Chodov – Otrokovice 7:2 (kon.) | Vítkovice – Střešovice 2:8 (kon.) | Bohemians – Sparta 5:4 (po pr.)
Mladá Boleslav – Pardubice 11:3 (kon.)
FbŠ Bohemians
5:4 (0:1, 2:2, 2:1 - 1:0) Stav série: 1:0
ACEMA Sparta Praha
Sobota 10.03.2018, 17:00 • Aréna Sparta • Play-off Livesport Superligy florbalu • Čtvrtfinále

Viděli jsme skvělý florbal, ve kterém se nakonec z prvního bodu ve čtvrtfinále radují florbalisté Bohemians. Ti prohrávali už 0:3, ale z tohoto stavu se dokázali dostat a vyrovnat. Sparta se poté dostala ještě jednou do vedení, ale zelenobílí dokázali opět vyrovnat. V prodloužení nakonec vstřelil vítězný gól střelec Jakub Šárka.

To je ode mě vše a u dalšího onlajn přenosu na počtenou. (19:14:29)

66:25
    Bohemians právě vstřelili branku!
    A je rozhodnuto! Klokani dávají v sedmé minutě prodloužení vítěznou branku! V signalizované výhodě se dostal balonek na pravý balonek ke Krebnerovi, který našel na středu hřiště dobře postaveného JAKUBA ŠÁRKU, který nekompromisní střelou z první ukončuje první zápas čtvrtfinálové série.
    Asistence: Matyáš Krebner.

65:30
    Sparta začíná postupným útokem od vlastního gólmana.

64:41
    Beneš vyráží střelu z poloviny hřiště.

63:18
    Na druhé straně musel ošemetnou situaci řešit Beneš, ale poradil si.

62:33
    Další možnost Sparty. Jeden z útočníků tečoval pokus těsně před gólmanem Bohemky, ale rozhodnout se mu nepodařilo.

61:33
    Sympatické je, že oba týmy se snaží rozhodnout v nastaveném čase. Teď jeden ze sparťanských pokusů musel vyrážet Kotouček za branku.

60:42

60:32
    Čihákův pokus byl sražen za branku.

60:01

Je za námi základní hrací doba, ve které jsme sledovali velice pohledný florbal. Bohemka se dostala ze svízelné situace, když prohrávala o tři branky. Vynutila si tak prodloužení, které začne za pár okamžiků.

60:00

59:33
    Sparta zatím brání pozorně. Bohemians se nemůžou dostat k zakončení.

58:57
    Bohemka má možnost přesilové hry a může rozhodnout dnešní duel!

58:42
    Vyloučení v týmu ACEMA Sparta Praha (Jan Marvánek – 2 min., Bránění ve hře).

57:21
    Vidíme hru čtyř proti čtyřem, ve které je zatím lepší Sparta, která si vypracovala i jednu příležitost.

56:38
    Vyloučení v týmu FbŠ Bohemians (Adam Růžek – 2 min., Držení).

56:38
    Vyloučení v týmu ACEMA Sparta Praha (Matěj Pruner – 2 min., Držení).

Aleš Skok

Hledáme zpravodaje pro tým ACEMA Sparta Praha. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 29. Šimek, 39. Čihák (Šimek), 45. Krebner (Šimek), 50. Kindl (Höffer), 67. Šárka (Krebner) – 6. Košir (Pruner), 22. Svatoš (Koščo), 24. Svatoš (Marvánek), 48. Časar (Mart. Beneš)

FbŠ Bohemians: Kratěk (Kotouček) – Zezulka, Krebner, Cabejšek, Šefčík, Čihák, Krbec – Šebek, Poláček, Dobisík – Šimek, Prášek, Mandík – Höffer, Kindl, Růžek – Šárka.
    ACEMA Sparta Praha: Mart. Beneš (Eckhardt) – Ježek, Bartoš, Čermák, Garčar, Marvánek, Zeman, Koščo, Kalaš, Veselý – Ujhelyi, Zouzal, Košir – Bína, Svatoš, Krejča – Časar, Pruner, Špalek.

Rozhodčí: Gavlas, Mikula