Fiorentina – Benevento 1:0 (kon.) | Bologna – Atalanta BC 0:1 (kon.) | Cagliari – Lazio 2:2 (kon.)
Crotone – Sampdoria 4:1 (kon.) | Sassuolo – Spal 1:1 (kon.) | Juventus – Udinese 2:0 (kon.)
Janov – AC Milán 0:1 (kon.) | Inter – Neapol 0:0 (kon.)
FC Crotone
4:1 (3:0)
UC Sampdoria
Neděle 11.03.2018, 15:00 • Stadio Ezio Scida, Crotone • Italská Serie A • 28. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:03:41)

Je dobojováno, domácí slaví zisk nesmírně cenných tří bodů, navíc po velmi dobrém výkonu. Crotone se dnes nadechlo k velkému výkonu a poté i výsledku a o poháry bojující Sampdoria dlouho doslova „šlapala“ vodu. Hosté navíc zápas ztratili již v první půli, kterou prohráli 0:3.

90+5

90+4
    Poslední minuta nastaveného času a domácí drží míč na polovině soupeře.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, nastavovat se ale ještě budou čtyři minuty.

87
    Sampdoria i za tohoto stavu ještě zápas nevzdává a žene se do útoku.
    85. Emiliano VIVIANO - 4:1

85
    Crotone právě vstřelilo branku!
    Rychlý brejk domácích, který Simeon Tochukwu Nwankwo zakončil střelou z pravé strany. Míč se ale odrazil od tyče, pak ale došlo ke kuriózní situaci, kdy si míč srazil do vlastní branky, po kolizi s obráncem, gólman EMILIANO VIVIANO.

84
    Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Federico Ricci, přichází Mario Sampirisi.

83
    Édgar Barreto (Sampdoria) posílá nepřesný centr do vápna soupeře.

82
    Hosté samozřejmě nyní nabízí domácím prostory k rychlým brejkům.

80
    Posledních deset minut mají hosté na to, aby s výsledkem něco udělali, o což se nyní usilovně snaží.

79
    Gianluca Caprari (Sampdoria) zahrál rukou a hosté tak ztrácí míč před pokutovým územím soupeře.

77
    Alex Cordaz (Crotone) má míč a rozehrává od branky domácího týmu.

76
    Nyní se opět nehraje, jeden z domácích končí na trávníku a samozřejmě se mu nechce na nohy.

75
    Dennis Praet (Sampdoria) odcentroval z pravé strany, ale pro míč si došel Alex Cordaz (Crotone), který chytá do své náruče.

74
    Hosté vybojovali rohový kop, který budou rozehrávat z pravé strany.

72
    A je jasné, že nyní se hosté budou snažit o co nejrychlejší druhý gól.

70
    Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Andrea Nalini, přichází Simeon Tochukwu Nwankwo.
    70. Duván ZAPATA - 3:1

70
    Sampdoria právě vstřelila branku!
    Tak ještě drama? Hosté se dočkali prvního gólu, kdy se ve vápně svým důrazem prosadil DUVÁN ZAPATA. Ten se zbavil obránce a v pádu, z místa pokutového kopu, dokázal míč nasměrovat mezi tři tyče.

69
    Alex Cordaz (Crotone) má míč ve své náruči a rozehrává od branky.

68
    Nepřesným nákopem na levou stranu končí akce Sampdorie, míč tak získávají domácí.

66
    Žlutou kartu dostává Karol Linetty (UC Sampdoria).

66
    Rohových kopů má Sampdoria hodně, ale co je to platné, když se hostům vůbec nedaří.

65
    Hosté rozehráli z levé strany, ale byl tam pískán útočný faul, ani z tohoto rohu nic nebude, z pohledu Sampdorie.

64
    Duván Zapata (Sampdoria) vybojoval rohový kop pro svůj tým.

63
    Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Adrian Stoian, přichází Andrea Barberis.

62
    Nicola Murru (Sampdoria) vhazuje z pravé strany, na polovině soupeře.

60
    Je za námi hodina hry, Sampdoria zatím dominuje druhému poločasu, ale bez gólového efektu.

59
    Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Jacopo Sala, přichází Dennis Praet.

58
    Který ale velmi brzy končí ztrátou míče. Nicméně je tu další nedovolený zákrok jednoho z hráčů Crotone.

57
    Od branky Sampdorie začíná další kombinace hostů.

55
    Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Lucas Torreira, přichází Leonardo Capezzi.

