Jihlava – Třinec 4:3 (kon.) | Č. Budějovice – Slavia 1:5 (kon.) | Chomutov – Pardubice 1:5 (kon.)
Kometa Brno – Mountfield HK 5:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 4:2 (kon.) | Vítkovice – Kladno 4:3 (po pr.)
HC Plzeň – Sparta 3:0 (kon.) | HC Litvínov – Zlín 6:7 (kon.)
HC Kometa Brno
5:3 (3:2, 0:1, 2:0)
Mountfield HK
Sobota 10.03.2018, 13:00 • DRFG Arena • DHL Extraliga juniorů • Nadstavba A

57:28
    Možnost pro Hradec Králové, dvě minuty za podražení fasuje domácí Adam Gajarský.

49:54
    Další komplikace pro Hradec Králové, dvě minuty za faul kolenem obdržel Adam Jonáš.

44:21
    Nyní si přesilovou hru zahraje Kometa Brno, 2+10 minut za naražení zezadu fasuje hradecký Martin Štohanzl.

40:48
    Přesilová hra pro Mountfield, dvě minuty za podražení fasuje Petr Kratochvíl.

38:19
    Střídačka brněnské Komety se nyní dopustila chyby a odpyká si trest za příliš mnoho hráčů na ledě, trest odsedí Tomáš Mlynář.

21:55
    Hosté se budou muset znovu bránit, tak trochu zbytečným faulem v útočném pásmu se nyní prezentoval Radova Pavlík a od rozhodčích za to obdržel dvě minuty.

18:43
    Kometa si zahraje dvojnásobnou početní výhodu, dvě minuty za podražení fasuje Gaspar, přesilová hra 5 na 3 bude trvat jednu minutu a sedmadvacet vteřin.

18:14
    Přesilová hra Hradce končí, po čtrnácti vteřinách započne přesilová hra domácí Komety, viníkem této situace je Patrik Hidveghy, dvě minuty za podražení.

16:28
    Trest pro brněnskou Kometu, konkrétně pro Tomáše Mlynáře, jenž putuje na trestnou lavici za podražení.

12:49
    Přesilovou hru si tentokrát vyzkouší domácí Kometa, dvě minuty za hákování obdržel Jakub Hašek.

10:22
    První vyloučení v dnešním utkání, přesilovou hru si zahraje Hradec Králové, trest za nedovolené bránění fasuje Petr Krejčí.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 1. Havránek (Mlynář), 5. Čejka (Trnka), 7. Horký (Süss, Kratochvíl), 44. Horký (Mlynář, Havránek T.), 60. Gajarský (Kratochvíl) – 13. Matouš (Kynčl, Pavlík), 19. Dvořák (Matouš, Muška), 39. Hedveghy (Pohl, Havránek Š.)

HC Kometa Brno: Dostál (Holík) – Trnka, Slabý, Furch, Krejčí, Rafaj, Mikyska, Kowalczyk – Novák, Süss, Havlát, Svoboda, Hasoň, Gajarský, Střondala, Čejka, Horký, Mlynář, Ferda, Kratochvíl, Havránek T.
    Mountfield HK: Dvořák (Bartozel) – Hroudný, Muška, Gašpar, Pohl, Havránek Š., Moník J., Kynčl, Jonáš – Matouš, Matějček, Pažourek, Dvořák, Hašek, Moník F., Mašín, Řepík, Štohanzel, Hidveghy, Chalupa, Pavlík.

Rozhodčí: Vrba – Čelechovský, Mikšík