prospěch. Z posledních pěti zápasů dokázali vyhrát jeden, a to ještě po prodloužení. Vancouver dokázal v dosavadním průběhu sezóny nastřílet 181 branek, což je horší průměr této konference. Co se týče obrany, tak ta je druhá nejhorší (219 branek). O jednu víc dostal pouze Edmonton.

Colorado – Vancouver 3:1

Program zámořské NHL z pátku na sobotu ukončíme v Rogers Areně ve Vancouveru, kde se domácí Canucks utkají s Minnesotou Wild. Úvodní buly je naplánováno na čtvrtou hodinu ranní našeho času. Buďte u tohoto zápasu s námi, jste srdečně zváni.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

Jan Mládek

Branky a nahrávky: 1. Del Zotto (Horvat, Gagner), 28. J. Jokinen (Gudbranson, D. Sedin) – 2. Parise (Niederreiter, Dumba), 23. Cullen (Ennis, Coyle), 36. E. Staal (Mikael Granlund, Spurgeon), 60. Coyle (Cullen), 60. M. Foligno (Olofsson, Winnik)

Rozhodčí: Pochmara, Brenk – Knorr, Nowak

Diváci: 17 918