54
    Dlouhý pas míří do vápna Crotone, tam ale obránce míč dokázal zachytit a odehrát.

53
    Ani tentokrát však Alex Cordaz (Crotone) zasahovat nemusí, hostům se nedaří.

52
    Sampdoria vybojoval další roh, hosté rozehrají opět z pravé strany.

51
    První útok domácích, před Trottou chytá míč pozorný Emiliano Viviano.

50
    Hosté rozehráli z pravé strany, ve vápně hlavičkuje Duván Zapata, ale nepřesně.

49
    Rohový kop Sampdorie, pískot nespokojených diváků v hledišti neustává.

48
    Domácí se ještě nedostali přes půlící čáru, aktivní vstup Sampdorie do druhého poločasu.

47
    A druhý poločas začíná tak, jak končil ten první, tedy sérií faulů, hosté rozehrávali volný kop, neúspěšně, nicméně vzápětí další faul domácích...

46

Druhý poločas začne přibližně v 16:07.

První poločas nabídl překvapivý obrázek hry. Favorizovaná Sampdoria měla hrát prim, ale po slušném úvodu se hosté trochu vytratili z hřiště. Crotone nasázelo tři góly a po zásluze tak vede, udrží své vedení i ve druhé půli?

Který z týmů vyhraje druhý poločas?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+4

45+3
    Poslední minuta nastaveného času.

45+1
    Nastavují se tři minuty, odkop od branky Crotone.

45
    Diváci znovu pískají, Sampdoria se totiž drží na polovině soupeře, až do chvíle útočného faulu Caprariho.

44
    Hosté vhazují z pravé strany, na útočné polovině, míč ale domácí odvrací.

42
    Z volného kopu se domácí nedokázali prosadit, hosté míč posílají až na polovinu Crotone.

41
    Crotone útočí po pravé straně, tam je faulován Marcello Trotta a Nicola Murru (Sampdoria) dostává za tento zákrok po zásluze žlutou.

40
    Je tu poslední pětiminutovka prvního poločasu, Crotone opět na polovině Sampdorie.

39
    Dlouhý nákop domácích dopředu, hosté ale odkopávají míč do autu.
    37. Marcello TROTTA - 3:0

37
    No vida, tak nakonec ne! Hlavní sudí po chvíli váhání opravil výrok asistenta, že šlo o ofsajd a gól MARCELLA TROTTY uznal!

37
    Marcello Trotta (Crotone) sice dopravil odražený míč do branky, ale ani se moc neradoval, moc dobře věděl, že vybíhal z ofsajdu.

36
    Diváci nyní ocenili spolehlivost defenzivy domácího týmu, který zastavil další útok Sampdorie.

35
    Crotone je při chuti, domácí to dokazují svými výpady zejména po levé straně, kterými zaměstnávají defenzivu soupeře.

33
    Sampdorii se vůbec nedaří kombinace, hosté zkouší kombinaci po zemi, nakopávanými míči a zatím je z toho jedno velké nic...

31
    Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Gastón Ramírez, přichází Duván Zapata.

31
    První půl hodina hry za námi, domácí vedou již 2:0, což je jednoznačně překvapivé skóre.

30
    Marcello Trotta (Crotone) faulován Gastónem Ramírezem, míč pro Crotone.

29
    Po pravé straně postupují domácí, kteří se také dostávají do vápna, pálí Andrea Nalini, ale přesně tam, kde stojí Emiliano Viviano.

28
    Lucas Torreira (Sampdoria) pálí trochu ze zoufalství, střela ze střední vzdálenosti míří vysoko nad branku.

26
    Sampdoria se snaží o útok, ale její akce na polovině soupeře je hodně uspěchaná.

25
    Míč letí do autu, hosté vhazují z levé strany, na polovině soupeře.
    23. Adrian STOIAN - 2:0

23
    Marcello Trotta sice pokutový kop neproměnil, ale odražený míč se dostal k ADRIANU STOIANOVi, který ho již dopravil do branky.

23
    Marcello Trotta (Crotone) neproměňuje pokutový kop, Emiliano Viviano míč vyráží.
    21. Sala fauluje Naliniho, pokutový kop pro Crotone!

21
    Jacopo Sala (Sampdoria) fauluje Naliniho a je tu pokutový kop pro Crotone!

20
    Již se opět hraje a domácí zahrozili, Andrea Nalini (Crotone) si navedl míč na střelu a z levé strany vypálil, ale branku minul.

19
    Lucas Torreira (Sampdoria) je tím, kdo byl faulován a musí opustit hřiště, nicméně nevypadá to, že by nemohl dál pokračovat v zápase.

