Los Angeles – St. Louis 2:7 (kon.) | San Jose – Washington 0:2 (kon.) | Toronto – Pittsburgh 5:2 (kon.)
Florida – NY Rangers 4:3 (2:1 po s.n.) | Nashville – New Jersey 2:3 (1:2 po s.n.) | Edmonton – Minnesota 4:1 (kon.)

3. Jamie McGinn (FLA) 1+0 (04:05:26)

Dnešní utkání musela rozhodnout až dovednostní soutěž. Domácí mužstvo si utkání dobře rozehrálo, ještě v polovině zápasu vedli Panteři 2:0. Pak ale Mats Zuccarello vstřelil kontaktní gól a na začátku třetí třetiny vyrovnával Zibanejad. Oba týmy ještě v poslední třetině přidaly každý po gólu a duel tak šel do prodloužení. Ani po 5 minutách nastaveného času však nebylo nic rozhodnuto. Domácí posléze dokázali proměnit dva samostatné nájezdy, hosté pouze jeden. Z vítězství se tak dnes mohou radovat fanoušci a hráči Floridy.

Střely na branku: 35:38.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Florida Panthers.
    Autorem vítězné branky je VINCENT TROCHECK.

63:38
    Obrovské šance na obou stranách!. Nejprvě Lundqvist vyrazil tvrdou střelu, poté se do samostatného úniku dostal Mats Zuccarello. Luongo udržel svůj tým ve hře.

63:02
    Gilmour a Zibanejad teď v obrovské šanci, druhý jmenovaný nedokázal kotouč správně usměrnit do branky.

61:56
    Na druhé straně Bjugstad při střele zlomil hůl.

61:08
    Gilmourovi utekl kotouč do středního pásma, DeAngelo jej tam okamžitě přiváží zpět.

60:29
    Krejder poslal přihrávku na Zibanejada, jeho střelu kryje Luongo ve výstroji.

60:01

Marek Jašek

Branky a nahrávky: 20. Huberdeau (Trocheck, Yandle), 29. Vatrano (Trocheck, Huberdeau), 42. J. McGinn (Petrovic, McCann), rozh. náj. Trocheck – 34. Zuccarello (Pionk, Spooner), 41. Zibanejad (Fast, Kreider), 48. K. Hayes (Gilmour, Spooner)