Portimonense – Guimarães 2:1 (kon.) | Marítimo – Setúbal 4:2 (kon.) | Belenenses – Tondela 0:0 (kon.)
FC Ferreira – Porto 1:0 (kon.)
CF OS Belenenses
0:0 (0:0)
CD Tondela
Neděle 11.03.2018, 19:00 • Estádio do Restelo, Lisabon (kapacita: 25.000 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 26. kolo

Z mé strany je to dnes vše, loučím se s Vámi, přeji příjemný zbytek dne a u některého z dalších přenosů brzy napočtenou. (21:01:18)

Dnešní utkání je u konce a i druhý poločas nabídl velmi nefotbalovou hru. Za zmínku ve druhém dějství stojí tři momenty – v dvaapadesáté minutě se vrátila stíhačka z prvního poločasu, ovšem při svém druhém průletu už tolik povyku nenadělala; v osmdesáté šesté minutě se domácí dostali do první dobré šance, kterou druhý poločas mohl vidět, hlavička ale skončila pouze na tyči, a o minutu později vykopával domácí stoper z brankové čáry nadějnou střelu hostů. Jelikož se už nic zajímavějšího neudálo, nemohl zápas dopadnou jinak, než bezgólovou remízou.

90+4

90+4
    Domácí brankář má k dispozici odkop, a to je nejspíše to poslední, co se v tomto utkání stane.

90+3
    Fredymu je připsán faul, ten ale s verdiktem nesouhlasí a pěkně od plic to také rozhodčímu říká.

90+2
    Hosté zkoušejí ještě třetí taktickou změnu, uvidíme, jak moc bude v těchto posledních minutách platná.

90+1
    Střídání v týmu CD Tondela: ze hřiště odchází António Manuel Tómané, přichází Heliardo.

90
    Rozhodčí k tomuto utkání přidá ještě 4 minuty.

89
    Nathan se s míčem dostal zcela zbytečně do autu a daruje jej tak soupeři.

88
    Hra se ale opět uklidňuje a míč se nachází na polovině hřiště.

87
    Že by přeci jen týmy našly motivaci ještě něco s výsledkem dělat?
    86. Domácí odkopávali míč až z brankové čáry.

86
    A velká šance i na druhé straně! Po střele, kterou brankář neměl šanci chytit, míč zachraňoval na brankové čáře až stoper domácího celku!
    85. Nebezpečná hlavička domácích.

85
    Konečně pořádná šance! Po centru od lajny se do hlavičky dostal jeden z útočníků v modrém dresu a jeho pokus orazítkoval levou tyč!

84
    Žlutou kartu dostává Ricardo Costa (CD Tondela).

83
    Ani jeden z týmů nevypadá, že by se nějak hnal za skórováním branky, vše tedy nasvědčuje tomu, že momentální stav zápasu je konečný.

82
    Střídání v týmu CF OS Belenenses: ze hřiště odchází Diogo Viana, přichází Bruno Pereirinha.