Ufa – Machačkala 3:2 (kon.) | Dynamo – FK Krasnodar 0:0 (kon.) | Tosno – Kazaň 0:1 (kon.)
Dynamo Moskva
0:0 (0:0)
FK Krasnodar
Sobota 10.03.2018, 14:30 • Arena Chimki, Chimki • Ruská Premier Liga • 22. kolo

Tak a je konec dnešního zápasu. Krasnodar byl jednoznačně lepší v druhém poločase a vypracoval si několik šancí. Ta největší byla patnáct minut před koncem, když Oleg Šatov orazítkoval pravou tyčku branky, poté hosté měli hodně velký tlak, ale k žádnému další nebezpečnému ohrožení branky nedošlo. Týmy si tak dělí body a v tabulce se ani jeden z celků nikam nepohnul. To je z dnešního přenosu vše, přeji příjemné odpoledne. (16:23:20)

90+2

90
    Hlavní rozhodčí bude nastavovat dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Samba Sow a jeho pokus z větší dálky, jeho rána ale neměla dobrou razanci a brankář neměl problém.

87
    Střídání v týmu FK Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Fjodor Černych, přichází Anton Sosnin.

85
    Strážce hostující branky vyběhl a povedlo se mu míč odkopnout do bezpečí, čímž zamezil budoucímu nebezpečí.

84
    A další útočné snažení Krasnodaru.

82
    Faul jednoho z hostujících útočníků znamená, že si domácí mohou na chvíli odpočinout od neustálého bránění.

80
    Máme před sebou posledních deset minut zápasů. Krasnodar se dostává do velkého tlaku, ale obrana zatím funguje na hodně dobré úrovni.

78
    Krasnodar pomalu zvýšuje obrátky a vytváří si další akci.

75
    Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Pavel Mamajev, přichází Joãozinho.
    75.

75
    Tady už chybělo opravdu málo! Oleg Šatov našel geniálně nabíhajícího Maciela Wandersona, který poslal svou ránu na branku, ta orazítkovala pravou tyčku a poté se míč odrazil ven!
    74.

74
    Hodně zajímavá střela na hostující straně. Oleg Šatov napřáhl z velké dálky a jeho rána letěla pod horní tyčku, brankář ale včas zasáhl a bude z toho roh.

73
    Ani Andreas Granqvist nevěděl, co vlastně s míčem dělat a poslal ho do zázemí.

70
    Maciel Wanderson a jeho pokus z velké vzdálenosti, brankář ale vůbec nemusel zasahovat, neboť ho obrana zastoupila.

69
    Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Mauricio Pereyra, přichází Maciel Wanderson.

67
    Standartní situace pro hostující celek. K míči se postavil Pavel Mamajev. jeho rána ale letěla pouze do náruče brankáře.

66
    Na hřišti v posledních minutách je vlastně jenom jedno mužstvo, Krasnodar má míč plně na svých kopačkách a prověřuje připravenost obrany či brankáře.

64
    Volný kop hostujícího celku.

63
    Z pravé strany se dokázal uvolnit Mauricio Pereyra, jeho centr do pokutového území vyboxoval brankář, Krasnodar zůstává v útoku.

63
    Krasnodar kombinuje u své vlastní branky.

61
    Střídání v týmu FK Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Nikolaj Obolskij, přichází Kirill Pančenko.

60
    Podruhé v utkání se žlutí, tentokrát se provinil Mauricio Pereyra.

59
    Míč je u obránců hostujícího celku, ti ale se svou rozehrávku nikam nespěchají.

57
    Hra je teď nahoru, dolů ale k žádnému ohrožení branky nedošlo.

55
    Ibragim Callagov a jeho přenesení hry přes půlku hřiště. Nikolaj Obolskij se poté dostal až do malého vápna, ale jeho rána byla z moc velkého úhlu a letěla mimo.

52
    Hráči v zelených dresech opět útočí. Moc daleko to ale nevedlo a hráči ztratili míč.

50
    Hra je přerušena, jeden z domácích hráčů se ocitl na zemi a nevypadá to, že by jen tak vstanul, jsme zároveň i svědky prvního žluté karty zápasu, provinil se Andreas Granqvist.

49
    Míč se objevil u hostujícího brankáře, který hru rozehrává na krátkou vzdálenost.

47
    I hosté jsou v druhém poločase aktivnější, ale budou to domácí, kteří budou kopat rohový kop, nakonec ale z toho nic nebylo.

46
    Střídání v týmu FK Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Konstantin Rausch, přichází Nikita Kalugin.

46

Druhý poločas začne přibližně v 15:33.

První poločas dnešního zápasu je u konce a fanoušci nebyli svědky žádného pohledného fotbalu. Hra je plná nepřesností a žádné kombinace vlastně vůbec nikam nevedou, nepomáhá tomu ani hodně špatný terén vzhledem k tomu, že v Rusku sněží. Do jediné šance se dostal ve 27 minutě Konstantin Rausch, jeho rána z přímého kopu letěla těsně kolem levé tyče branky. Více se už nestalo a snad ve druhé části budeme svědky hezčího fotbalu s nějakou tou brankou.

45+1

45
    A další rohový kop pro Krasnodar, ale ani teď z toho nebylo žádné zakončení, které by stálo za řeč.

43
    Hráči podstupují hlavičkové souboje uprostřed hrací plochy.

42
    Druhý rohový kop pro hostující hráče. Rozehrávka se ale hrubě nepovedla a jeho přízemní centr skončil u prvního obránce.

