Espanyol – Real Sociedad 2:1 (kon.) | Atlético – Celta Vigo 3:0 (kon.) | Las Palmas – Villarreal 0:2 (kon.)
Ath. Bilbao – Leganés 2:0 (kon.)
Atlético Madrid
3:0 (1:0)
Celta de Vigo
Neděle 11.03.2018, 16:15 • Wanda Metropolitano, Madrid • Španělská LaLiga • 28. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:09:36)

Dnešní utkání zvládlo favorizované Atlético, byť hosté, zejména v první půli, dlouho kladli odpor. Celta Vigo odehrála výborný první poločas a kdo ví, jak by hra ve druhé půli vypadala, kdyby hosté neinkasovali gól do šatny. Ve druhé půli to byl již koncert domácích.

90+3

90+1
    Nastavují se tři minuty, odkop od branky Atlética.

90
    Je tu poslední minuta řádné hrací doby, zápas je již dávno rozhodnutý a pouze se tak dohrává.

89
    Šime Vrsaljko (Atl. Madrid) centruje z pravé strany, ale znovu hodně nepřesně.

88
    Fernando Torres (Atl. Madrid) se snažil prodrat po pravé straně do vápna, ale Facundo Roncaglia mu ukopl míč, je z toho roh pro Atlético.
    86. Výtečný obranný zákrok Lucase Hernándezen (Atlético)

86
    Maximiliano Gómez (Celta de Vigo) byl s míčem ve vápně, ale v pravý moment ho odkopl obránce Lucas Hernández.

85
    Poslední pětiminutovka, Atlético již zápas chce dohrát v poklidu.

84
    Jan Oblak nic nevymýšlí a odkopává od vlastní branky, poté musí hosté vracet míč až k vlastnímu brankáři.
    81. Maximiliano Gómez (Celta de Vigo) vystrašil Oblaka

81
    Maximiliano Gómez (Celta de Vigo) pálí ze střední vzdálenosti, Jan Oblak měl co dělat, aby jeho přízemní střelu vyrazil.

80
    Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Diego Costa, přichází Fernando Torres.

78
    Rubén Blanco (Celta de Vigo) nyní nemá čas na to, něco vymýšlet, musí míč bleskově odehrát, což se také daří.

77
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Sergi Gómez, přichází Gustavo Cabral.

76
    Šime Vrsaljko (Atl. Madrid) fauluje na vlastní polovině, je z toho volný kop pro Celtu, z levé strany, od postranní čáry.

74
    A to i přesto, že Atlético již viditelně polevilo a spíše čeká na to, co předvede soupeř.

73
    Celtě se nyní nedaří kombinace, to, co hostům vycházelo v první půli, se nyní nedaří.