Rostov – Zenit 0:0 (kon.) | Groznyj – CSKA Moskva 0:3 (kon.) | Spartak – Chabarovsk 1:0 (kon.)
FK Achmat Groznyj
0:3 (0:2)
CSKA Moskva
Neděle 11.03.2018, 14:30 • Achmat Arena, Groznyj • Ruská Premier Liga • 22. kolo

Z mé strany je to dnes vše, loučím se s Vámi, přeji příjemný zbytek dne a u některého z dalších přenosů brzy napočtenou. (16:21:56)

Dnešní utkání nabídlo poměrně nejednoznačný zápas, ve kterém ale zvítězil jednoznačným výsledkem hostující celek. CSKA si vytvořilo dvoubrankové vedení už v prvním poločase, v druhé půli pouze kontrolovali stav hry a dokonce se jim podařilo vstřlit třetí, pojišťovací gól. Šance byly na obou stranách, proměňovat je ale dokázali pouze hosté a ti díky tomu berou zasloužené tři body.

90+2

90+1
    Ve velké šanci se ocitl Musa, obstřelit Gudijeva se mu ale nepodařilo.

90
    Rozhodčí nastaví nad rámce základní hrací doby 2 minuty.

89
    Nezahrozili, protože se dopustili útočného faulu. CSKA je opět v klidu, uvidíme, kolik hlavní rozhodčí nastaví.

88
    Domácí budou kopat ještě rohový kop, uvidíme, jestli z něj nezahrozí.

87
    Nejspíše se dá říct, že v dnešním zápase je rozhodnuto, ale nepředbíhejme.

86
    Hra je momentálně velmi nezáživná a do šancí se nedostává ani jeden z celků.

84
    Domácí si mezitím přihrávají na vlastní polovině, míč je teď u jejich brankáře.

83
    Natcho s odchodem ze hřiště nijak nespěchá, celé jeho střídání zabralo asi minutu.

82
    Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Bibras Natcho, přichází Kristijan Bistrović.

81
    Roši nesmyslně a zbytečně fauloval a jeho tým tak přichází o míč.

80
    Achmat zkouší další změnu, uvidíme, nakolik jim do konce utkání pomůže.

79
    Střídání v týmu FK Achmat Groznyj: ze hřiště odchází Magomed Mitrišev, přichází Bernard Beriša.

78
    Domácí se snažili tvořit útok po pravé straně, jejich záměr ale skončil velmi brzo po útočném faulu.

77
    Hra se ubírá v nudném tempu, ani jeden z týmů už nevidí důvod, proč se někam hnát.

75
    Z něj ale nic nebezpečného není, protože hostující obrana opět skvěle přečetla jejich záměr.

Daniel Juráš

Branky: 7. Golovin (Wernbloom), 30. Vitinho (B. Natcho), 70. Ignaševič (B. Natcho)

Karty:   54. Ucijev (GRZ) – 63. A. Berezuckij (CSK), 72. Ščennikov (CSK)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 6:7. Rohy: 11:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 10:18.
    FK Achmat Groznyj: Gudijev – Mohammadi, Jaba, Plijev, Ucijev – Ivanov, Silva Lima (68. Mbengue), Švec – Mitrišev (79. Bernard Beriša), Balaj, Roši.
    Náhradníci: Gorodov – Ch. Kadyrov, Ravanelli, Mbengue, Gigolajev, Bacujev, Bernard Beriša, Umajev, Achjadov.

CSKA Moskva: Akinfejev – Ignaševič, V. Berezuckij, Wernbloom, B. Natcho (82. Bistrović) – Ščennikov, Golovin, Dzagojev (66. Kučajev), Nababkin – A. Musa, Vitinho (55. A. Berezuckij).
    Náhradníci: Pomazun – A. Berezuckij, Bistrović, Gorďušenko, Čalov, Chosonov, Kučajev, G. Milanov, Žamaletdinov.

Rozhodčí: Ivanov – Stipidi, Koloskov, Nedvizhay