Eibar – Real Madrid 1:2 (kon.) | Sevilla – Valencia 0:2 (kon.) | Getafe – Levante 0:1 (kon.)
Malaga – Barcelona 0:2 (kon.)
SD Eibar
1:2 (0:1)
Real Madrid
Sobota 10.03.2018, 13:00 • Estadio Municipal de Ipurúa (Eibar) • Španělská LaLiga • 28. kolo

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 5:4. Rohy: 8:6. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 12:7. (14:49:24)

Je konec! Real Madrid nakonec dokázal ubránit svoje hubené vedení a z dnešního zápasu bere všechny tři body. Zejména ve druhém poločase jsme sledovali hodně ofenzivní podívanou, přičemž se s trochou štěstí dostal Real podruhé do vedení. Domácí hráči měli k závěru velký tlak, vyrovnávací branka už ale nepřišla.

90+3

90+2
    Eibar je i nadále u kulatého nesmyslu, avšak s míčem kombinuje daleko od branky soupeře. Vypadá to, že vyrovnávací branka už nepřijde.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

87
    Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Takaši Inuj, přichází Charles.

86
    Domácí hráči to budou mít v tuto chvíli hodně složité. Do konce zápasu totiž zbývá už jen několik minut a hosté si budou chtít vedení jistě pohlídat.

85
    Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Gonzalo Escalante, přichází Papakouli Diop.
    84. Cristiano RONALDO - 1:2

84
    Real Madrid právě vstřelil branku!
    Hosté si berou vedení zpět! Laciná ztráta míče v podání Leóna nakonec má fatální následky. Carvajal totiž poslal centr přesně na hlavu CRISTIANA RONALDA, jehož hlavička byla natolik důrazná, že skončila v brance.

84
    León si vzal na starost rozehrávku dalšího rohou, který opět směřoval ke vzdálenější tyči. Tam se ale v klíčovém souboji dokázal prosadit Bale.

83
    Do konce zápasu ale nezbývá už moc času, v tuto chvíli něco málo kolem deseti minut. Stále je to ale dostatek času na nejednu branku.

82
    Zdá se, že domácí hráči nejsou s remízovým výsledkem spokojeni a i nadále touží po druhé brance. Podaří se jim to nakonec?
    81. Kike mířil úplně vedle.

81
    Další gólovka Eibaru! Kike se řítil z levé strany sám na branku, avšak svoje zakončení poslal úplně mimo branku. Druhý poločas nabízí velké množství vyložených šancí.

80
    Na druhé straně se Real s míčem moc dlouho neohřál. Ani domácí hráči se ale nemohou dostat na dostřel Navasovy svatyně.

79
    A ten nebyl vůbec špatný. Arbilla prodlužoval míč na malé vápno, kde Oliveira ještě ztečoval tuto nabídku přímo do rukavic Navase.

78
    Po delší době se nám připomněl León, jenž při přechodu do nebezpečného prostoru narazil na Casemira. Následovat bude šestý roh Eibaru.