Rio Ave – Feirense 2:1 (kon.) | Benfica – Aves 2:0 (kon.) | Boavista – Estoril 1:0 (kon.)
Benfica Lisabon
2:0 (0:0)
CD Aves
Sobota 10.03.2018, 19:15 • Estádio da Luz, Lisabon • Portugalská Primeira Liga • 26. kolo

To by bylo z mé strany všechno. Přeji vám příjemný zbytek sobotního večera a u dalšího fotbalového přenosu zase někdy na počtenou. (21:14:22)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 5:5. Rohy: 14:1. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 14:16.

Je dobojováno! Benfica se ve druhém poločase zlepšila, aspoň tedy co se týče brankových situacích a poráží v tomto zápase CD Aves v poměru 2:0. Na první branku jsme si ovšem museli počkat až do 71, minuty, kdy se trefil kanonýr Jonas. Pro něj to už byla 31. branka v této sezóně. O čtyři minuty později navýšil a ustanovil konečný výsledek Rúben Dias.

90+4

90+3
    Rozhodčí za pár sekund ukončí toto utkání, které si Benfica podmanila výsledek 2:0.

90+3
    Žlutou kartu dostává Ljubomir Fejsa (Benfica Lisabon).

90+2
    Benfica už dohrává tento zápas s míčem na noze. Hráči nikde nespěchají, pouze vyhlížejí konec dnešního utkání.

90+1
    Rozhodčí prodloužil tento zápas o tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90+1
    Žlutou kartu dostává Paulo Machado (CD Aves).

90
    Rozhodčí za malý moment prozradí, kolik minut se rozhodnul nastavit ve druhém poločase.

89
    Parádní inviduální akci nám ukázal Hamdou Elhouni. Jenže ve finální fázi mu míč utekl za postranní čáru.

88
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Jonas, přichází Haris Seferović.

87
    Akce hostí končí opět hvizdem rozhodčího, tentokrát asistent reklamoval ofsajdové postavení jednoho z nich.

86
    André Almeida se podle rozhodčího dopustil nedovoleného zákroku. Domácí bek se tomu jenom pousmál a odešel zpět na svou pozici.

85
    Střídání v týmu CD Aves: ze hřiště odchází Amilton, přichází Mama Baldé.

84
    Tohle byla laskomina pro hostujícího brankáře, který si došel pro centr od pravého rohového praporku.

83
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Rafa Silva, přichází Alexander Parks.

82
    Čas na potencionální vyrovnání či obrat se čím dal více krátí v neprospěch hostů. Nezmění to ani tento nákop Paula Machada.