Smíšená štafeta jednotlivců, Kontiolahti | Vítěz: Francie (kon.) | | | Smíšená štafeta, Kontiolahti | Vítěz: Itálie (kon.) |
Ženy - 1500 m, Amsterdam | Vítěz: M. Takagiová (JPN) (kon.) | | | Ženy - 5000 m, Amsterdam | Vítěz: M. Takagiová (JPN) (kon.) |
Tirreno Adriatico - 4. etapa | MIKEL LANDA (Movistar) (kon.) |
Slalom žen, 1. kolo, Ofterschwang | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Sjezd mužů, Kvitfjell | Vítěz: T. Dressen (GER) (kon.) |
Slalom žen, 2. kolo, Ofterschwang | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Přehled událostí na Paralympiádě 2018 - 2 .den | (kon.) |
Týmový závod HS134, Oslo | Vítěz: Norsko (kon.) |
Muži 50 km volně s hromadným startem, Oslo | Vítěz: D. Cologna (SUI) (kon.) |
Skoky HS134, Oslo | Vítěz: J. Riiber (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km klasicky, Oslo | Vítěz: A. Watabe (JPN) (kon.) |
Paralelní obří slalom, Scuol | Vítěz: E. Ledecká (CZE) (kon.) | | | Snowboardcross žen, Moskva | Vítěz: E. Samková (CZE) (kon.) |
konec
Ženy - 5000 m, Amsterdam
Vítěz: M. Takagiová (JPN)
Jan Vojkůvka
Startovní listina
1/4
Martina Sáblíková (CZE)
Ajaka Kikučiová (JPN)
2/4
Francesca Lollobrigidová (ITA)
Nikola Zdráhalová (CZE)
3/4
Annouk van der Weijdenová (NED)
Antoinette de Jongová (NED)
4/4
Ireen Wüstová (NED)
Miho Takagiová (JPN)
1/4
Martina Sáblíková (CZE)
Ajaka Kikučiová (JPN)
2/4
Francesca Lollobrigidová (ITA)
Nikola Zdráhalová (CZE)
3/4
Annouk van der Weijdenová (NED)
Antoinette de Jongová (NED)
4/4
Ireen Wüstová (NED)
Miho Takagiová (JPN)
1. Miho Takagiová (JPN) 166.905 bodů
2. Ireen Wüstová (NED) +0,86
3. Annouk van der Weijdenová (NED) +2,94
4. Antoinette de Jongová (NED) +3,12
5. Francesca Lollobrigidová (ITA) +3,28
6. Martina Sáblíková (CZE) +4,06
7. Ajaka Kikučiová (JPN) +5,14
8. Nikola Zdráhalová (CZE) +5,15
1. Ireen Wüstová (NED) 7:26,85
2. Martina Sáblíková (CZE) +1,32
3. Annouk van der Weijdenová (NED) +2,27
4. Miho Takagiová (JPN) +3,08
5. Antoinette de Jongová (NED) +3,88
6. Francesca Lollobrigidová (ITA) +5,50
7. Nikola Zdráhalová (CZE) +12,85
8. Ajaka Kikučiová (JPN) +19,86
Druhá česká reprezentantka Nikola Zdráhalová končí na osmé příčce, jen těsně za Japonkou Kikučiovou.
A Natálie Kerschbaummayr obsadila konečné 21. místo a do závodu na 5000 metrů nepostoupila.