Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Nízký, přichází Cekuras.

A po něm se domácí prosazují po páté! Kdy svou druhou trefu dává FILIP KUBALA.

Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Kamas, přichází Čech.

Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Grečmal, přichází Štencel.

46
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Malacka, přichází Matoušek.

44
    Obrana Sigmy je v posledních minutách děravá jako cedník a dostávají další branku. První poločas tak pravděpodobně skončí stejně jako předchozí vzájemný zápas, kdy Slovácko taktéž vedlo 4:0 po první půli. JAKUB REZEK se podepisuje pod touto brankou.

43
    A je tu třetí branka domácího celku, který již odskakuje do tří brankového vedení! Autorem branky je MAREK HAVLÍK.

40
    Domácí se nakonec ještě před odchodem do šaten prosazují,pokutový kop proměnil FILIP KUBALA.

35
    Žlutou kartu dostává Kamas (SK Sigma Olomouc).

17
    Domácí dosáhli branky, avšak ta nakonec není uznána.

15
    Žlutou kartu dostává Raab (SK Sigma Olomouc).

3
    Slovácko se však udrželo v útoku a po kombinaci na levé straně dokázalo nakonec dostat míč do branky. Střelcem branky je PATRIK HELLEBRAND.