Groningen – Zwolle 2:0 (kon.) | Utrecht – Arnhem 5:1 (kon.) | Ajax – Heerenveen 4:1 (kon.)
Feyenoord – Alkmaar 2:1 (kon.)
Feyenoord Rotterdam
2:1 (1:0)
AZ Alkmaar
Neděle 11.03.2018, 16:45Nizozemská Eredivisie • 27. kolo

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 8:6. Rohy: 2:8. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 16:17. (18:40:07)

Domácí celek vyhrává tento zápas 2:1, Alkmaar se sice dokázal prosadit, ale kontaktní branka přišla příliš pozdě. Domácí hráči slaví se svými fanoušky výhru v tomto dramatickém zápase.

90+4

90+3
    Mnoho času už Alkmaar na vyrovnání nemá.
    90+2. Wout WEGHORST - 2:1

90+2
    Alkmaar právě vstřelil branku!
    Je sníženo na rozdíl jediné branky, prosazují se hosté a upravují na 1:2 z jejich pohledu. Krásný centr, který vyslal Teun Koopmeiners usměrnil do branky WOUT WEGHORST.

90+2
    Rohový kop pro hostující celek, jedna z posledních možností.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Jeden z domácí fotbalistů leží na hrací ploše, má křeče.

89
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, v poklidném tempu se zápas dohrává. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Thomas Ouwejan dobře vypálil, jeho ránu velmi dobře vyrazil domácí Brad Jones.

86
    Ridgeciano Haps vrací míč svému brankáři, který následně vykopává na útočnou polovinu.

85
    Mnoho času už nezbývá, domácí dostali míč na polovinu hrací plochy. Hosté otevírají hru a přestávají myslet na obranu.

84
    Další nepřesná hostující akce, střílená přihrávka Jorise van Overeema byla hodně nepovedená.

83
    Z pohledu hostujícího celku ubíhá zbývající čas velmi rychle. AZ se nemůže dostat do výraznějších střeleckých pozic.

81
    Alkmaar bude rozehrávat volný kop z dobré pozice. Alireza Jahanbakhsh se rozhodl pro přímou střelu, kterou poslal výrazně nad branku.

80
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu, více ze hry mají hosté, jenže se nemohou přes domácí obranu dostat do střeleckých pozic.

80
    Tonny Vilhena v souboji vyskočil a špatně došlápl. Nyní kulhá, ale měl by být v pořádku.

79
    Nyní budeme sledovat hostující rohový kop. Centr směřoval před branku, kde se nejlépe zorientoval Marco Bizot, který získal balon.