Ufa – Machačkala 3:2 (kon.) | Dynamo – FK Krasnodar 0:0 (kon.) | Tosno – Kazaň 0:1 (kon.)
Dynamo Moskva
0:0 (0:0)
FK Krasnodar
Sobota 10.03.2018, 14:30 • Arena Chimki, Chimki • Ruská Premier Liga • 22. kolo

Tak a je konec dnešního zápasu. Krasnodar byl jednoznačně lepší v druhém poločase a vypracoval si několik šancí. Ta největší byla patnáct minut před koncem, když Oleg Šatov orazítkoval pravou tyčku branky, poté hosté měli hodně velký tlak, ale k žádnému další nebezpečnému ohrožení branky nedošlo. Týmy si tak dělí body a v tabulce se ani jeden z celků nikam nepohnul. To je z dnešního přenosu vše, přeji příjemné odpoledne. (16:23:20)

90+2

90
    Hlavní rozhodčí bude nastavovat dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Samba Sow a jeho pokus z větší dálky, jeho rána ale neměla dobrou razanci a brankář neměl problém.

87
    Střídání v týmu FK Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Fjodor Černych, přichází Anton Sosnin.

85
    Strážce hostující branky vyběhl a povedlo se mu míč odkopnout do bezpečí, čímž zamezil budoucímu nebezpečí.

84
    A další útočné snažení Krasnodaru.

82
    Faul jednoho z hostujících útočníků znamená, že si domácí mohou na chvíli odpočinout od neustálého bránění.

80
    Máme před sebou posledních deset minut zápasů. Krasnodar se dostává do velkého tlaku, ale obrana zatím funguje na hodně dobré úrovni.

78
    Krasnodar pomalu zvýšuje obrátky a vytváří si další akci.

75
    Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Pavel Mamajev, přichází Joãozinho.
    75.

75
    Tady už chybělo opravdu málo! Oleg Šatov našel geniálně nabíhajícího Maciela Wandersona, který poslal svou ránu na branku, ta orazítkovala pravou tyčku a poté se míč odrazil ven!
    74.

74
    Hodně zajímavá střela na hostující straně. Oleg Šatov napřáhl z velké dálky a jeho rána letěla pod horní tyčku, brankář ale včas zasáhl a bude z toho roh.

73
    Ani Andreas Granqvist nevěděl, co vlastně s míčem dělat a poslal ho do zázemí.

70
    Maciel Wanderson a jeho pokus z velké vzdálenosti, brankář ale vůbec nemusel zasahovat, neboť ho obrana zastoupila.

69
    Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Mauricio Pereyra, přichází Maciel Wanderson.

67
    Standartní situace pro hostující celek. K míči se postavil Pavel Mamajev. jeho rána ale letěla pouze do náruče brankáře.