Groningen – Zwolle 2:0 (kon.) | Utrecht – Arnhem 5:1 (kon.) | Ajax – Heerenveen 4:1 (kon.)
Feyenoord – Alkmaar 2:1 (kon.)
FC Groningen
2:0 (1:0)
PEC Zwolle
Neděle 11.03.2018, 12:30 • Noordlease Stadion, Groningen • Nizozemská Eredivisie • 27. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Pěkný den! (14:26:07)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 6:6. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 8:12.

Je konec! Domácí Groningen zvládl důležité utkání se Zwolle a připisuje si důležité tři body! omácí celek svou aktivitu přetavil ve vedoucí branku. Ve 26. minutě si prudký centr z pravé strany srazil do sítě Ryan Thomas! Groningen mohl přidat další branky! Hrustic střílel z hranice pokutového území a těsně minul vzdálenější tyč. Dvě minuty před přestávkou stejný hráč loboval Boera, ale tentokrát orazítkoval jen břevno. Po přestávce mohl Menig vyrovnat, ale Sergio Padt jeho pokus vyrazil a Ondaan hlavičkoval mimo tři tyče! Dvacet minut před koncem mohl Thomas napravit svou chybu z první půle, jenže trefil pouze břevno! V nastaveném čase tak přidal druhou branku domácích Ajdin Hrustic a o vítězi bylo jasno!

90+6

90+6
    Střídání v týmu FC Groningen: ze hřiště odchází Ajdin Hrustic, přichází Uriel Antuna.

90+5
    Žlutou kartu dostává Sepp van den Berg (PEC Zwolle).

90+4
    Zwolle zahrávalo přímý kop na hranici pokutového území. Jeho exekuce se ujal Piotr Parzyszek, jehož technický pokus zablokovala čtyčlenná zeď.

90+3
    Domácí fanoušci už na tribunách rozjeli bouřlivé oslavy. Příznivci Groningenu vědí, že dnešní body jsou pro jejich celek nesmírně důležité.
    90+1. Ajdin HRUSTIC - 2:0

90+1
    Groningen právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Groningen přidává druhou branku a může se radovat z důležité výhry! Juninho Bacuna poslal přihrávku na levou stranu, kde si míč vzal AJDIN HRUSTIC, který se krásně uvolnil a uklidil míč mimo dosah brankáře!

89
    Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Ruben Ligeon, přichází Piotr Parzyszek.

88
    Samir Memišević na první pokus neodkopl míč z hranice pokutového území. Sám se ale probil k odraženému balónu a bez váhání jej uklidil do bezpečí.

87
    Terell Ondaan tentokrát obdržel přihrávku na pravou stranu hřiště. Místo centru na značku pokutového kopu však zvolil zpětnou přihrávku.

86
    Sergio Padt skvěle přečetl Ondaanovu přihrávku do pokutového území a před rozběhnutým Namlim schoval balón do rukavic. Groningen může znovu kombinovat.

85
    Ricu Doan potáhl míč po pravé straně až k rohovému praporku, kde si jej zasekl a před dotírajícím Sandlerem nasbíral pro Groningen cenné vteřinky.

84
    Exekuce přímého kopu se ujal Terell Ondaan, který se pokusil o střílený centr, jenže na jeho nadýchanou pobídku nedosáhl nikdo v modrém dresu.

83
    Terell Ondaan drzým průnikem vybojoval Zwolle přímý kop v blízkosti pokutového území. Sám odchází s bolavým kotníkem.

82
    Až nyní se pokračuje ve hře. Groningen se usadil na polovině soupeře a hráčům Zwolle prakticky nepůjčeje balón. Hosté by potřebovali hrát na opačné straně.