Opava – Ostrava 1:0 (kon.) | Sparta – Teplice 2:0 (kon.)
AC Sparta Praha
2:0 (2:0)
FK Teplice
Úterý 24.04.2018, 13:15 • Generali Arena, Praha-Bubeneč • Celostátní liga mladšího dorostu • 20. kolo

80
    Konec zápasu. (15:05:20)

76
    Sledujeme ofenzivní fotbal. Teplice jsou ve druhé půli lepší, ale selhávají v koncovce.

69
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Fabián, přichází Krogner.

67
    Po průniku z pravé strany následoval centr do vápna, zakončení Felixe Čejky ale mířilo mimo tři tyče.

62
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Gabriel a Bláha, přichází Schánělec a Sejk.

62
    Teplice byly blízko snižující trefě, ale hlavička Daniela Fabiána skončila pouze na břevně domácí brány.

50
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Sláma, přichází Kolář V..

41

Po prvních čtyřiceti minutách vede Sparta po trefách Slámy a Hapala o dvě branky. Od většího přídělu zachránil hosty několikrát výborně chytající Dombrovskij.

40

37
    Sparta právě vstřelila branku!
    Chvíli před koncem prvního poločasu navyšují domácí své vedení. ONDŘEJ HAPAL zcela osamocen zakončoval rychlý brejk Pražanů.

18
    Sparta se už po osmnácti minutách hry dostává do vedení, když se po rozebrání celé obrany Teplic prosazuje střelou do prázdné brány JAKUB SLÁMA.

1

AC Sparta Praha: Benada – Gabriel, Gelashvili, Čejka, Szewieczek, Vokřínek (C), Bláha, Jonáš, Sláma, Hájek, Hapal.
    Náhradníci: Schánělec, Baftijar, Pudhorocký, Kolář, Sejk, Kozák V., Babka.

FK Teplice: Dombrovskij – Mikšovský, Hora (C), Novák, Rollinger, Fabián, Emmer, Navrátil, Kolárik, Kozák J., Džuban.
    Náhradníci: Kraus, Krogner, Kosinský.

Rozhodčí: Musil – Flimmel, Ulrich.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:15 a budeme z něj přinášet změny stavu.