18
    Utkání je často přerušováno pro množství faulů, nyní opět jeden z hráčů soupeře na trávníku.

16
    Hosté rozehráli na své polovině, Sampdoria se snaží držet míč více na svých kopačkách.

15
    Další faul domácích, tentokrát se provinil Marcello Trotta.

14
    Ve čtrnácté minutě potlesk tribun jako vzpomínka na zesnulého Astoriho.

13
    Andrea Nalini (Crotone) fauluje na polovině soupeře, domácí přichází o míč.

12
    Dlouhý centr na pravou stranu, kde se znovu zkoušel dostat ke střele autor zatím jediného gólu, Marcello Trotta, tentokrát ho ale dvojice obránců zastavila.

11
    Rohový kop pro Crotone, domácí tentokrát rozehrají z levé strany.

10
    Emiliano Viviano (Sampdoria) lapil míč před dotírajícím Trottou, který zatím hýří na hrotu útoku aktivitou.

9
    Je to centr Sampdorie z pravé strany, který ale domácí odvrací.

8
    Po faulu bránícího Benaliho mají hosté výhodu volného kopu, na polovině soupeře.
    6. Marcello TROTTA - 1:0

6
    Crotone rozehrálo roh z pravé strany, na levé straně propadl míč k volnému MARCELLO TROTTOVI, který nekompromisní střelou z voleje nedal brankáři soupeře šanci.

5
    Znovu končí míč u Cordaze, který bude vykopávat od své branky.

4
    Alex Cordaz (Crotone) chytá centr soupeře a bere mu tak naději na skórování.

2
    Crotone se od úvodních sekund zatím pouze brání.

1
    Hned v první minutě zahrávali hosté rohový kop, Ahmad Benali (Crotone) ale poté míč odvrátil do autu.

1
    Vzpomínka před úvodním výkopem na zesnulého kapitána Fiorentiny Astoriho

Před samotným výkopem ještě hudební vzpomínka na kapitána Fiorentiny Astoriho.

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

FC Crotone: Cordaz – Faraoni, Ceccherini, M. Capuano, Martella – Stoian, Mandragora, Benali – F. Ricci, Trotta, Nalini.
    Náhradníci: Viscovo – Tonev, Barberis, Diaby, Pavlović, Zanellato, Sampirisi, Crociata, Ar. Ajeti, Tochukwu Nwankwo.

UC Sampdoria: Viviano – Sala, Silvestre, G. M. Ferrari, Murru – É. Barreto, Torreira, Linetty – G. Ramírez – Quagliarella, Caprari.
    Náhradníci: Belec, Tozzo – J. Andersen, R. Álvarez, Strinić, Praet, Regini, Verre, Capezzi, D. Zapata, Kownacki.

Rozhodčí: Mazzoleni – Lo Cicero, Gori.

UC SAMPDORIA
    Sampdoria řeší zcela jiné problémy, než Crotone. Na šestém místě, tedy na posledním, které zaručuje evropské poháry, má stejný počet bodů, jako sedmý AC Milán a to bude tvrdý boj! Ztráta na pátý Inter Milán je již velká, aktuálně sedmibodová, vypadá to tak spíše na souboj s AC o poslední pohárovou příčku. K tomu potřebuje Sampdoria bodovat i na hřišti Crotone, povede se?

FC CROTONE
    Domácí stále živí naději na záchranu nejvyšší soutěže. Náskok před jasně posledním Beneventem činí aktuálně již jedenáct bodů a ztráta na týmy mimo sestupové příčky je pouze dvoubodová! Crotone by však potřebovalo již naplno bodovat, což se nedaří od 21. ledna. V pěti dalších ligových duelech nasbíralo pouze tři body za tři remízy.

Vítejte u on-line přenosu fotbalového utkání italské Serie A, v němž domácí FC CROTONE přivítá na svém stadionu UC SAMPDORII.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Martin Dvořák

Branky: 6. Trotta (Ceccherini), 23. Stoian, 37. Trotta, 85. Viviano (vla.) – 70. D. Zapata (Murru)

Karty:   41. Murru (SMD), 66. Linetty (SMD)

Neproměněná penalta: 23. Trotta (COE), brankář Viviano zneškodnil

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 5:4. Rohy: 3:9. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 15:19.
    FC Crotone: Cordaz – Faraoni, Ceccherini, M. Capuano, Martella – Stoian (63. Barberis), Mandragora, Benali – F. Ricci (84. Sampirisi), Trotta, Nalini (70. Tochukwu Nwankwo).

UC Sampdoria: Viviano – Sala (59. Praet), Silvestre, G. M. Ferrari, Murru – É. Barreto, Torreira (55. Capezzi), Linetty – G. Ramírez (31. D. Zapata) – Quagliarella, Caprari.

Rozhodčí: Mazzoleni – Lo Cicero, Gori