Mladá Boleslav – Vsetín 3:6 (kon.) | Chomutov – Letňany 4:2 (kon.) | HC Litvínov – Žďár n/S 7:4 (kon.)
Třinec – Havlíčkův Brod 4:3 (kon.) | Havířov – Olomouc 2:1 (po pr.)
HC Oceláři Třinec
4:3 (1:1, 1:1, 2:1)
BK Havlíčkův Brod
Neděle 11.03.2018, 13:00 • mini WERK ARENA • Play-out extraligy st. dorostu • O udržení

Konec zápasu. (15:16:01)

59:46
    Třinec právě vstřelil branku!
    V samém závěru zápasu se prosazuje MAREK HAVRÁNEK a s velkou pravděpodobností rozhoduje o vítězství Ocelářů! Na případné vyrovnání Brodu zbývá přesně čtrnáct vteřin. Asistence: Filip Indrst, Tomáš Krč.

53:05
    Domácí se tentokrát ubránili a naopak si sami zahrají ve výhodě. Podražením se provinil Jakub Adam a také on musí na trestnou lavici.

50:15
    Na trestnou lavici putuje také Marek Havránek, který se provinil nedovoleným bráněním.

48:41
    Také Oceláři využívají početní výhodu a opět máme vyrovnáno! Puk za záda Nedvěda dopravil PAVEL MATĚJ. Asistence: Jakub Michálek.

46:58
    Dalším potrestaným hráčem je hostující Viktor Horák, který si vykoledoval dvě minuty za podražení.

43:47
    Ve stejném čase dostává Nico Geidl osobní trest na deset minut za nesportovní chování.

43:47
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Hosté proměňují dlouho početní výhodu a opět se ujímají vedení. Autorem branky je MAREK TECL. Asistence: Pavel Vaňous, Jakub Petržilka.

41:54
    Pro Lukáše Bulavu dnešní zápas končí. Domácí bek vyfasoval trest na 5 minut a do konce utkání za faul kolenem.

40:01

I ve druhé části padly dva góly. Ve dvaatřicáté minutě využil přesilovou hru Jiří Hromádka, za Oceláře v samém závěru této části kontroval Filip Indrst.

40:00

39:02
    Necelou minutu před koncem druhé části Oceláři vyrovnávají! O druhý gól Třince se postaral FILIP INDRST! Asistence: Tomáš Krč.

31:11
    Hosté dokázali nabídnutou výhodu rychle využít a ujímají se vedení! Přesilovou hru proměnil JIŘÍ HROMÁDKA. Asistence: Viktor Horák, Jakub Petržilka.

30:55
    Třinečtí mladíci nezvládli správně vystřídat, v jednu chvíli jich na ledě bylo šest a přichází trest pro hráčskou lavici. Dvě mnuty odpyká Lukáš Bulava.

23:23
    Tomáš Kulhánek se dle rozhodčího dopustil držení a musí na trestnou lavici.

20:01

První gól zápasu vstřelil domácí Nico Geidl, Brod ale o dvě minuty kontroval zásluhou Lukáše Pokorného a po úvodní dvacetiminutovce tedy platí skóre 1:1.

20:00

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 13. Geidl (Čmiel, Matěj), 40. Indrst (Krč), 49. Matěj (Michálek), 60. Havránek (Indrst, Krč) – 15. Pokorný (Adam, Kulhánek), 32. Hromádka (Horák, Petržilka), 44. Tecl (Vaňous, Petržilka)

HC Oceláři Třinec: Ochman (Kučera) – Weber, S. Radzienciak, Bulava, Konderla, P. Adámek, Michálek – Havránek, Krč, Tománek, Matěj, Indrst, Geidl, Mikler, Rybnikár, Stebel, Čmiel
    BK Havlíčkův Brod: Nedvěd (Arbelovský) – Adam, Horák, Krejčí, Dudycha, Trupl, Kerber – Vaňous, Petržilka, Tecl, Hromádka, Rybáček, Křehlík, Pokorný, Kulhánek, Cachnín, Košťál

Rozhodčí: Fiala – Gančarčík, Novák