40
    Tohle byl hodně ostrý faul Cristiana Ramíreze, svou kopačkou pořádně zajel do nohy soupeře.

39
    Krasnodar má míč na svých kopačkách a snaží se ještě o nějakou šanci.

37
    Pomalu, ale jistě se nám blíží konec prvního poločasu, v něm jsme byli svědky pouhé jediné šance a zápas nenabízí moc pohlednou podívanou.

35
    Mauricio Pereyra a jeho přihrávka, zrychlit hru se mu ale moc nepovedlo.

33
    Alexandr Tašajev se podle rozhodčího provinil faulem, s tímto verdiktem vůbec nesouhlasí.

32
    Dinamo Moskva se snaží vytvořit nějaký tlak, ale vůbec to hráčům nejde. Nakonec se do dobré střelecké příležitosti dostal Alexej Kozlov, ale na poslední chvíli si to rozmyslel.

30
    Odkop od domácí branky.

29
    Fjodor Černych a jeho centr z pravé strany, ten byl zblokovaný a bude z toho autové vhazování.
    27.

27
    Střela Konstantina Rausche neletěla vůbec špatně a bylo z toho první zajímavé ohrožení branky, míč letěl pár milimetrů od levé tyčky, brankář by ale stejně nejspíš zakročil.

26
    Tohle byl hodně ostrý faul. Aljaxandr Martynovič může být rád, že neobdržel první žluté napomenutí v zápase, bude se zahrávat hodně přímý kop ze zajímavé vzdálenosti.

24
    Grigori Morozov a jeho přihrávka na útočníky, ta ale letěla rovněž hodně nepřesně.

23
    Krasnodar se dostal do zajímavého přečíslení, ale celou akci poté zkazil Mauricio Pereyra , jeho finální přihrávka byla velice nepřesná a letěla mimo hrací plochu.

21
    Moskva a jeho akce, ta ale opět nikam nevedla.

19
    Mauricio Pereyra se dokázal uvolnit a poslal dokonce ránu na branku, jeho pokus byl ale hned natřikrát zblokovaný a i následující dorážka Andreje Sinicyny.

18
    Autové vhazování pro hostující celek, Roman Šiškin našel svého spoluhráče, poté ale hráči míč ztratili.

16
    Tenhle centr od Aljaxandra Martynoviče měl oči, ale útočník přihrávku moc nepochopil a nacházel se v ofsajdovém postavení, bude z toho tedy volný kop.

15
    Další špatná rozehrávka.

14
    Mauricio Pereyra a jeho dlouhý nákop na útočníky, k míči se ale posléze vůbec nikdo nedostal.

12
    Ibragim Callagov při svém individuálním průniku špatně zpracoval míč a hosté tak znovu míří do útoku, utkání je zatím hodně plné nepřesností.

10
    Prvních deset minut máme za sebou. Sergej Petrov předvedl pohledný obranný zákrok a hosté tak přechází do útoku.

9
    Hra je zatím plná nepřesností a nepomáhá tomu ani špatný terén.

7
    Rychlý protiútok Moskvy velice rychle skončil a míč se nachází uprostřed hrací plochy.

6
    První rohový kop dnešního duelu pro hostující celek. Mauricio Pereyra poslal centr do pokutového území, ale jeho přihrávka nenašla žádného spoluhráče.

4
    Další útočné snažení Dinama. Domácí jsou v úvodu zápasu hodně aktivní, ale brankář zatím nemusel vůbec zasahovat.

3
    Vladimir Rykov a jeho střelecký pokus z větší vzdálenosti, jeho rána ale letěla ale hodně nepřesně a skončila vysoko nad.

2
    První přerušení hry, Kirill Pančenko se octl na zemi a hlavní rozhodčí si toho také všiml, autor faulu může být rád, že neobdržel první kartu zápasu.

1
    O úvodní rozehrávku se postarali domácí a postupně se vrhají do prvního ohrožení branky.

1

FK Dinamo Moskva: Šunin – Rausch, Rykov, T. Šunjić, Kozlov – Tašajev, S. Sow, Callagov, Morozov – Černych, Obolskij.
    Náhradníci: Leščuk – N. Kalugin, Holmén, Pančenko, Sosnin, Temnikov, Tetteh, Zotov.

FK Krasnodar: Sinicyn – Petrov, Granqvist, Martynovič, Šiškin – Kaboré – Claesson, Pereyra, Šatov, Mamajev – Smolov.
    Náhradníci: Kricjuk, Safonov – Gazinskij, Gricajenko, I. Kalinin, Laborde, Ramírez, Joãozinho, Wanderson, Janbajev..

V dnešním utkání proti sobě nastoupí domácí Dynamo Moskva a Krasnodar. Hosté se nachází na druhém místě v tabulce, což zaručuje postup do skupinové fáze Ligy mistrů, z 21 zápasů přišlo dvanáct výher, třikrát se body dělili a šest porážek. Domácí jsou na tom v tabulce o hodně hůř a nachází se až na třináctém místě, z čehož je momentálně sestup do druhé nejvyšší soutěže. Dynamo tak body potřebuje jako sůl a uvidíme, jak se s tím dneska popere.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.