Fiorentina – Benevento 1:0 (kon.) | Bologna – Atalanta BC 0:1 (kon.) | Cagliari – Lazio 2:2 (kon.)
Crotone – Sampdoria 4:1 (kon.) | Sassuolo – Spal 1:1 (kon.) | Juventus – Udinese 2:0 (kon.)
Janov – AC Milán 0:1 (kon.) | Inter – Neapol 0:0 (kon.)
FC Crotone
4:1 (3:0)
UC Sampdoria
Neděle 11.03.2018, 15:00 • Stadio Ezio Scida, Crotone • Italská Serie A • 28. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:03:41)

Je dobojováno, domácí slaví zisk nesmírně cenných tří bodů, navíc po velmi dobrém výkonu. Crotone se dnes nadechlo k velkému výkonu a poté i výsledku a o poháry bojující Sampdoria dlouho doslova „šlapala“ vodu. Hosté navíc zápas ztratili již v první půli, kterou prohráli 0:3.

90+5

90+4
    Poslední minuta nastaveného času a domácí drží míč na polovině soupeře.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, nastavovat se ale ještě budou čtyři minuty.

87
    Sampdoria i za tohoto stavu ještě zápas nevzdává a žene se do útoku.
    85. Emiliano VIVIANO - 4:1

85
    Crotone právě vstřelilo branku!
    Rychlý brejk domácích, který Simeon Tochukwu Nwankwo zakončil střelou z pravé strany. Míč se ale odrazil od tyče, pak ale došlo ke kuriózní situaci, kdy si míč srazil do vlastní branky, po kolizi s obráncem, gólman EMILIANO VIVIANO.

84
    Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Federico Ricci, přichází Mario Sampirisi.

83
    Édgar Barreto (Sampdoria) posílá nepřesný centr do vápna soupeře.

82
    Hosté samozřejmě nyní nabízí domácím prostory k rychlým brejkům.

80
    Posledních deset minut mají hosté na to, aby s výsledkem něco udělali, o což se nyní usilovně snaží.

79
    Gianluca Caprari (Sampdoria) zahrál rukou a hosté tak ztrácí míč před pokutovým územím soupeře.

77
    Alex Cordaz (Crotone) má míč a rozehrává od branky domácího týmu.

76
    Nyní se opět nehraje, jeden z domácích končí na trávníku a samozřejmě se mu nechce na nohy.

75
    Dennis Praet (Sampdoria) odcentroval z pravé strany, ale pro míč si došel Alex Cordaz (Crotone), který chytá do své náruče.

74
    Hosté vybojovali rohový kop, který budou rozehrávat z pravé strany.

72
    A je jasné, že nyní se hosté budou snažit o co nejrychlejší druhý gól.

70
    Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Andrea Nalini, přichází Simeon Tochukwu Nwankwo.

Martin Dvořák

Branky: 6. Trotta (Ceccherini), 23. Stoian, 37. Trotta, 85. Viviano (vla.) – 70. D. Zapata (Murru)

Karty:   41. Murru (SMD), 66. Linetty (SMD)

Neproměněná penalta: 23. Trotta (COE), brankář Viviano zneškodnil

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 5:4. Rohy: 3:9. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 15:19.
    FC Crotone: Cordaz – Faraoni, Ceccherini, M. Capuano, Martella – Stoian (63. Barberis), Mandragora, Benali – F. Ricci (84. Sampirisi), Trotta, Nalini (70. Tochukwu Nwankwo).
    Náhradníci: Viscovo – Tonev, Barberis, Diaby, Pavlović, Zanellato, Sampirisi, Crociata, Ar. Ajeti, Tochukwu Nwankwo.

UC Sampdoria: Viviano – Sala (59. Praet), Silvestre, G. M. Ferrari, Murru – É. Barreto, Torreira (55. Capezzi), Linetty – G. Ramírez (31. D. Zapata) – Quagliarella, Caprari.
    Náhradníci: Belec, Tozzo – J. Andersen, R. Álvarez, Strinić, Praet, Regini, Verre, Capezzi, D. Zapata, Kownacki.